Gość: Ania IP: *.chello.pl 28.09.06, 20:13 Czy pracował ktoś tam?Czy warto tam sie wybrać na prakyke?Jakie są szanse zatrudnienia dla studentów?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj