Gość: żądny wiedzy IP: *.chello.pl 17.03.06, 16:32 Czy ktoś zna realia tej firmy, atmosferę, zarobki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ciekawski Re: NASK IP: *.aster.pl 19.03.06, 13:56 Atmosfera i zarobki jak to w państwowej firmie. A na jakie stanowisko aplikujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żądny wiedzy Re: NASK IP: *.chello.pl 19.03.06, 19:16 coś na kształt biura przy magazynie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: f. Re: NASK IP: *.acn.waw.pl 20.03.06, 02:22 Atmosfera w porzadku, choc jest pare osob, ktore ja psuja. Ale jesli na nie nie trafisz - super. Zarobki w porzadku. "Socjal" tez ok, m.in. basen ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kate128 Re: NASK 20.03.06, 11:01 basen to dopiero w budowie jest :) Co do zarobków, to zależy kogo co satysfakcjonuje - domyślam się że na niższych stanowiskach nie wymagających wysokich kawilifikacji, to płacą dobrze w porównaniu z sytsacją rynkową. Ale dla lepiej wykształconych osób nie ma szans rozwoju. No i trzeba pamiętać kto jest czyim siostrzeńcem czy ciocią. Bez tego ani rusz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: żądny wiedzy Re: NASK IP: *.chello.pl 20.03.06, 15:30 "zarobki w porządku" - to znaczy jakiego rzędu? Przyda mi się ta wiedza na spotkaniu, będę wdziećzny... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A. Re: NASK IP: *.net-serwis.pl 21.03.06, 10:22 asystentka działu windykacji zarabia 1100 zł netto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gtere Re: NASK IP: *.chello.pl 21.03.06, 17:28 ale to nie jest jakieś aryc-ciekawe stanowisko, spece biora dwa razy tyle Odpowiedz Link Zgłoś