01.02.10, 00:30
Czy ktoś wie jaki jest stan lodowiska na stadionie Mazura w Radzyminie ?
Z tego, co słyszałem w wiekszości nie jest odśnieżone ?
Podobno nie można odśnieżyć bo się lód załamie ? Może nie wiedzą jak się
do tego zabrać i jakim sprzętem ? Byliście tam, jak wrażenia ?

Byłem dzisiaj w Wołominie na Huraganie: www.osir.wolomin.pl/
Jest wypożyczalnia łyżew, wstęp 3 zł.
Trochę nierówno, raczej dla tych, którzy nie chcą za szybko jeździć i
dzieci. Sesje 45 minut. Podejrzewam, że znacznie lepiej niż w Radzyminie,
ale chcącym jeździć na równej tafli polecam

Warszawa Stegny:
www.wosir.waw.pl/?pid=400
Wstęp ok 10 zł., sesje 2 godz., tor dla jezdzacych dobrze oraz posrodku
lodowisko dla poczatkujacych. Dojazd najlepiej samochodem: marsa, trasa
Siekierkowska, Idzikowskiego. Przekaski na miejscu raczej drogie.
Obserwuj wątek
    • ibatta Re: Lodowisko 01.02.10, 10:10
      www.mosir-legionowo.pl/images/lodowisko/cennik_lodowiska_0910.pdf?
      go=zapowiedz13
      Korzystałam z lodowiska w Legionowie. Jest bardzo tanio, na miejscu
      można kupić ciepłe napoje oraz przekąski.

      W Radzyminie lodowisko jest bezpłatne, nie ma mozliwości
      wyporzyczenia łyzew i nikogo "pilnującego" nie widziałam.
      Stan nawierzchni jest taki sobie. Trochę pęka i nie da się jeździć
      po całej nawierzchni.
      Jednak i tak dobrze, że cokolwiek jest...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka