Dodaj do ulubionych

eniro warszawa

25.05.07, 18:30
siemanko, jak wyglada praca ph w eniro?
zamierzam tam startowac
Obserwuj wątek
    • martino1323 Re: eniro warszawa 04.06.07, 23:43
      podobniesz hardcorowo tam jest, nie pracowałem ale miałem kiedyś okazje być na
      rozmowie i zostałem przyjety, nie poszedłem bo pytałem co unch tez innch
      ludxzi, odradzali mi te wylegarnie pozdr
        • Gość: raksi Re: eniro warszawa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 11:44
          Nie polecam. Dopóki nie było dużej konkurencji na rynku to jeszcze szanowali
          pracowników. Teraz to kołchoz. Likwidują działy z dnia na dzień i zwalniają
          ludzi kiedy mają na to ochotę. Pastwią się na maxa jak nie wyrabiasz limitu,
          jestes tam popychadłem. Ludzie przychodzą i odchodzą bo nie wytrzymują
          psychicznie tego terroru.
          • Gość: Misiek Re: eniro warszawa IP: *.chello.pl 16.06.07, 05:10
            "Słyszałem..."; "Podobnież..."
            Nie macie pojęcia, to się nie wypowiadajcie.
            Pracuję w sprzedaży już prawie dwa lata.
            Na początku myślałem, że sobie nie poradzę. Miałem szczęście, że trafiłem do
            visiora, który mnie uczył.
            Faktem jest, że praca w sprzedaży (nie piszę Eniro, tylko SPRZEDAŻ) nie jest
            dla wszystkich.
            Jeśli chodzi o kasę w Eniro, to podstawa jest niezbyt duża, ale da się wyrobić
            dwukrotnie wyższą prowizję, pod warunkiem, że się nie robi ściem (termin
            płatności do wiecznego nigdy, absurdalne upusty, itp.) i przypomni klientom, że
            trzeba zapłacić zaliczkę.
            Co tydzień można dodatkowo wygrać kaskę w konkursach.
            Dla najlepszych są organizowane wycieczki zagraniczne.
            Jeśli zaś chodzi o szanowanie człowieka, to najwięcej zależy od RSM-a i jego
            visiorów.
            Najważniejsze, to robić swoje, mieć codziennie kwita i olewać niekończące się
            telefony o wynik.
            Pozdrawiam wszystkich zadowolonych Enirowców!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka