Dodaj do ulubionych

cala prawda

IP: *.parp.gov.pl / *.crowley.pl 06.10.05, 15:11
Po dziewieciu latach pracy zrezygnowalam z roboty, w ktorej tyralam jak wol,
nic z tego nie majac. Ale duzo sie nauczylam: nie warto pracowac, tylko
pozorowac robote i lizac dupe szefowi. Sukces gwarantowany!
Obserwuj wątek
    • noshadow Re: cala prawda 12.10.05, 08:15
      ja po 10-ciu tez mam dosc.
    • losiu4 Re: cala prawda 12.10.05, 09:59
      w parpie?

      Pozdrawiam

      Losiu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka