Gość: sweetie
IP: *.parp.gov.pl / *.crowley.pl
06.10.05, 15:11
Po dziewieciu latach pracy zrezygnowalam z roboty, w ktorej tyralam jak wol,
nic z tego nie majac. Ale duzo sie nauczylam: nie warto pracowac, tylko
pozorowac robote i lizac dupe szefowi. Sukces gwarantowany!