Dodaj do ulubionych

the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP

06.08.07, 19:33
sąsiadkami będziemy! wiktorska bliżej puławskiej czy niepodległości?
bo ja mieszkam przy puławskiej, rzut beretem od olkuskiej ;-PPP

joaska
Obserwuj wątek
    • the_dzidka Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 06.08.07, 19:40
      Bliżej Puławskiej, tuż przy rogu Bałuckiego smile
      • mariken aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 20:25
        hehehehe
        to ja mieszkam zaraz obok, taka dziura między blokiem ze
        spożywczakiem i garażami to drugie wejście do mojego bloku!!
        masz blisko do fajnej biblioteki!

        joaska&kalina
        • asia.sthm Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 21:28
          No cudnie macie! Moze niech jedna od drugiej troche cukru pozyczy
          albo co
          wink
        • the_dzidka Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 21:36
          No żesz kurczę, niewiarygodne big_grin Abibliotekę obczaiłam już przy
          pierwszej wizycie w okolicy, i tak sobie pomyślałam, że trzeba się
          będzie zapisać big_grin
          Mój blok jest nowy, wcisnięte między dwa stare, z dużymi balkonami,
          zaraz obok jest sklep z artykułami dla źwierzątek!
          • the_dzidka Re: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 06.08.07, 21:43
            PS. Het nederlandse taal is heel mooi wink
            • mariken hehe, nieźle ;) 06.08.07, 21:57
              no cudnie jest!

              znasz język tych z kraju tulipanów?

              joaska
              • the_dzidka Re: hehe, nieźle ;) 06.08.07, 21:58
                Kiedyś sobie nieźle radziłam, jak na samouczkę.Ale to dawno było.
                Natomiast sentyment pozostał smile
                Tot ziens!
            • mariken a biblioteka jest super, chmielewską mają całą ;-P 06.08.07, 21:58
              i bardzo miłe panie tam pracują wink

              joaska
              • kocio_pierzaczek Re: a biblioteka jest super, chmielewską mają cał 17.08.07, 19:59
                O której bibliotece mówicie? Mieszkałam w tamtej okolicy i mile
                wspominam dwie, nr 8 i 108.
                • mariken :)) 18.08.07, 20:24
                  na wiktorskiej blisko puławskiej, obok biblioteki jest czytelnia smile,
                  na dole bloku mieszkalnego smile

                  j.
                  • kocio_pierzaczek Re: :)) 19.08.07, 14:30
                    Nie kojarzę. Ja chodziłam do biblioteki przy Niepodległości, nad
                    Remą, i na róg Puławskiej i Idzikowskiego.Tam miałam raj, bo
                    wypożyczałam na kartę swoją i taty...
    • mariken jesteś już w wawie?? nt 15.08.07, 23:08

      • lylika Re: jesteś już w wawie?? nt 16.08.07, 15:00
        Wydaje mi się, że dopiero od 1-go września.
      • the_dzidka Re: jesteś już w wawie?? nt 16.08.07, 19:32
        Lylika ma rację,przyjeżdżam 1 wrzesnia. Tzn - byłam wczoraj i
        dzisiaj, ale przelotem smile
    • lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 01.09.07, 20:58
      Dzidka, Staromokotowska jesteś od dzisiaj? Tak? To, witaj nam witaj!!! smile
      • asia.sthm Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 01.09.07, 21:17
        Czy stare/byle Staromokotowskie tez moga witac ?
        Witam!!!
        • mariken hehe ;) 02.09.07, 11:17
          no jasne!!!!

          dzidka, to jak, jesteś?

          j.
          • kocio_pierzaczek Re: hehe ;) 02.09.07, 17:12
            Może reanimuje się po przeprowadzce. Była obywatelka spod skoczni
            wita w każdym razie.
            • g0p0s Re: hehe ;) 03.09.07, 10:55
              Objazdy wszystkiego mogły ją wywieść na manowce.
              • lylika Re: hehe ;) 03.09.07, 14:06
                A na manowcach nie ma internetu? smile
    • eulalija Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 06.09.07, 20:20
      Zginęła nam Dzidka całkiem w wielkim mieście, już czwarty dzień
      powinna po ulicach szaleć smile

      Jak nie ma własnego śrunecka do sieci to kawiarenki internetowe są,
      a ona nic, milczy jak zaklęta.

      Dzidko, ja wiem, że kłopoty komunikacyjne, że pogoda do dziś pod
      znakiem niewyganianego z domu psa, ale może daj jakiś znak życia.

      Czy już wzywać służby miejskie, wiejskie i te tam takie inne, o
      których głośno nie wolno mówić?
      • lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 06.09.07, 22:41
        To już 6-ty dzień. Coś Wam Eulalijska liczenie wychudło. smile)
        A swoja drogą, to dość już tego. Dzidka, do raportu!!!
      • the_dzidka Jestem, jestem! 07.09.07, 17:49
        Nadaję z rzeczonej bilioteki (bibloteki, jak to w POznaniu mówią),
        bo netu w domku jeszcze nie, a w pracy tak od razu nie wypada smile
        Ogólnie rzecz biorąc wszystko w porządku i jak na razie mi się
        podoba smile
        PS. A przyjechałam dopiero 4 września i od tego dnia proszę mi
        liczyć uwarszawianie smile
        • eulalija Re: Jestem, jestem! 07.09.07, 21:43
          Nooo, to ja pogrubiłam a nie pochudziłam smile

          Wypisz, wymaluj, jak po stosowaniu się do zaleceń z "Traktatu",
          najmarniej dycha mi przybyła, na wrześniowe spotkanie miejsce z
          kanapą trzyosobową dla mnie proszę uwzględniać bo inaczej się nie
          zmieszczę, a i drzwi mają być szerokie.
    • g0p0s Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 07.09.07, 14:05
      No to mamy manko. W jednej sekcji ubyło, w drugiej nie przybyło. I
      koto za to pociągniemy za odpowiedzialność?
    • lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 07.09.07, 23:37
      Nareszcie się znalazłaś. Ale kara Cię nie ominie. Wymyślimy coś strrrrasznego.
      • papuga_ara Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 08.09.07, 12:50
        Tia, na przykład.... hm..., coś się wymyśli.
      • the_dzidka Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 10.09.07, 10:48
        Nie mogę wprost się doczekać smile
        • papuga_ara Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 10.09.07, 15:31
          Lylika! Szybko karrrra jakaś strrrraszliwa bo ona się z nas
          nabija!! wink)))
          • lylika Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 10.09.07, 22:31
            Obmyślam stosowny pręgież, koło do łamania kości, dyby i inne okropieństwa. Na razie jeszcze nie wymyśliłam nic odpowiedniego. Prace trwają. smile
            • g0p0s Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 11.09.07, 11:34
              Czyli w inkwizycję idziemy? A może coś z dalekich Chin?
            • the_dzidka Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 11.09.07, 15:04
              Ze swojej strony ośmielam się zaproponować garrotę wink
              • g0p0s Re: the_dzidka! prywata staromokotowska ;-PPPP 11.09.07, 16:09
                E, nieee

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka