Dodaj do ulubionych

Sto lat Waldku K. :-))))

23.12.03, 11:59
Krasnicki, dlugo myslalam czy Ci zlozyc zyczenia wczesniej czy pozniej. Bo 26
grudnia, w dniu Twojego swieta nie bede na komp. Wybralam po dlugim namysle
opcje wczesniejsza , bo co tam takie zyczenia po herbacie:-)))

Zycze Ci zdrowia , tradycyjnie bo to podstawa. Zadowolenia z pracy i zebys
pracowal malo a zarabial duzo. Radosci z Rodziny a zwlaszcza z najmlodszej
odnogi :-))
Zeby Jameson i jazz laly Ci sie szeroka struga. Zycze minimum spedzania czasu
w Warszawie a maximum jako wiesniak malorolny. I wogole zeby Ci sie !!!
Chcialabym Cie uscisnac realnie ale sie nie da wiec przekazuje mocny,
wirtualny , swiateczny scisk. Twoj Kran.
Obserwuj wątek
    • lalka_01 Re: Sto lat Waldku K. :-)))) 23.12.03, 12:01
      O Boze, to mamusia Krasnicka spedzila swieta na porodowce? No pozazdroscic! Stu
      lat i pozdrowienia dla mamy!
      • xurek tez sie dolaczam 23.12.03, 12:04
        i wzosze toast juz teraz, bo przynajmniej jestem trzezwa, a 26-go to nie
        wiadomo... Wszystkiego naj naj naj i spelnienia wszystkich planow.

        Xurek
        • basia553 Re: tez sie dolaczam 23.12.03, 12:20
          I ja bede 26. "na sluzbie", wiec dzisiaj pozdrawiam urodzinowo
          zyczac wielu kamieni szlachetnych w ogrodzie i polu :)))
          i wielu pieknych dni na wsi!!
          • don2 Re: tez sie dolaczam 23.12.03, 12:22

            Przylacze sie i ja.Wszystkiego co sobie zyczysz,ja ci zycze. Don
    • jutka1 Re: Sto lat Waldku K. :-)))) -- hahahahaha :))))) 24.12.03, 10:52
      Ale sie usmialam... Kranie tak bardzo chcialas byc pierwsza ze z zyczeniami sie pospieszylas o dni
      pare :)))))))))))
      Jako Muza zastrzegam sobie prawo bycia pierwsza z zyczeniami, wprawdzie mi nie placi, ale
      Mistrz z Niego zacny.... he, he.
      • wkrasnicki Podziekowania 24.12.03, 12:05
        Serdeczne dzieki wszystkim oraz malutkie wyjasnienie.
        Ta odnoga, to wnuczka 9-cio miesieczna (prawie) z duzym pociagiem do butelki z
        dziwna zawartoscia. ;-)
        Szczegolne dzieki za zyczenia zwiesniaczenia sie totalnego, bo to wlasnie ten
        najbardziej oczekiwany moment i nadzieja na znalezienie kilku nastepnych
        otoczakow niezwyklej urody. :-)
        Co zas do jakichkolwiek zaleglosci platniczych z mojej strony, to jesli dobre
        slowo nie jest najwyzsza zaplata, to ja juz nic nie kumam. :-)
        Niniejszym skladam tez obietnice dalszego kultywowania wszystkish swoich
        nalogow, bez ogladania sie na skutki uboczne. :-)
        • jutka1 Re: Podziekowania -- no teraz juz moge ;))))))) 26.12.03, 10:50
          Jako Muza musze byc pierwsza i n ikt mi tego nie odbierze :)))

          Mistrzowi zycze jak najlepszego roku, i spelnienia wszystkich marzen i planow, oraz obfitosci
          wszelkiego dobra lacznie z Jamesonem ;)

          Cmok, Muza
          • moore_ash Re: Podziekowania -- no teraz juz moge ;))))))) 26.12.03, 11:44
            jutka1 napisała:

            > Jako Muza musze byc pierwsza i n ikt mi tego nie odbierze :)))

            krucafuks jutka, w szczepana tak skoro swit sie zrywac?:)

            waldek!

            stooooo laaaattt!
            stoooo laaattt!
            niech zyje, zyje nam!
            stooo lattt!
            stoooo laaaat!
            niech pije pije nam!
            nieeeeeccchh zyje naaaaamm!

            no!:)

            zdrowia, muzyki, wiatru w plecy, niskich rachunkow telefonicznych i nie tylko
            telefonicznych, swietego spokoju, pogody ducha i nie tylko ducha i zeby
            wszystko bylo tak jak byc powinno.

            z pozdrowieniem
            murarz
    • szfedka Re: Sto lat Waldku K. :-)))) 26.12.03, 12:17
      Kurde frak co Ci zyczyc jak wszystko masz?
      Jedynie jednego, zebys wiecej mial ;)
      Chlasne szklaneczke Jamesona za zdrowko Twoje wieczorkiem
      Jeszcze cos tam na dnie jest, Rudej nie udalo sie wypic wszystkiego ;)
      Sciskam i caluje
      Szwedka
    • a.polonia Re: Sto lat Waldku K. :-)))) 26.12.03, 13:03
      Wszystkiego Dobrego!
    • ertes Re: Sto lat Waldku K. :-)))) 26.12.03, 19:11
      Sto lat, sto lat :)))
    • akawill Re: Sto lat Waldku K. :-)))) 26.12.03, 20:38
      A w czasie tych stu lat:
      - udanych pogromów oraz plonów działkowych,
      - wychodowania nowej odmiany krów które to Jamesona dają przy każdym dojeniu,
      - krótkich kolejek pod wiejską budką z piwem (między dojeniami),
      - najmilszych uśmiechów od współczesnych i potomnych :-))))
      • wkrasnicki Re: Sto lat Waldku K. :-)))) 27.12.03, 10:11
        Wielkie dzięki dla wszystkich, tym bardziej, że poki co wszystkie życzenia
        wydają się spełniac. Nawet do 100 lat nieco bliżej. ;-)
    • clairejoanna Re: Minimalistycznie 27.12.03, 14:25
      Wszystkiego najlepszego! Duzo dzezu! Duzo dzejmsa! I w ogole!

      Pozdrowienia,

      CJ

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka