Dodaj do ulubionych

Z HAYS'em do IRLANDII

23.09.05, 16:47
czy ktos cos wie na temat wyjazdów na rozmowy kwalifikacyjne do IRALANDII czy
ANGLII, organizowanych przez firmę HAYS???? Podobno szukają na wysokie
stanowiska???ktos był na rozmowach???
Obserwuj wątek
    • Gość: łowca komarów Re: Z HAYS'em do IRLANDII IP: *.atrema.deloitte.com / 82.177.11.* 27.09.05, 17:47
      mi proponowali pracę w Polsce. ale nie byłem zainteresowany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka