papuga_ara 09.02.09, 22:07 Ktoś ją wie?? Książki chciałam zamówić... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lylika Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 22:11 Wiadomości z ostatniej chwili nie czytałaś? Pan T. już nie jest agentem Guruy, co za tym idzie wydawnictwo już nie sponsoruje strony. Konkretów mamy nadzieję sie dowiedzieć na spotkaniu. Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 22:32 Oczywiście, że jestem na bieżąco z "wiadomościami" i szykuję się na piątek na spotkanie z GH, ale kompletnie nie rozeznaję się w tym, kto i kogo sponsoruje i nie miałam pojęcia, że fakt, iż pan Tadeusz przestał być agentem Guruy spowoduje, że nie będę mogła wejść na oficjalną stronę Chmielewskiej. Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 22:34 Czyli pan Tadeusz jest jakoś związany z jakimś wydawnictwem, które sponsoruje/sponsorowało stronę. Tak mi wyszło z dedukcji. I czy to oznacza, że ta strona przestała istnieć? życie jest jednak pokomplikowane. Odpowiedz Link
edyta95 Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 22:35 z tym związaniem to masz słuszną słuszność, węzłem dozgonnym jest związany, pewnie nawet przysięgą Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 22:36 Aaaa.... Rozjaśnia mi się zatem coraz więcej.... Odpowiedz Link
mimbla.londyn Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 23:11 Jest mezem "wydawnictwa" Opatrznosciowym ,oczywiscie :p Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 09.02.09, 23:35 A pewnikiem dwa w jednym! Odpowiedz Link
the_dzidka Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 10.02.09, 09:51 > nie miałam pojęcia, że fakt, iż pan Tadeusz > przestał być agentem Guruy spowoduje, że nie będę mogła wejść na > oficjalną stronę Chmielewskiej. Nie martw się Papuniu, dla przeciętnego zjadacza książek ten związek przyczynowo-skutkowy nie jest absolutną oczywistością. No, co innego dla Elylit... Odpowiedz Link
anorektyk2006 Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 10.02.09, 10:09 ciekawe czy jakby załatwić tańszy druk o lepszych to ksiązki by wydawali na lepszym papierze jakby przez przypadek ktoś z wydawnictwa czytał to proszę o kontakt Anor Odpowiedz Link
gastonlemiel Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 10.02.09, 23:50 i co,nie bedzie juz oficjalnej strony?? To granda jakas!! Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 11.02.09, 09:28 No więc właśnie ta granda mocno mi się nie podoba! Odpowiedz Link
g0p0s Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 11.02.09, 11:57 Jeżeli ma być całkiem nowa strona, to wymaga przemyślenia, wykonania i konsultowania kolejnych projektów itp. Nie wypada, żeby na początku było byle co, a potem rozwijać. Tak mnie się wydaje. Odpowiedz Link
bbbzyta Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 11.02.09, 14:02 Wyobrażam sobie, jak okropnie muszą byc wkurzeni stali użytkownicy. A Gurua zasługuje na maxprofesjonalne, piękne i funkcjonalne forum i już! Odpowiedz Link
groha Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 11.02.09, 14:12 bbbzyta napisała: > A Gurua zasługuje na maxprofesjonalne, piękne i funkcjonalne forum i już! Święte słowa, Bbbzyto, święte słowa. Odpowiedz Link
g0p0s Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 11.02.09, 15:58 Forum ze strony oficjalnej na nowym adresie wylatuje z googla, więc chyba można link podać: www.zikulapro.pl/forum/ Ogólnie wiadomo, że nic nie wiadomo. Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 11.02.09, 22:43 Jesli forum im zostalo to juz wilk caly. Reszte se dorobia i czesc. Odpowiedz Link
mariurzka Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 12.02.09, 00:11 Z tego, co widać, to raczej uczestnicy oficjalnego forum przenieśli je sobie jakoś na inny serwer. Czyli reszty nie dorobią, bo po pierwsze nie mają jak, a po drugie, raczej nie do końca mają prawnie taką możliwość. Dziwne jest tylko to, że na nowej stronie, u dołu, jak byk widać: Kobra Media. Mnie tam nic do tego, ale strona na innym serwerze, składająca się z samego forum, raczej nie powinna mieć takiego napisu, bo to mylące. Rozumiem przenosiny zawartości ale z całą szatą graficzną? Innym słowy, jak to napisał G0p0s - nadal wiadomo, że nic nie wiadomo. Odpowiedz Link
lylika Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 12.02.09, 09:27 A może zapytajmy Legs, to Ona była administratorem strony. Odpowiedz Link
lylika Pytanie do Legs. 12.02.09, 09:29 Czy pani Małgorzata może nam rozświetlić mroki w kwestii strony oficjalnej i jej forum? Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Pytanie do Legs. 12.02.09, 09:47 Legs tam w styczniu napisała, że próbuje jakoś ogarnąć ten remanent. Może ogarnia. Odpowiedz Link
edyta95 do modem_angel 16.02.09, 21:44 post została usunięty. Nie popieramy piractwa, podając link przyczyniasz się do kradzieży. Odpowiedz Link
modem_angel Re: do modem_angel 16.02.09, 22:14 Bardzo przepraszam, nie pomyslalam o tym Sama posiadam wszystkie ksiazki pani Joanny w formie drukowanej, jak i pewnie wszyscy tu obecni. Swoja droga to prawdziwe chamstwo - firmowanie nazwa strony oficjalnego forum pisarki pirackiego zbioru wszystkich jej e-, audiobookow, sluchowisk i filmow. Na portal trafilam dzisiaj zupelnym przypadkiem szukajac w sieci zupelnie innych polskojezycznych informacji. Pisze z zagranicy, wydaje mi sie, ze u mnie taki numer by nie przeszedl i strona zostalaby bardzo szybko zamknieta. Nie mozna czegos zrobic w tej sprawie? Przeciez to jawna kradziez? Odpowiedz Link
edyta95 Re: do modem_angel 16.02.09, 22:16 zazwyczaj informowaliśmy o czymś takim Pana T, a On działał dalej, teraz nie wiem kogo informować Odpowiedz Link
lylika Re: do modem_angel 16.02.09, 22:18 Chyba ta pani się z nas naigrawa. Gdyby nie chciała popierać piractwa nie linkowałaby tej strony. Tak sobie dumam... Odpowiedz Link
modem_angel Re: do modem_angel 16.02.09, 22:47 NAPRAWDE nie pomyslalam, przepraszam jeszcze raz. To znaczy, dokladnie rzecz biorac pomyslalam, ze akurat wlasnie tu moge tego linka podac, bo skoro dyskutuja panstwo o tworczosci pisarki, nabywaja panstwo jej ksiazki w ksiegarniach i antykwariatach, jak i ja. osobiscie posiadam caly dorobek literacki pani Chmielewskiej i nawet do glowy mi nie przyszlo cokolwiek z podanej przeze mnie strony sciagac. Poza tym, zauwazylam, ze maja panstwo kontakt z osobami z otoczenia pani Joanny, wiec pomyslalam, ze moze im akurat przydalaby sie taka informacja i dokladny link aby ukrocic piractwo. Dalej nie moge sie nadziwic, ze caly ten portal jest legalny, bo zdaje sie jest. Odpowiedz Link
modem_angel Re: do modem_angel 16.02.09, 23:14 A ja Basia , bardzo mi milo i przepraszam, za niefortunny debiut na forum. A swoja droga, bo jakos nie nie bardzo rozumiem. Co wy z tym weselem, czyje wesele? Zaznaczam, ze "Okropnosci" czekaja na mnie w Polsce jako prezent urodzinowy, czy to cos z tej czesci autobiografii? Jesli tak, to nie chce za bardzo znac szczegolow Odpowiedz Link
cafeszpulka Re: do modem_angel 16.02.09, 23:22 wesele nie dotyczy Okropności. masz pełny obraz forum a tylko jeden problem na ostatnim spotkaniu z Guruą, jednej z nas się wyrwało pytanie czy Pani weźmie z nami ślub... i teraz, jednej grupie się wydaję że to super pomysł, druga jest zniesmaczona a trzeciej jest wsio rawno. Ot i cała awantura obyś pisał na forum w ciekawych czasach chciałoby się powiedzieć witaj i baw się lepiej od nas Odpowiedz Link
asia.sthm Re: do modem_angel 16.02.09, 23:22 Czesc, witaj. Nie przejmuj sie debiutem,jutro juz wszyscy zapomna. A wesele nasze, po slubie tez naszym, z Gurua. Jestesmy zareczeni i tak dlugo na kocia lape nie daje rady zyc. Papiery nam potrzebne. Odpowiedz Link
legs Re: Pytanie do Legs. 17.02.09, 12:52 Nic nie wiem, poza tym, co Wy wiecie, że Wydawnictwo i Joanna Chmielewska jednej strony już mieć nie będą. Forum mogliśmy przenieść, to przenieśliśmy, ale faktycznie niepotrzebnie z logo Kobra Media - przeoczenie. I to tyle Odpowiedz Link
legs Re: Pytanie do Legs. 17.02.09, 12:55 Wiem tylko tyle, co Wy - że wydawnictwo i Joanna Chmielewska już nie będą mieć jednej strony. Forum mogliśmy przenieść, to przenieśliśmy, faktycznie niepotrzebnie z logo Kobra Media - przeoczenie I tyle Odpowiedz Link
lylika Re: Pytanie do Legs. 17.02.09, 13:57 Niewiele. Dobrze, że chociaż forum dało się przenieść. Pozdrowienia. Odpowiedz Link
cafeszpulka Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 16.02.09, 23:24 ooooo, namacalny przykład masz. i tak tu zawsze Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 16.02.09, 23:30 zawsze to sie kochamy, bardzo rzadko naparzamy Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 16.02.09, 23:32 A jak już się naparzamy, to wyłącznie z miłości Odpowiedz Link
groha Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 16.02.09, 23:45 Bowiem już dawno zostało ustalone, że kochamy nie za coś, a mimo wszystko Cześć, Basia! Odpowiedz Link
kurcgalopek Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 16.02.09, 23:47 Witaj Basiu. Ja też tutaj od niedawna, ciepło tu i miło, chociaż czasami trudno nadążyć Ja nadrabiam wiedzę czytając stare wątki. Odpowiedz Link
modem_angel Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 00:06 O, jak u was milo Czasami czytuje jeszcze forum o gotowaniu, ale tam czesto sie wyzywaja i ogolnie noze lataja w powietrzu. Z tym slubem uspokoiliscie mnie, bo juz sie obawialam, ze cos strasznie_waznego przegapilam A za to mialam miesiac temu w domu wlamanie "jak z Chmielewskiej". Mieszkam w czyms jakby "lepszej dzielnicy" w domu, w ktorym sa 3 mieszkania. Mieszkan w ogole nie zamykamy, drzwi do nich sa na zwykla klamke. Drzwi wejsciowe maja oczywiscie zamek zatrzaskowy, na klucz ich nikt jednak nie zamyka. Z tym, ze trzeba go, aby wejsc do domu. I mamy piwnice z pralkami, suszarkami, zamrazalnikami itp. I oknem. Piwnicznym. Pod oknem stoi palma Yukka i dlugi na 80cm taki "falliczny" kaktus. No i zloczyncy wlamali sie oknem. Yukke pod nim bylo widac, niestety zaslaniala kaktusa. Pierwszy opryszek wskoczyl wiec do piwnicy, ewidentnie nadzial sie na ten kaktus, prawdopodobnie prosto w krocze i uciekl od raz drzwiami do ogrodu, ktore sa obok okna z kwieciem. Ogolnie, to drzwi nie byly zamkniete, ale widocznie bandyci nie szarpneli z zewnatrz za klamke. Pierwszy wylecial wiec unieszkodliwiony, sasiad mowil potem, ze widzial kogos bardzo dziwnie biegnacego. Drugi wszedl bez problemow do mieszkania na dole. Po krotkiej penetracji ukradl.... popielniczke koszmarnie wstretna z mosiadzu, moze myslal, ze zloto? W tym momencie otworzylam drzwi zewnetrzne kluczem wracajac z wiekszych zakupow. Facet przestraszyl sie na ten dzwiek i ruszyl do ucieczki. Wylecial przez te drzwi wejsciowe jakby go cos ugryzlo. Glupio jednak, ze akurat wywloklam z samochodu skrzynke wody mineralnej i postawilam przed drzwiami. Nie zauwazyl oczywiscie, potknal sie, zlecial z 3 schodkow i z impetem wypadl na jezdnie, prosto pod wolnutko jadacy samochod. Niestety, nie glin, a babci z przeciwka, ktora akurat chciala wjechac do garazu, dlatego zwolnila. Zanim sie zorientowalismy, wstal i mocno kulejac rowniez uciekl. Skrzynka wody ocalala. Wezwane gliny mialy niezly ubaw, w szczegolnosci po tym, jak wydedukowaly po sladach i odciskach palcow ten numer z kaktusem No niefart mieli ci zlodzieje ewidenty. Odpowiedz Link
papuga_ara Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 00:15 O rany! Czytałam z zapartym tchem!! sytuacja czysto chmielewska i za sam fakt uczestnictwa w niej powinna Ci być oszczędzona degustacja glutów na chrzcie A tak poza tym, to masz dar trzymania czytelników w napięciu! Odpowiedz Link
ewa9717 Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 00:23 Cześć Ale fajne włamanko! Tak myślę, że ten włamywacz potknięty skrzynkowo i tak był wygrany w porównaniu z tym drugim! Odpowiedz Link
stara.gropa Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 09:52 A może to byli wielbiciele Guruy i zrobili inscenizację Szajki bez końca specjalnie dla Koleżanki? A Koleżanka na nich policję nasłała:0 Odpowiedz Link
asia.sthm Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 10:10 To nasi byli, na bank. Nikt inny tak ladnie by nie potrafil. Odpowiedz Link
modem_angel Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 10:13 hmmmm, pan uprawiajacy bieg przez plotki, tego.., skrzynki z woda mineralna byl dosc poludniowej aparycji. nie wiem, czy w tych rejonach tworczosc chmielewskiej jest popularna. i tez sadze, ze ucieczka z polowa kolcow kaktusa miedzy nogami moz byc lekko utrudniona i dosc nieprzyjemna sprint po walnieciu glowka w maske i zderzak samochodu to przy tym praktycznie gimnastyka rekreacyjna. srodkow bezpieczenstwa w domu po wlamaniu nie zwiekszylismy. tyle tylko, ze drugim sporym kaktusem z duzo bardziej upierdliwymi kolcami kupionym na pchlim targu zastawilismy na razie drzwi ogrodowe zima niezbyt potrzebne polecam ten system zdecydowanie bardziej niz instalacje alarmowa, na ktorej wycie nikt nie zwraca uwagi. Odpowiedz Link
bbbzyta Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 12:15 Łomatko, jaka piekna historia ! Serdecznie obściskowywuję i witam nową forumowiczkę, mam nadzieję, że już na długo. Odpowiedz Link
bbbzyta Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 15:21 Ja bym proponowała, aby tę piękną historię ABSOLUTNIE I KONIECZNIE!!! przepisać do przyszpilonego wątku "Jak pokonałam Alicję", bo ci włamywacze ewidentnie ją pokonali, i żeby gdzieś nie przepadła w natłoku innych wpisów... Ona nie może zaginąć!!! Odpowiedz Link
modem_angel Re: Dlaczego oficjalna www jest wyłączona? 17.02.09, 15:40 Heh, tam wlasnie umiescilam 2 inne pouczajace historyjki, ktore zdarzyly mi sie w ciagu ostatnich kilku miesiecy. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14722&w=25266237&a=91487969 Przysiegam, smieszne wydarzenia wrecz mnie kochaja, a w ich osobistym, niezamierzonym produkowaniu osiagnelam rowniez mistrzostwo swiata. Opowiadanie numeru z obcym samochodem przy wigilijnej kolacji, spowodowalo niezaplanowana zmiane obrusu w trakcie posilku. Mysle, ze jednak powinnysmy byly odczekac z mama z jej opowiedzeniem do deserow, a nie zabawiac nia reszte rodziny przy barszczu z kulebiakiem Odpowiedz Link