dariusz_baczynski 13.11.06, 13:02 pis 1413 głosy 2 mandaty po 2283 3 komuchy 3317 6 tim 2083 5 fs 2300 5 żaba vel krokodyl 5300 szymański 2330 Wygrałem 2 butelki dobrego alkoholu , wypije za drowie zwycięców Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
boberzary Re: wyniki wstepne 13.11.06, 13:09 Weź człowieku nie ośmieszaj się ! Widać masz wene na pisanie takich głupot. Odpowiedz Link Zgłoś
funo Re: wyniki wstepne 13.11.06, 13:39 Darku, dziękuje! Gratuluje poziomu. Radek Odpowiedz Link Zgłoś
boberzary Re: wyniki wstepne 13.11.06, 14:50 Jeśli takie rzeczy chcesz pisać to pisz to na swoim wspaniałym blogu. Tutaj nie ma miejsca na taką żenadę. Odpowiedz Link Zgłoś
zaranin Re: wyniki wstepne 13.11.06, 15:30 Dlaczego kierujesz takie inwektywy względem lewicy na publicznym forum? Nie mogłeś przekazać bez emocji tych wyników? Czy dlatego, że inni mają inne poglądy musisz ich tak nazywać? Może więcej inwencji i wymyślisz ciekawy przymiotnik dla PO i PiS? A może nawet uda się dla TiM i FS? Odpowiedz Link Zgłoś
lech_galik Re: wyniki wstepne 13.11.06, 16:25 zaranin napisał: > Dlaczego kierujesz takie inwektywy względem lewicy na publicznym forum? Nie > mogłeś przekazać bez emocji tych wyników? Czy dlatego, że inni mają inne > poglądy musisz ich tak nazywać? Może więcej inwencji i wymyślisz ciekawy > przymiotnik dla PO i PiS? A może nawet uda się dla TiM i FS? To my chłopcy spod Grudziądza Szable do boju, lance w dłoń Bolszewika goń, goń, goń Szable do boju, lance w dłoń Bolszewika goń Hej, dziwczyny w górę kiecki Jedzie ułan mazowiecki Szable do boju, lance w dłoń Bolszewika goń, goń, goń Szable do boju, lance w dłoń Bolszewika goń Odpowiedz Link Zgłoś
alex.x Re: wyniki wstepne 13.11.06, 18:54 w Żarach jak widać kwitnie postkomunizm, przerażające wyniki, to niestety koszerna i inne mózgojady zrobiły swoje Odpowiedz Link Zgłoś
gigbon Re: wyniki wstepne 13.11.06, 19:23 nieoficjalny podział mandatów w RM SLD + spółka 1.Budzyński 2.Czerwiński 5.Pogorzelec (Gryko) 4.Cytrowski 5.Węgier 6.Niezgodzki (Łobocki) PO 1.Krasko 2.Kępiński 3.Czerwonajcio TiM 1.Zgolak - Suszka 2.Talaga 3.Słowikowski 4.Szczotka 5.Grochla FS 1.Issel 2.Żychowski 3.Litewka 4.Łuckiewicz 5.Oleszewski PiS 1.Hadryś 2.Żubrycki Przepraszam, jeśli czyjeś nazwisko napisałem nieprawidłowo Odpowiedz Link Zgłoś
zimno2 Re: wyniki wstepne 13.11.06, 20:10 Jeden z tych nowych "uczciwych" radnych kupował głosy za 20 zł na osiedlu Męczenników/Szeregów. Zgadnij kto? Odpowiedz Link Zgłoś
croolick Re: wyniki wstepne 14.11.06, 00:25 zimno2 napisała: > Jeden z tych nowych "uczciwych" radnych kupował głosy za 20 zł na osiedlu > Męczenników/Szeregów. Zgadnij kto? czyzby wlasciciel myjni samochodowej? Odpowiedz Link Zgłoś
drogba666 Re: wyniki wstepne 14.11.06, 08:27 tez o tym słyszałem, ludzie mają te SMS-y. Ciekawe czy na ich podstawie można unieważnić wynik wyborów? Odpowiedz Link Zgłoś
zimno2 Re: wyniki wstepne 14.11.06, 09:03 To szczyt. Podobno chętnych nurków była tak dużo, że czekali w kolejce na samochód aż podjedzie. Unieważnić można w 1 sposób - znaleźć odważnego kto to zgłosi. Ja do nich nie należę. Chetni gromadzili się pod blokiem w którym mieszkają dziadkowie. Podobno widział to cały blok. Wezwali policję, ale Ci pokręcili się i odjechali. Odpowiedz Link Zgłoś
lech_galik Re: wyniki wstepne 15.11.06, 21:53 "Jak zauważył nieżyjący już amerykański ekonomista Murray Rothbard, każdy człowiek, jeśli chce uzyskać jakiś dochód, musi umówić się z innym człowiekiem, tzn. albo coś mu sprzedać, albo wyświadczyć mu jakąś przysługę. Jedynym wyjątkiem są funkcjonariusze publiczni, którzy swoje dochody zwyczajnie wymuszają siłą. Właśnie wzięliśmy sobie ich na kark w liczbie prawie 50 tysięcy." www.michalkiewicz.pl/tyg1_14-11-2006.php Odpowiedz Link Zgłoś
funabashi Re: wyniki wstepne 17.11.06, 01:26 Podoba wam się ta dziewczyna która pracuje u Pana Darka w sklepie? Odpowiedz Link Zgłoś