Gość: Pelagia IP: 217.153.180.* 24.10.03, 10:45 Czy kuroniówka w całej Polsce jest jednakowej wysokości? Jaka jest jej wysokość? Pelagia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pontifexmaximus Re: Kuroniówka 24.10.03, 11:56 Gość portalu: Pelagia napisał(a): > Czy kuroniówka w całej Polsce jest jednakowej wysokości? Jaka jest jej > wysokość? > Pelagia Zasiłek jest taki sam w całej Polsce. Zróżnicowanie w jego wysokości może wynikać ze stażu pracy i wieku - od 80% kwoty do 120% kwoty. Ważnym elementem jest również poziom bezrobocia w danym regionie (miejsce urzedu właściwego). Przy bezrobociu powyżej średniej ogólnopolskiej (tylko nie wiem o ile musi być większe) zasiłek otrzymuje się dłu,żej niż 12 miesięcy. Odpowiedz Link Zgłoś