IP: *.chello.pl 17.03.06, 16:32
Czy ktoś zna realia tej firmy, atmosferę, zarobki?
Obserwuj wątek
    • Gość: gtere Re: NASK IP: *.chello.pl 18.03.06, 18:31
      nikt nic nie wie kolego
    • Gość: ciekawski Re: NASK IP: *.aster.pl 19.03.06, 13:56
      Atmosfera i zarobki jak to w państwowej firmie. A na jakie stanowisko
      aplikujesz?
      • Gość: żądny wiedzy Re: NASK IP: *.chello.pl 19.03.06, 19:16
        coś na kształt biura przy magazynie...
        • Gość: f. Re: NASK IP: *.acn.waw.pl 20.03.06, 02:22
          Atmosfera w porzadku, choc jest pare osob, ktore ja psuja. Ale jesli na nie nie
          trafisz - super. Zarobki w porzadku. "Socjal" tez ok, m.in. basen ;)
          • kate128 Re: NASK 20.03.06, 11:01
            basen to dopiero w budowie jest :) Co do zarobków, to zależy kogo co
            satysfakcjonuje - domyślam się że na niższych stanowiskach nie wymagających
            wysokich kawilifikacji, to płacą dobrze w porównaniu z sytsacją rynkową. Ale
            dla lepiej wykształconych osób nie ma szans rozwoju. No i trzeba pamiętać kto
            jest czyim siostrzeńcem czy ciocią. Bez tego ani rusz...
            • Gość: żądny wiedzy Re: NASK IP: *.chello.pl 20.03.06, 15:30
              "zarobki w porządku" - to znaczy jakiego rzędu? Przyda mi się ta wiedza na
              spotkaniu, będę wdziećzny...
              • Gość: A. Re: NASK IP: *.net-serwis.pl 21.03.06, 10:22
                asystentka działu windykacji zarabia 1100 zł netto
                • Gość: gtere Re: NASK IP: *.chello.pl 21.03.06, 17:28
                  ale to nie jest jakieś aryc-ciekawe stanowisko, spece biora dwa razy tyle
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka