Dodaj do ulubionych

wyniki wstepne

13.11.06, 13:02
pis 1413 głosy 2 mandaty
po 2283 3
komuchy 3317 6
tim 2083 5
fs 2300 5

żaba vel krokodyl 5300
szymański 2330

Wygrałem 2 butelki dobrego alkoholu , wypije za drowie zwycięców
Obserwuj wątek
    • boberzary Re: wyniki wstepne 13.11.06, 13:09
      Weź człowieku nie ośmieszaj się !

      Widać masz wene na pisanie takich głupot.
    • funo Re: wyniki wstepne 13.11.06, 13:39
      Darku, dziękuje! Gratuluje poziomu. Radek
    • boberzary Re: wyniki wstepne 13.11.06, 14:50
      Jeśli takie rzeczy chcesz pisać to pisz to na swoim wspaniałym blogu. Tutaj nie
      ma miejsca na taką żenadę.
    • zaranin Re: wyniki wstepne 13.11.06, 15:30
      Dlaczego kierujesz takie inwektywy względem lewicy na publicznym forum? Nie
      mogłeś przekazać bez emocji tych wyników? Czy dlatego, że inni mają inne
      poglądy musisz ich tak nazywać? Może więcej inwencji i wymyślisz ciekawy
      przymiotnik dla PO i PiS? A może nawet uda się dla TiM i FS?
      • lech_galik Re: wyniki wstepne 13.11.06, 16:25
        zaranin napisał:

        > Dlaczego kierujesz takie inwektywy względem lewicy na publicznym forum? Nie
        > mogłeś przekazać bez emocji tych wyników? Czy dlatego, że inni mają inne
        > poglądy musisz ich tak nazywać? Może więcej inwencji i wymyślisz ciekawy
        > przymiotnik dla PO i PiS? A może nawet uda się dla TiM i FS?


        To my chłopcy spod Grudziądza
        Szable do boju, lance w dłoń
        Bolszewika goń, goń, goń
        Szable do boju, lance w dłoń
        Bolszewika goń
        Hej, dziwczyny w górę kiecki
        Jedzie ułan mazowiecki
        Szable do boju, lance w dłoń
        Bolszewika goń, goń, goń
        Szable do boju, lance w dłoń
        Bolszewika goń
    • alex.x Re: wyniki wstepne 13.11.06, 18:54

      w Żarach jak widać kwitnie postkomunizm,
      przerażające wyniki, to niestety koszerna i inne mózgojady
      zrobiły swoje
    • gigbon Re: wyniki wstepne 13.11.06, 19:23
      nieoficjalny podział mandatów w RM

      SLD + spółka
      1.Budzyński
      2.Czerwiński
      5.Pogorzelec (Gryko)
      4.Cytrowski
      5.Węgier
      6.Niezgodzki (Łobocki)

      PO
      1.Krasko
      2.Kępiński
      3.Czerwonajcio


      TiM
      1.Zgolak - Suszka
      2.Talaga
      3.Słowikowski
      4.Szczotka
      5.Grochla

      FS
      1.Issel
      2.Żychowski
      3.Litewka
      4.Łuckiewicz
      5.Oleszewski

      PiS
      1.Hadryś
      2.Żubrycki

      Przepraszam, jeśli czyjeś nazwisko napisałem nieprawidłowo
      • zimno2 Re: wyniki wstepne 13.11.06, 20:10
        Jeden z tych nowych "uczciwych" radnych kupował głosy za 20 zł na osiedlu
        Męczenników/Szeregów. Zgadnij kto?
        • croolick Re: wyniki wstepne 14.11.06, 00:25
          zimno2 napisała:

          > Jeden z tych nowych "uczciwych" radnych kupował głosy za 20 zł na osiedlu
          > Męczenników/Szeregów. Zgadnij kto?

          czyzby wlasciciel myjni samochodowej?
          • zimno2 Re: wyniki wstepne 14.11.06, 07:55
            Czyżby.
            • drogba666 Re: wyniki wstepne 14.11.06, 08:27
              tez o tym słyszałem, ludzie mają te SMS-y. Ciekawe czy na ich podstawie można
              unieważnić wynik wyborów?
              • zimno2 Re: wyniki wstepne 14.11.06, 09:03
                To szczyt. Podobno chętnych nurków była tak dużo, że czekali w kolejce na
                samochód aż podjedzie. Unieważnić można w 1 sposób - znaleźć odważnego kto to
                zgłosi. Ja do nich nie należę. Chetni gromadzili się pod blokiem w którym
                mieszkają dziadkowie. Podobno widział to cały blok. Wezwali policję, ale Ci
                pokręcili się i odjechali.
    • lech_galik Re: wyniki wstepne 15.11.06, 21:53
      "Jak zauważył nieżyjący już amerykański ekonomista Murray Rothbard, każdy człowiek, jeśli chce uzyskać jakiś dochód, musi umówić się z innym człowiekiem, tzn. albo coś mu sprzedać, albo wyświadczyć mu jakąś przysługę. Jedynym wyjątkiem są funkcjonariusze publiczni, którzy swoje dochody zwyczajnie wymuszają siłą. Właśnie wzięliśmy sobie ich na kark w liczbie prawie 50 tysięcy." www.michalkiewicz.pl/tyg1_14-11-2006.php
      • funabashi Re: wyniki wstepne 17.11.06, 01:26
        Podoba wam się ta dziewczyna która pracuje u Pana Darka w sklepie?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka