22.07.05, 12:39
zauważyłem postęp w polityce informacyjnej UM,
protokoły z ostatniej sesji 19 lipca już są w internetowym BIPie
Obserwuj wątek
    • radek44 Re: postępy 22.07.05, 14:53
      Podgląd zdarzenia

      Numer
      XXV/2005

      Status informacji
      Informacja opublikowana

      Dzień zwołania 2005-05-31

      Dzień odbycia 2005-06-13

      Czas trwania

      od
      12:00

      do
      14:30

      Miejsce
      Urząd Miasta i Gminy w Radzyminie

      Ogłoszenie

      Załącznik (30,50 kB)
      OgloszenieozwolaniuSesji.doc
      Porządek obrad

      Załącznik (33,50 kB)
      Porzadekobradsesji.doc


      Lista obecności

      Załącznik (24,00 kB)
      Listaobecnosci.doc





      ================================================================================
      ==
      Numer
      XXIV/2005

      Status informacji
      Informacja opublikowana

      Dzień zwołania 2005-04-12

      Dzień odbycia 2005-04-22

      Czas trwania

      od
      14:00

      do
      17:30

      Miejsce
      Urząd Miasta i Gminy w Radzyminie

      Ogłoszenie

      Załącznik (32,50 kB)
      OgloszenieozwolaniuSesji.doc
      Porządek obrad

      Załącznik (36,00 kB)
      Porzadekobradsesji.doc
      Protokół

      Załącznik (146,00 kB)
      22042005.doc
      Lista obecności

      Załącznik (24,00 kB)
      Listaobecnosci.doc

      ================================================================================
      ================================================================================

      a tego o krórym piszesz to ja nie widzę

      • szifox Re: postępy 22.07.05, 16:46
        są tu:

        radzymin.bip-gov.pl/bip/uklad/rejestrzmian?idPodmiotu=45
        • picooz Re: postępy 23.07.05, 00:21
          postępy postępami.....ale dlaczego na oficjalnej stronie UMiG stosuje się
          cenzurę i nie zamieszcza wszystkich wpisów do księki gości??????????????????

          irytuje mnie to bo sprawdziłem że wpisy z zapytaniami lub lekką krytyką nie są
          zamieszczane a wpisy pozytywne są zamieszczane bardzo szybko..czym to się różni
          od wpisów które zawierają reklamę swojej działalności od wpisu ciekawskiego
          mieszkańca zadającego pytanie nt likwidacji zadawania pytań burmistrzowi przez
          internet???????????

          pozdr

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka