Dodaj do ulubionych

brutto - netto

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.04.03, 11:00
Czy ktoś z forumowiczów może mi powiedzieć ile dostanę na rękę w Wielkiej
Brytanii jeśli moje wynagrodzenie wyniesie np 1000 GBP. Jakie składki, czy
zaliczka na podatek?A może znacie jakiś adres internetowy w WB gdzie sama
mogłaby sobie takie rzeczy doczytać.
Obserwuj wątek
    • nexus7 Re: brutto - netto 17.04.03, 12:17
      Gość portalu: gość napisał(a):

      > Czy ktoś z forumowiczów może mi powiedzieć ile dostanę na rękę w Wielkiej
      > Brytanii jeśli moje wynagrodzenie wyniesie np 1000 GBP. Jakie składki, czy
      > zaliczka na podatek?A może znacie jakiś adres internetowy w WB gdzie sama
      > mogłaby sobie takie rzeczy doczytać.

      Dostaniesz okolo £800, zalezy czy masz rodzine, kto w rodzinie pracuje itd.
      Zaplacisz okolo 8% NI (ZUS) i 12% podatku (moze nawet mniej).
      Napisz cos wiecej to sprobuje powiedziec dokladniej. Najlepiej wejdz na forum
      Polonia i popytaj na watku "Spotkanie w Londynie"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka