aliste 23.09.05, 16:47 czy ktos cos wie na temat wyjazdów na rozmowy kwalifikacyjne do IRALANDII czy ANGLII, organizowanych przez firmę HAYS???? Podobno szukają na wysokie stanowiska???ktos był na rozmowach??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: łowca komarów Re: Z HAYS'em do IRLANDII IP: *.atrema.deloitte.com / 82.177.11.* 27.09.05, 17:47 mi proponowali pracę w Polsce. ale nie byłem zainteresowany. Odpowiedz Link Zgłoś