Dodaj do ulubionych

spotkanie TWCH i sympatyków

01.10.04, 11:53
Przypominam, że najbliższe spotkanie odbędzie się 8 października o godzinie
19-tej w Szpulce (przypominam adres PL. Trzech Krzyży 18)
Wszystkich chętnych zapraszamy do przybycia smile)
Obserwuj wątek
    • czekolada72 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 12:00
      I nie tym razem jeszcze sad(
      • april02 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 13:29
        Ja też jeszcze nie tym razem sad(
        Ale na spotkanie z Guruą przybędę obowiązkowo, z wkładem do kociego worka smile)
        Pozdrowienia dla Suni smile
        • czekolada72 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 15:04
          april02 napisała:

          > Ja też jeszcze nie tym razem sad(
          > Ale na spotkanie z Guruą przybędę obowiązkowo, z wkładem do kociego worka smile)
          > Pozdrowienia dla Suni smile

          Hau, hau, hau - to dziekuje za pozdrowienia Fela
          Tez chce przybyc obowiazkowo, ale powinnam wiedziec jakies z 3-4 tygodnie
          wczesniej, inaczej nie ma sily sad
    • stara.gropa Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 12:01
      Prowizoryczny porządek zebrania:
      - Omówienie zbliżającego się spotkania z Guruą;, musimy ustalić program
      spotkania itd.
      - Zatwierdzenie legitymacji członkowskich,
      - Uzgodnienie planu działania TWCh na jesień: wizyta w kasynie, zakończenie
      sezonu na Wyscigach
      - Wolne wnioski
      - I co tam jeszcze przyjdzie nam do głowy
      - Aaaa i oczywiście referat. Smitte! Czekamy na temat do referatu.
      - A jak się trafi nowa ofiara, to urządzimy pasowanie.
      • siwapp Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 13:41
        Mnie też nie będziesad
        • bumbecki Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 14:01
          znowu nie będzie śpiewów ??? jaka szkoda, stwierdzę obłudnie

          hihihi
          • mariurzka Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 18:53
            Nie będzie śpiewów, bez obawy smile)
            Mnie również proszę uznać za nieobecną usprawiedliwioną - mam szkolenie i to
            cały weekend, buuuusad(
    • edeka5 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 09:10
      Podrzucam wyżej, żeby przypomnieć o spotkaniu smile
      • uran4 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 09:28
        Mnie też nie będzie (jak zwykle wink) ale tym razem mam usprawiedliwienie. 8
        października to akurat mam urodziny. Lepiej nie pytać, które...

        Bawcie się dobrze.

        Pzdr 4all
        • bumbecki Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 09:56
          sorrrrrry, ale to nie jest powód do opuszczenia spotkania... znam takich co
          mimo urodzin zjawią się na "zebraniu" wink))
          • marella Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 10:32
            Mnie niestety tym razem też nie będzie. A szkoda, bo już tak dawno nie byłam.

            Do Pragi jadę, może sobie rękawiczki kupię.

            Pozdrawiam serdecznie !
            • lol21ndm Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 15:18
              Mnie niestety tez nie bedzie; jednak (przynajmniej teraz) nie wracam do Polski.
              Przybede (przejazdem) dopiero kolo Wielkiej Nocy...

              Pozdrawiam wszystkich obecnych (i nieobecnych) serdecznie!

              M.
        • stara.gropa Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 10:59
          Kolega Uran i koleżanka Marella - usprawiedliwieni.smile
          Oddelegowani na Urodziny i wyprawę Śladami Joanny Chmielewskiej.
          Za zdrowie Kolegi wypijemy w piątek czerwone wino.
          • uran4 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 11:29
            A Bóg wam zapłać, dobrzy ludzie... big_grin


            Pzdr 4all
            • woloduch1 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 08.10.04, 17:47
              Mozesz mi powiedziec skad pochodzi Twoj trailer? Jesli z angielskiej ksiazki,
              to jaki jest tytul originalu?

              Dzieki z gory (thank you from the mountain... 8-) )

              Pozdrawiam

              Woloduch
              • uran4 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 11.10.04, 14:31
                Oczywiście, że mogę. Pochodzi z "Wieży jaskółki" Andrzeja Sapkowskiego. Czy był
                już przekład na j. angielski nie pamiętam. A książkę, jeśli chcesz możesz nabyć
                np: w Merlinie (www.merlin.com.pl)

                Pozdrawiam ciepło (w przeciwieństwie do aury za oknem)
                P.S. Co do "> Dzieki z gory (thank you from the mountain... 8-) )" lepsze
                wydaje mi się undertowel (podręcznik)
                • woloduch1 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 11.10.04, 18:08
                  Dzieki za informacje. Kurcze pieczone, w pysk, czytalem to i przeoczylem taki
                  cytat! Musi skleroza.

                  Pozdrawiam

                  Woloduch

                  P.S. Undertowel jest dobry. Wiem, ze jest tego sporo, ale w tej chwili nic mi
                  nie przychodzi na mysl.
    • edeka5 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 08.10.04, 08:58
      Czy przyjdą dzisiaj Xkropka i Atalaryk?
      • stara.gropa Sprawozdanie 11.10.04, 08:02
        W piątek odbyło się kolejne zebranie robocze. Było owocne, chociaż od śmiechu
        dostałam szczękościsku. Zdołalismy mimo tego ustalić kilka rzeczy.
        Przede wszystkim sprawa legitymacji, ustaliliśmy jak mają wyglądać i
        postanowiliśmy, że numer legitymacji każdy wybierze sobie sam. W związku z tym
        proszę następujących członków: Edyta, Mariurzka, Xkropka, Atalaryk, Kkeicam,
        Altu, Biuralistka, 36Krzysiek, Marella, Franula, Asikx, Asia.sthm, Lol21ndm,
        Aniel, Uran, Woloduch, Wedrowiec2, Smitte, Dc22, April02, Anmanika, Paskudek,
        Wedrowycz, Siwapp, Antyhiggs, Vampirellla, Sloggi, Margaretchen, Nchyb,
        Egipcjanka, Kicior99, Chudaw_w o wybranie sobie numeru i podanie go tutaj, żeby
        inne osoby wiedziały, które są już zajęte. Numery: 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15 są
        już zajęte.
        Pamiętam, że niektóre osoby nie mogły należeć do stowarzyszenia ze względów
        formalnych, ale nasze stowarzyszenie jest zwykłe, nie rejestrowane, więc może
        to zmienia sprawę.
        Jeśli pominęłam kogoś, to bardzo proszę o wniesienie tutaj reklamacjismile,
        niektórzy członkowie nie odzywają się od tak dawna, że nie wiem czy jeszcze
        chcą należeć do TWCh.
        Druga sprawa to spotkanie listopadowe z Guruą. Zaraz napiszę list do p.
        Tadeusza w tej sprawie. Może udać się już ustalić datę. Członkowie chętni do
        wzięcia udziału proszeni są o zgłoszenia i podanie czy przybędą sami czy z
        osobą towarzyszącą. Z powodu ograniczonej pojemności Szpulki, proponuję, żeby
        osoby towaryszące ograniczyć do jednej sztuki. Mam nadzięję, że spotkanie uda
        się zorganizować w sobotę, ale wszystko zależy od Guruy.
        W zależności od liczby chętnych spotkanie będzie kolacją przy stole, lub
        przyjęciem na stojąco. Aneta opracuje menu i obliczy koszty, chyba najlepiej
        będzie jak każdy wpłaci pieniądze za kolację bezpośrednio do niej (jeszcze to
        ustalimy) . Wpłata bedzie biletem wstępu.
        I na koniec pytanie: może urządzimy konkurs "Postacie z książek". Najlepsze
        przebranie. Co Wy na to?
        • asia.sthm Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 10:38
          Lubie byc agentem i miec dlugie nogi smile)

          Dzieki Szefowo za sprawozdanie.
          Spia tu wszyscy czy co.
          Buzka z Polnocy (mielismy dzis szron)
          • stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 10:44
            Zrobione.
            U nas też zimno jak cholera.
          • stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 10:59
            asia.sthm napisała:

            >
            > Spia tu wszyscy czy co.
            >
            Wszyscy stoją w kolejce po akcje PKO, czy co?
            • klarisa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 11:03
              stara.gropa napisała:

              > asia.sthm napisała:
              >
              > >
              > > Spia tu wszyscy czy co.
              > >
              > Wszyscy stoją w kolejce po akcje PKO, czy co?

              No co ty po akcje stoi sie od piątku.Kogo nie było na spotkaniu?
              Siwa kupiłaś akcje?
              • dc22 Dla mnie Numer 009 11.10.04, 11:06
                dziewiatka dla mnie magiczna...
              • siwapp Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 14:12
                klarisa napisała:

                >>
                > No co ty po akcje stoi sie od piątku.Kogo nie było na spotkaniu?
                > Siwa kupiłaś akcje?

                Nie kupiłamsmile Stara Gropo, poproszę numer 7smile
                • stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 14:20
                  Niestety już zajęty od rana. Asia.sthm była szybsza.
                  • asia.sthm Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 20:59
                    Ha ha hi hi
                    Asia byla najszybsza dzisiaj smile)))
                    Wazna sie zrobilam, ale i tak was sciskam.
                    Cholera to zimno.
                  • siwapp Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 11:02
                    stara.gropa napisała:

                    > Niestety już zajęty od rana. Asia.sthm była szybsza.

                    A czy w takim razie mogę prosić 7 i pół? wink)
                    • stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 11:06
                      Szanowna Członkini Siwapp, proszę o poważne potraktowanie problemu numeracji
                      legitymacji.
                      • siwapp Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 14:30
                        stara.gropa napisała:

                        > Szanowna Członkini Siwapp, proszę o poważne potraktowanie problemu numeracji
                        > legitymacji.

                        Tak jest Pani Prezes! Czy nr 8 jest wolny?
                        • stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 14:51
                          Już jest Twój.
        • dc22 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 11:08
          spotkanie listopadowe proponuje w 47 tygodniu - zdazymy wszystko przygotowac (i
          zglaszam sie do pomocy)

          Bede w sztuk dwie.. z moim ... hm... swiezo upieczonym... no...
          narzeczonym smile)))))
          • stara.gropa Re: Sprawozdanie 11.10.04, 11:18
            dc22 napisała:

            > spotkanie listopadowe proponuje w 47 tygodniu -

            Rany boskie, tzn kiedy?????
            Nie mogę z góry ustalić daty, czy mam napisać do p. Tadeusza: Proszę się stawić
            do Szpulki w towarzystwie Guruy dnia...... o godzinie....... Stroje wieczorowe
            nieobowiązkowe.smile)))))))
            A narzeczonemu gratuluję, że zdobył Twoje serce.
            • dc22 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 11:27
              stara.gropa napisała:

              > dc22 napisała:
              >
              > > spotkanie listopadowe proponuje w 47 tygodniu -
              >
              > Rany boskie, tzn kiedy?????

              no -tydzien po przedluzonym z powodu 11 listopada weekendzie.
              Mysle ze jesli duze wyprzedenie to moze zaprosic na konkretny termin wczsniej
              tylko wywiadujac sie u pana Tadeusza czy dany termin jest wolny.

              nie wiem czy nie pisze zbyt chaotycznie ale troche trudno mi mysli pozbierac
              zmacone szczesciem smile))

              dziekuje w Jego imieniu i przekaze : ))

              PS CZY DZIEWIATECZKA DLA MNIE ZAREZERWOWANA? smile)
              • stara.gropa Re: Sprawozdanie 11.10.04, 12:06
                Zarezerwowana.
        • stara.gropa Do Chiary 11.10.04, 11:20
          Przepraszam, przepraszam, że nie wpisałam Cię na listę członków.
          Cóż, skleroza.
          Proszę o numerek legitymacji.
          • anmanika nr 11.10.04, 11:51
            Ja napisalam mejla, generalnie powinnam sie ubiegac o nr 07 ale refleksu jak
            zwykle brak wiec prosze o pierwszy lepszy z brzegusmile
            • stara.gropa Re: nr 11.10.04, 12:08
              Ale z którego brzegu?smile Proszę o konkretny numer.
              • anmanika Re: nr 11.10.04, 12:16
                stara.gropa napisała:

                > Ale z którego brzegu?smile Proszę o konkretny numer.


                Moze byc lewy i prawy i ze srodkawink. trojka zajeta?
                • stara.gropa Re: nr 11.10.04, 12:52
                  Wolna. Jest Twoja.
                  • anmanika Re: nr 11.10.04, 13:09
                    stara.gropa napisała:

                    > Wolna. Jest Twoja.

                    Dziekismile
                    Do kiedy trzeba zatwierdzic termin przybycia na spotkanie z Guruya?
                    • stara.gropa Re: nr 11.10.04, 13:12
                      Jak p. Tadeusz poda termin.
        • czekolada72 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 12:34
          A ja?? Bylam pasowana sad(( I odzywam sie na forum buuuuuuuuu sad((
          Ja porosze nr 44

          Czzy spotkanie listopadowe z Gurua ma sie odbyc 20 listopada? Zglaszam swa
          obecnosc + 1
          • stara.gropa Re: Sprawozdanie 11.10.04, 12:54
            czekolada72 napisała:

            > A ja?? Bylam pasowana sad(( I odzywam sie na forum buuuuuuuuu sad((
            > Ja porosze nr 44
            >
            Czekolado, to jakiś złosliwy chochlik wykasował Ciebie z listy. oczywiście, że
            na niej jesteś, teraz z numerem 44
            • czekolada72 Dziekuje pieknie :)) 11.10.04, 13:19
        • uran4 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 14:26
          Ja poproszę J-23, ale może też być 23 wink


          Pzdr 4all
          • stara.gropa Re: Sprawozdanie 11.10.04, 14:29
            Proszę bardzo.
          • lol21ndm Re: Sprawozdanie 11.10.04, 15:51
            Dla lol21ndm wiadomo - 21! smile))
        • egipcjanka15 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 17:37
          No tak, pietnastke juz mi ktos podkosil ;-(((( i co ja mam teraz zrobic? To ja
          poprosze 515. A kto mi zabroni byc optymistka! A niech i tylu sie Towarzystwo
          doczeka stowarzyszonych
        • woloduch1 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 18:04
          Dzieki za sprawozdanie. Jesli mam wybrac numer, to, skoro 13 i 21 sa juz
          zajete, to pierwszy wolny okragly: 10, 100, 1000, 10000 itd. Rozumiem, zze
          Gurua dostanie numer 1? Cos mi to przypomina... kto to dostawal legitymacje nr.
          1?

          Pozdrawiam serdecznie

          Woloduch
          • stara.gropa Re: Sprawozdanie 12.10.04, 07:42
            10 jest Twoja
            • kkeicam Re: Sprawozdanie 12.10.04, 08:37
              dzien dobry/Goddag z bliska/daleka...
              ja poprosze numer pierwszy wolny albo 666 wink))
              i pozdrawiam serdecznie

              kk
              ps. zrobcie spotkanie 19.11 to bede. chyba bede chcial cos Wam pokazac
              wtedy... smile
              • aniel Re: Sprawozdanie 12.10.04, 09:26
                a dal mkogo zarezerwowana 2? bardzo lubie te cyfre smile a jak nie to moze 6?
                pozdrwiam

                bede trzy dni na szkoleniu w Wawie, jeszcze nie wiem kiedy, ale na pewno
                weekend, dam znac wczesniej, bo czas przejsc pasowanie smile
                • stara.gropa Re: Sprawozdanie 12.10.04, 09:31
                  Aniel, dla Ciebie 2.
                  Przybywaj do Wawy, wreszcie się zobaczymy.
              • stara.gropa Re: Sprawozdanie 12.10.04, 09:27
                Jesteś bardzo tajemniczy. Ciekawe, co chcesz nam pokazać? smile))))
                Zrobię co się da w sprawie daty spotkania.
                Masz numer 1.
                • czekolada72 Re: Sprawozdanie 12.10.04, 16:47
                  No mnie tez by ten termin pasowal, a juz konieczne byloby zeby data byla
                  wiadoma tak z dwutygodniowym wyprzedzeniem, moze udaloby sie?? Bo jednak ci
                  wymagajacy zamiejscowi.... wink)
            • woloduch1 Re: Sprawozdanie 12.10.04, 17:49
              Sliczne dzieki!!!

              Przesylam moc serdecznosci!

              Woloduch
        • xkropka Re: Sprawozdanie 13.10.04, 09:24
          To dla mnie i małego żonka poprosze 24 i 18 - Całe zdanie nieboszczyka forever!
          • stara.gropa Re: Sprawozdanie 13.10.04, 09:59
            Zrobione.
    • 36krzysiek Re: spotkanie TWCH i sympatyków 13.10.04, 10:16
      Nie dotarlem na zebranie z powodu zjazdu na uczelni az w Szczecinie sad( nr
      legitymacji poprosze dowolny od 20 do 30. Prezesowo prosze wybrac jakos nie
      moge dojsc ktore wolne, ktore zajete. Na spotkanie z Gurua zglaszam siebie i
      jedna osobe towarzyszaca.Moja mac jesli jej nie zabiore to sie mnie wyrzecze i
      wydziedziczy i jeszcze kaze mi nazwisko zmienic.Co do terminu sie nie
      wypowiadam prawie co tydzien mam zjazdy ale przegrywaja w przedbiegach z
      perspektywa kolacji z Bozyszczem. jestem wlasnie na etapie Autobiografii i
      Upiornego legatu. Juz niedlugo bede znal na pamiec na wyrywki smile pozdrawiam i
      sciskam wszystkich.
      • stara.gropa Re: spotkanie TWCH i sympatyków 13.10.04, 10:28
        Wedle życzenia: numerek 20.
        Broń Boże nie wolno dopuścić do wydziedziczenia Ciebie, przyjeżdżaj z Mamą.
        Ćwicz znajomość tekstów Guruy, przecież ślubowałeś znać twórczość Guruy na
        poziomie dużo wyższym niż ponadprzeciętnysmile))
    • vampirellla nr 14.10.04, 23:19
      Poproszę o nr 19smile
      • marella 16 15.10.04, 16:07
        A jak jest jeszcze 16 to dla mnie byłby w sam raz.
        • mariurzka Re: 16 15.10.04, 20:07
          A jak dla mnie to może być na przykład 30 - z racji wieku, któren już od
          jutrasmile))
          Pozdrowionka dla wszystkich!!!!
          • smitte Pogubiłam się 15.10.04, 21:45
            w tych numerkach trochę, ale czy mogę poprosic o najmniejszy pierwszy wolny?
            Całą duszą mam nadzieję, ze kiedyś uda mi się odebrac legitymację i zaznac
            pasowania. Na razie taką głupią pracę w łikendy mam... Ściskam z całej siły.
            • stara.gropa Re: Pogubiłam się 18.10.04, 07:28
              Marella- 16
              Mariurzka - 30
              Smitte- 6
              • smitte Re: Pogubiłam się 19.10.04, 10:38
                Bardzo dziękuję za ładny numerek. 6 to brzmi dumnie!
              • vampirellla Re: Pogubiłam się 19.10.04, 22:07
                No i vampirellla - 19smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka