Dodaj do ulubionych

szukam pracy biurowej

IP: *.bellona.pl 06.02.06, 15:40
Posiadam doświadczenie na stanowiskch ksiegowych ,biurowych ,prawniczych
obecnie poszukuję pracy w zachodniej firmie najchętniej niemieckiej.
W chwili obecnej pracuję jako asytentka zarzadu.Gdzie warto wysłać swoje CV i
co czytają Prezesi porządnych firm?????
Pomóżcie - Katarzyna katarzynazolkowska@wp.pl
Obserwuj wątek
    • kaaarolinkaa Re: szukam pracy biurowej 06.02.06, 16:19
      a w bellonie kiepsko placa na tym stanowisku? z ciekawosci pytam.
      • Gość: katarzyna Re: szukam pracy biurowej IP: *.bellona.pl 06.02.06, 16:43
        ok ale szukam czegoś nowego?
    • jsolt Re: szukam pracy biurowej 07.02.06, 12:44
      nie bardzo rozumiem - masz doświadczenie na stanowisku prawniczym, a pracujesz
      jako asystentka zarządu?!? co to w takim razie jest wg Ciebie
      stanowisko 'prawnicze'?
      a prezesie poważnych firm nie czytają cv, od tego mają dział HR
      • Gość: Magda Re: szukam pracy biurowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 18:32
        Dokładnie. I radzę nie korzystać w pracy z komputera zwłaszcza, jak piszesz
        post, w którym dajesz do zrozumienia, że szukasz pracy. Jakby zobaczył to twój
        szef, prawdopodobnie by cię sam zwolnił. Kiedyś była tu panna, której IP
        firmowe bardzo zaszkodziło, ludzie do niej do firmy wydzwaniali, doprowadzili
        dziewczynę do załamania. Uważaj.
        • Gość: Magda P.S. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.06, 18:33
          Zwłaszcza, że podałaś swoje imię i nazwisko.
          • noshadow Re: P.S. 09.02.06, 15:00
            www.gratka.pl/praca/pracodawca_url.phtml?id=93484&id_region[0]=8&wyksztalcenie=7&agencyjne=on&inte=on&gaze=on&id_rubryka=1&data_wlania=2006-
            02-08&start=1&PHPSESSID=91a627fa67ec80312551e214c98babb7&nr=5

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka