mariken 06.08.07, 19:33 sąsiadkami będziemy! wiktorska bliżej puławskiej czy niepodległości? bo ja mieszkam przy puławskiej, rzut beretem od olkuskiej ;-PPP joaska Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the_dzidka Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 06.08.07, 19:40 Bliżej Puławskiej, tuż przy rogu Bałuckiego Odpowiedz Link
mariken aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 20:25 hehehehe to ja mieszkam zaraz obok, taka dziura między blokiem ze spożywczakiem i garażami to drugie wejście do mojego bloku!! masz blisko do fajnej biblioteki! joaska&kalina Odpowiedz Link
asia.sthm Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 21:28 No cudnie macie! Moze niech jedna od drugiej troche cukru pozyczy albo co Odpowiedz Link
the_dzidka Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 21:36 No żesz kurczę, niewiarygodne Abibliotekę obczaiłam już przy pierwszej wizycie w okolicy, i tak sobie pomyślałam, że trzeba się będzie zapisać Mój blok jest nowy, wcisnięte między dwa stare, z dużymi balkonami, zaraz obok jest sklep z artykułami dla źwierzątek! Odpowiedz Link
the_dzidka Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 21:43 PS. Het nederlandse taal is heel mooi Odpowiedz Link
mariken hehe, nieźle ;) 06.08.07, 21:57 no cudnie jest! znasz język tych z kraju tulipanów? joaska Odpowiedz Link
the_dzidka Re: hehe, nieźle ;) 06.08.07, 21:58 Kiedyś sobie nieźle radziłam, jak na samouczkę.Ale to dawno było. Natomiast sentyment pozostał Tot ziens! Odpowiedz Link
mariken a biblioteka jest super, chmielewską mają całą ;-P 06.08.07, 21:58 i bardzo miłe panie tam pracują joaska Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: a biblioteka jest super, chmielewską mają cał 17.08.07, 19:59 O której bibliotece mówicie? Mieszkałam w tamtej okolicy i mile wspominam dwie, nr 8 i 108. Odpowiedz Link
mariken :)) 18.08.07, 20:24 na wiktorskiej blisko puławskiej, obok biblioteki jest czytelnia , na dole bloku mieszkalnego j. Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: :)) 19.08.07, 14:30 Nie kojarzę. Ja chodziłam do biblioteki przy Niepodległości, nad Remą, i na róg Puławskiej i Idzikowskiego.Tam miałam raj, bo wypożyczałam na kartę swoją i taty... Odpowiedz Link
lylika Re: jesteś już w wawie?? nt 16.08.07, 15:00 Wydaje mi się, że dopiero od 1-go września. Odpowiedz Link
the_dzidka Re: jesteś już w wawie?? nt 16.08.07, 19:32 Lylika ma rację,przyjeżdżam 1 wrzesnia. Tzn - byłam wczoraj i dzisiaj, ale przelotem Odpowiedz Link
lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 01.09.07, 20:58 Dzidka, Staromokotowska jesteś od dzisiaj? Tak? To, witaj nam witaj!!! Odpowiedz Link
asia.sthm Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 01.09.07, 21:17 Czy stare/byle Staromokotowskie tez moga witac ? Witam!!! Odpowiedz Link
kocio_pierzaczek Re: hehe ;) 02.09.07, 17:12 Może reanimuje się po przeprowadzce. Była obywatelka spod skoczni wita w każdym razie. Odpowiedz Link
eulalija Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 06.09.07, 20:20 Zginęła nam Dzidka całkiem w wielkim mieście, już czwarty dzień powinna po ulicach szaleć Jak nie ma własnego śrunecka do sieci to kawiarenki internetowe są, a ona nic, milczy jak zaklęta. Dzidko, ja wiem, że kłopoty komunikacyjne, że pogoda do dziś pod znakiem niewyganianego z domu psa, ale może daj jakiś znak życia. Czy już wzywać służby miejskie, wiejskie i te tam takie inne, o których głośno nie wolno mówić? Odpowiedz Link
lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 06.09.07, 22:41 To już 6-ty dzień. Coś Wam Eulalijska liczenie wychudło. ) A swoja drogą, to dość już tego. Dzidka, do raportu!!! Odpowiedz Link
the_dzidka Jestem, jestem! 07.09.07, 17:49 Nadaję z rzeczonej bilioteki (bibloteki, jak to w POznaniu mówią), bo netu w domku jeszcze nie, a w pracy tak od razu nie wypada Ogólnie rzecz biorąc wszystko w porządku i jak na razie mi się podoba PS. A przyjechałam dopiero 4 września i od tego dnia proszę mi liczyć uwarszawianie Odpowiedz Link
eulalija Re: Jestem, jestem! 07.09.07, 21:43 Nooo, to ja pogrubiłam a nie pochudziłam Wypisz, wymaluj, jak po stosowaniu się do zaleceń z "Traktatu", najmarniej dycha mi przybyła, na wrześniowe spotkanie miejsce z kanapą trzyosobową dla mnie proszę uwzględniać bo inaczej się nie zmieszczę, a i drzwi mają być szerokie. Odpowiedz Link
g0p0s Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 07.09.07, 14:05 No to mamy manko. W jednej sekcji ubyło, w drugiej nie przybyło. I koto za to pociągniemy za odpowiedzialność? Odpowiedz Link
lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 07.09.07, 23:37 Nareszcie się znalazłaś. Ale kara Cię nie ominie. Wymyślimy coś strrrrasznego. Odpowiedz Link
papuga_ara Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 08.09.07, 12:50 Tia, na przykład.... hm..., coś się wymyśli. Odpowiedz Link
the_dzidka Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 10.09.07, 10:48 Nie mogę wprost się doczekać Odpowiedz Link
papuga_ara Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 10.09.07, 15:31 Lylika! Szybko karrrra jakaś strrrraszliwa bo ona się z nas nabija!! ))) Odpowiedz Link
lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 10.09.07, 22:31 Obmyślam stosowny pręgież, koło do łamania kości, dyby i inne okropieństwa. Na razie jeszcze nie wymyśliłam nic odpowiedniego. Prace trwają. Odpowiedz Link
g0p0s Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 11.09.07, 11:34 Czyli w inkwizycję idziemy? A może coś z dalekich Chin? Odpowiedz Link
the_dzidka Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 11.09.07, 15:04 Ze swojej strony ośmielam się zaproponować garrotę Odpowiedz Link