Gość: Januszek
IP: *.aster.pl
25.07.07, 18:29
Dostałem propozycję pracy w banku ABN AMRO. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka
tam panuje atmosfera, relacje z pracodawcami, możliwości rozwoju itp.? Będę
wdzięczny za szczere opinie osób, które tam pracują