bumbecki 01.10.04, 11:53 Przypominam, że najbliższe spotkanie odbędzie się 8 października o godzinie 19-tej w Szpulce (przypominam adres PL. Trzech Krzyży 18) Wszystkich chętnych zapraszamy do przybycia ) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
april02 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 13:29 Ja też jeszcze nie tym razem ( Ale na spotkanie z Guruą przybędę obowiązkowo, z wkładem do kociego worka ) Pozdrowienia dla Suni Odpowiedz Link
czekolada72 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 15:04 april02 napisała: > Ja też jeszcze nie tym razem ( > Ale na spotkanie z Guruą przybędę obowiązkowo, z wkładem do kociego worka ) > Pozdrowienia dla Suni Hau, hau, hau - to dziekuje za pozdrowienia Fela Tez chce przybyc obowiazkowo, ale powinnam wiedziec jakies z 3-4 tygodnie wczesniej, inaczej nie ma sily Odpowiedz Link
stara.gropa Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 12:01 Prowizoryczny porządek zebrania: - Omówienie zbliżającego się spotkania z Guruą;, musimy ustalić program spotkania itd. - Zatwierdzenie legitymacji członkowskich, - Uzgodnienie planu działania TWCh na jesień: wizyta w kasynie, zakończenie sezonu na Wyscigach - Wolne wnioski - I co tam jeszcze przyjdzie nam do głowy - Aaaa i oczywiście referat. Smitte! Czekamy na temat do referatu. - A jak się trafi nowa ofiara, to urządzimy pasowanie. Odpowiedz Link
bumbecki Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 14:01 znowu nie będzie śpiewów ??? jaka szkoda, stwierdzę obłudnie hihihi Odpowiedz Link
mariurzka Re: spotkanie TWCH i sympatyków 01.10.04, 18:53 Nie będzie śpiewów, bez obawy ) Mnie również proszę uznać za nieobecną usprawiedliwioną - mam szkolenie i to cały weekend, buuuu( Odpowiedz Link
edeka5 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 09:10 Podrzucam wyżej, żeby przypomnieć o spotkaniu Odpowiedz Link
uran4 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 09:28 Mnie też nie będzie (jak zwykle ) ale tym razem mam usprawiedliwienie. 8 października to akurat mam urodziny. Lepiej nie pytać, które... Bawcie się dobrze. Pzdr 4all Odpowiedz Link
bumbecki Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 09:56 sorrrrrry, ale to nie jest powód do opuszczenia spotkania... znam takich co mimo urodzin zjawią się na "zebraniu" )) Odpowiedz Link
marella Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 10:32 Mnie niestety tym razem też nie będzie. A szkoda, bo już tak dawno nie byłam. Do Pragi jadę, może sobie rękawiczki kupię. Pozdrawiam serdecznie ! Odpowiedz Link
lol21ndm Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 15:18 Mnie niestety tez nie bedzie; jednak (przynajmniej teraz) nie wracam do Polski. Przybede (przejazdem) dopiero kolo Wielkiej Nocy... Pozdrawiam wszystkich obecnych (i nieobecnych) serdecznie! M. Odpowiedz Link
stara.gropa Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 10:59 Kolega Uran i koleżanka Marella - usprawiedliwieni. Oddelegowani na Urodziny i wyprawę Śladami Joanny Chmielewskiej. Za zdrowie Kolegi wypijemy w piątek czerwone wino. Odpowiedz Link
uran4 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 07.10.04, 11:29 A Bóg wam zapłać, dobrzy ludzie... Pzdr 4all Odpowiedz Link
woloduch1 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 08.10.04, 17:47 Mozesz mi powiedziec skad pochodzi Twoj trailer? Jesli z angielskiej ksiazki, to jaki jest tytul originalu? Dzieki z gory (thank you from the mountain... 8-) ) Pozdrawiam Woloduch Odpowiedz Link
uran4 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 11.10.04, 14:31 Oczywiście, że mogę. Pochodzi z "Wieży jaskółki" Andrzeja Sapkowskiego. Czy był już przekład na j. angielski nie pamiętam. A książkę, jeśli chcesz możesz nabyć np: w Merlinie (www.merlin.com.pl) Pozdrawiam ciepło (w przeciwieństwie do aury za oknem) P.S. Co do "> Dzieki z gory (thank you from the mountain... 8-) )" lepsze wydaje mi się undertowel (podręcznik) Odpowiedz Link
woloduch1 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 11.10.04, 18:08 Dzieki za informacje. Kurcze pieczone, w pysk, czytalem to i przeoczylem taki cytat! Musi skleroza. Pozdrawiam Woloduch P.S. Undertowel jest dobry. Wiem, ze jest tego sporo, ale w tej chwili nic mi nie przychodzi na mysl. Odpowiedz Link
edeka5 Re: spotkanie TWCH i sympatyków 08.10.04, 08:58 Czy przyjdą dzisiaj Xkropka i Atalaryk? Odpowiedz Link
stara.gropa Sprawozdanie 11.10.04, 08:02 W piątek odbyło się kolejne zebranie robocze. Było owocne, chociaż od śmiechu dostałam szczękościsku. Zdołalismy mimo tego ustalić kilka rzeczy. Przede wszystkim sprawa legitymacji, ustaliliśmy jak mają wyglądać i postanowiliśmy, że numer legitymacji każdy wybierze sobie sam. W związku z tym proszę następujących członków: Edyta, Mariurzka, Xkropka, Atalaryk, Kkeicam, Altu, Biuralistka, 36Krzysiek, Marella, Franula, Asikx, Asia.sthm, Lol21ndm, Aniel, Uran, Woloduch, Wedrowiec2, Smitte, Dc22, April02, Anmanika, Paskudek, Wedrowycz, Siwapp, Antyhiggs, Vampirellla, Sloggi, Margaretchen, Nchyb, Egipcjanka, Kicior99, Chudaw_w o wybranie sobie numeru i podanie go tutaj, żeby inne osoby wiedziały, które są już zajęte. Numery: 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15 są już zajęte. Pamiętam, że niektóre osoby nie mogły należeć do stowarzyszenia ze względów formalnych, ale nasze stowarzyszenie jest zwykłe, nie rejestrowane, więc może to zmienia sprawę. Jeśli pominęłam kogoś, to bardzo proszę o wniesienie tutaj reklamacji, niektórzy członkowie nie odzywają się od tak dawna, że nie wiem czy jeszcze chcą należeć do TWCh. Druga sprawa to spotkanie listopadowe z Guruą. Zaraz napiszę list do p. Tadeusza w tej sprawie. Może udać się już ustalić datę. Członkowie chętni do wzięcia udziału proszeni są o zgłoszenia i podanie czy przybędą sami czy z osobą towarzyszącą. Z powodu ograniczonej pojemności Szpulki, proponuję, żeby osoby towaryszące ograniczyć do jednej sztuki. Mam nadzięję, że spotkanie uda się zorganizować w sobotę, ale wszystko zależy od Guruy. W zależności od liczby chętnych spotkanie będzie kolacją przy stole, lub przyjęciem na stojąco. Aneta opracuje menu i obliczy koszty, chyba najlepiej będzie jak każdy wpłaci pieniądze za kolację bezpośrednio do niej (jeszcze to ustalimy) . Wpłata bedzie biletem wstępu. I na koniec pytanie: może urządzimy konkurs "Postacie z książek". Najlepsze przebranie. Co Wy na to? Odpowiedz Link
asia.sthm Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 10:38 Lubie byc agentem i miec dlugie nogi ) Dzieki Szefowo za sprawozdanie. Spia tu wszyscy czy co. Buzka z Polnocy (mielismy dzis szron) Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 10:44 Zrobione. U nas też zimno jak cholera. Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 10:59 asia.sthm napisała: > > Spia tu wszyscy czy co. > Wszyscy stoją w kolejce po akcje PKO, czy co? Odpowiedz Link
klarisa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 11:03 stara.gropa napisała: > asia.sthm napisała: > > > > > Spia tu wszyscy czy co. > > > Wszyscy stoją w kolejce po akcje PKO, czy co? No co ty po akcje stoi sie od piątku.Kogo nie było na spotkaniu? Siwa kupiłaś akcje? Odpowiedz Link
siwapp Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 14:12 klarisa napisała: >> > No co ty po akcje stoi sie od piątku.Kogo nie było na spotkaniu? > Siwa kupiłaś akcje? Nie kupiłam Stara Gropo, poproszę numer 7 Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 14:20 Niestety już zajęty od rana. Asia.sthm była szybsza. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Numer 007 dla mnie prosze. 11.10.04, 20:59 Ha ha hi hi Asia byla najszybsza dzisiaj ))) Wazna sie zrobilam, ale i tak was sciskam. Cholera to zimno. Odpowiedz Link
siwapp Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 11:02 stara.gropa napisała: > Niestety już zajęty od rana. Asia.sthm była szybsza. A czy w takim razie mogę prosić 7 i pół? ) Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 11:06 Szanowna Członkini Siwapp, proszę o poważne potraktowanie problemu numeracji legitymacji. Odpowiedz Link
siwapp Re: Numer 007 dla mnie prosze. 12.10.04, 14:30 stara.gropa napisała: > Szanowna Członkini Siwapp, proszę o poważne potraktowanie problemu numeracji > legitymacji. Tak jest Pani Prezes! Czy nr 8 jest wolny? Odpowiedz Link
dc22 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 11:08 spotkanie listopadowe proponuje w 47 tygodniu - zdazymy wszystko przygotowac (i zglaszam sie do pomocy) Bede w sztuk dwie.. z moim ... hm... swiezo upieczonym... no... narzeczonym ))))) Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Sprawozdanie 11.10.04, 11:18 dc22 napisała: > spotkanie listopadowe proponuje w 47 tygodniu - Rany boskie, tzn kiedy????? Nie mogę z góry ustalić daty, czy mam napisać do p. Tadeusza: Proszę się stawić do Szpulki w towarzystwie Guruy dnia...... o godzinie....... Stroje wieczorowe nieobowiązkowe.))))))) A narzeczonemu gratuluję, że zdobył Twoje serce. Odpowiedz Link
dc22 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 11:27 stara.gropa napisała: > dc22 napisała: > > > spotkanie listopadowe proponuje w 47 tygodniu - > > Rany boskie, tzn kiedy????? no -tydzien po przedluzonym z powodu 11 listopada weekendzie. Mysle ze jesli duze wyprzedenie to moze zaprosic na konkretny termin wczsniej tylko wywiadujac sie u pana Tadeusza czy dany termin jest wolny. nie wiem czy nie pisze zbyt chaotycznie ale troche trudno mi mysli pozbierac zmacone szczesciem )) dziekuje w Jego imieniu i przekaze : )) PS CZY DZIEWIATECZKA DLA MNIE ZAREZERWOWANA? ) Odpowiedz Link
stara.gropa Do Chiary 11.10.04, 11:20 Przepraszam, przepraszam, że nie wpisałam Cię na listę członków. Cóż, skleroza. Proszę o numerek legitymacji. Odpowiedz Link
anmanika nr 11.10.04, 11:51 Ja napisalam mejla, generalnie powinnam sie ubiegac o nr 07 ale refleksu jak zwykle brak wiec prosze o pierwszy lepszy z brzegu Odpowiedz Link
anmanika Re: nr 11.10.04, 12:16 stara.gropa napisała: > Ale z którego brzegu? Proszę o konkretny numer. Moze byc lewy i prawy i ze srodka. trojka zajeta? Odpowiedz Link
anmanika Re: nr 11.10.04, 13:09 stara.gropa napisała: > Wolna. Jest Twoja. Dzieki Do kiedy trzeba zatwierdzic termin przybycia na spotkanie z Guruya? Odpowiedz Link
czekolada72 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 12:34 A ja?? Bylam pasowana (( I odzywam sie na forum buuuuuuuuu (( Ja porosze nr 44 Czzy spotkanie listopadowe z Gurua ma sie odbyc 20 listopada? Zglaszam swa obecnosc + 1 Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Sprawozdanie 11.10.04, 12:54 czekolada72 napisała: > A ja?? Bylam pasowana (( I odzywam sie na forum buuuuuuuuu (( > Ja porosze nr 44 > Czekolado, to jakiś złosliwy chochlik wykasował Ciebie z listy. oczywiście, że na niej jesteś, teraz z numerem 44 Odpowiedz Link
uran4 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 14:26 Ja poproszę J-23, ale może też być 23 Pzdr 4all Odpowiedz Link
egipcjanka15 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 17:37 No tak, pietnastke juz mi ktos podkosil ;-(((( i co ja mam teraz zrobic? To ja poprosze 515. A kto mi zabroni byc optymistka! A niech i tylu sie Towarzystwo doczeka stowarzyszonych Odpowiedz Link
woloduch1 Re: Sprawozdanie 11.10.04, 18:04 Dzieki za sprawozdanie. Jesli mam wybrac numer, to, skoro 13 i 21 sa juz zajete, to pierwszy wolny okragly: 10, 100, 1000, 10000 itd. Rozumiem, zze Gurua dostanie numer 1? Cos mi to przypomina... kto to dostawal legitymacje nr. 1? Pozdrawiam serdecznie Woloduch Odpowiedz Link
kkeicam Re: Sprawozdanie 12.10.04, 08:37 dzien dobry/Goddag z bliska/daleka... ja poprosze numer pierwszy wolny albo 666 )) i pozdrawiam serdecznie kk ps. zrobcie spotkanie 19.11 to bede. chyba bede chcial cos Wam pokazac wtedy... Odpowiedz Link
aniel Re: Sprawozdanie 12.10.04, 09:26 a dal mkogo zarezerwowana 2? bardzo lubie te cyfre a jak nie to moze 6? pozdrwiam bede trzy dni na szkoleniu w Wawie, jeszcze nie wiem kiedy, ale na pewno weekend, dam znac wczesniej, bo czas przejsc pasowanie Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Sprawozdanie 12.10.04, 09:31 Aniel, dla Ciebie 2. Przybywaj do Wawy, wreszcie się zobaczymy. Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Sprawozdanie 12.10.04, 09:27 Jesteś bardzo tajemniczy. Ciekawe, co chcesz nam pokazać? )))) Zrobię co się da w sprawie daty spotkania. Masz numer 1. Odpowiedz Link
czekolada72 Re: Sprawozdanie 12.10.04, 16:47 No mnie tez by ten termin pasowal, a juz konieczne byloby zeby data byla wiadoma tak z dwutygodniowym wyprzedzeniem, moze udaloby sie?? Bo jednak ci wymagajacy zamiejscowi.... ) Odpowiedz Link
woloduch1 Re: Sprawozdanie 12.10.04, 17:49 Sliczne dzieki!!! Przesylam moc serdecznosci! Woloduch Odpowiedz Link
xkropka Re: Sprawozdanie 13.10.04, 09:24 To dla mnie i małego żonka poprosze 24 i 18 - Całe zdanie nieboszczyka forever! Odpowiedz Link
36krzysiek Re: spotkanie TWCH i sympatyków 13.10.04, 10:16 Nie dotarlem na zebranie z powodu zjazdu na uczelni az w Szczecinie ( nr legitymacji poprosze dowolny od 20 do 30. Prezesowo prosze wybrac jakos nie moge dojsc ktore wolne, ktore zajete. Na spotkanie z Gurua zglaszam siebie i jedna osobe towarzyszaca.Moja mac jesli jej nie zabiore to sie mnie wyrzecze i wydziedziczy i jeszcze kaze mi nazwisko zmienic.Co do terminu sie nie wypowiadam prawie co tydzien mam zjazdy ale przegrywaja w przedbiegach z perspektywa kolacji z Bozyszczem. jestem wlasnie na etapie Autobiografii i Upiornego legatu. Juz niedlugo bede znal na pamiec na wyrywki pozdrawiam i sciskam wszystkich. Odpowiedz Link
stara.gropa Re: spotkanie TWCH i sympatyków 13.10.04, 10:28 Wedle życzenia: numerek 20. Broń Boże nie wolno dopuścić do wydziedziczenia Ciebie, przyjeżdżaj z Mamą. Ćwicz znajomość tekstów Guruy, przecież ślubowałeś znać twórczość Guruy na poziomie dużo wyższym niż ponadprzeciętny)) Odpowiedz Link
mariurzka Re: 16 15.10.04, 20:07 A jak dla mnie to może być na przykład 30 - z racji wieku, któren już od jutra)) Pozdrowionka dla wszystkich!!!! Odpowiedz Link
smitte Pogubiłam się 15.10.04, 21:45 w tych numerkach trochę, ale czy mogę poprosic o najmniejszy pierwszy wolny? Całą duszą mam nadzieję, ze kiedyś uda mi się odebrac legitymację i zaznac pasowania. Na razie taką głupią pracę w łikendy mam... Ściskam z całej siły. Odpowiedz Link
smitte Re: Pogubiłam się 19.10.04, 10:38 Bardzo dziękuję za ładny numerek. 6 to brzmi dumnie! Odpowiedz Link