IP: *.chello.pl 28.09.06, 20:13
Czy pracował ktoś tam?Czy warto tam sie wybrać na prakyke?Jakie są szanse
zatrudnienia dla studentów??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka