Dodaj do ulubionych

Kuroniówka

IP: 217.153.180.* 24.10.03, 10:45
Czy kuroniówka w całej Polsce jest jednakowej wysokości? Jaka jest jej
wysokość?
Pelagia
Obserwuj wątek
    • pontifexmaximus Re: Kuroniówka 24.10.03, 11:56
      Gość portalu: Pelagia napisał(a):

      > Czy kuroniówka w całej Polsce jest jednakowej wysokości? Jaka jest jej
      > wysokość?
      > Pelagia

      Zasiłek jest taki sam w całej Polsce. Zróżnicowanie w jego wysokości może
      wynikać ze stażu pracy i wieku - od 80% kwoty do 120% kwoty.
      Ważnym elementem jest również poziom bezrobocia w danym regionie (miejsce
      urzedu właściwego). Przy bezrobociu powyżej średniej ogólnopolskiej (tylko nie
      wiem o ile musi być większe) zasiłek otrzymuje się dłu,żej niż 12 miesięcy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka