IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.05.04, 00:30
Czy ktos z was wie gdzie mozna by zdobyc filmy Pasoliniego DVD,lub w innym
formacie,bylbym wdzieczny za jakies info.
Obserwuj wątek
    • Gość: mycha Re: Pasolini IP: 81.210.123.* 15.05.04, 18:42
      a co za problem sciagnac z netu? polecam 'salo albo 120 dni sodomy' :P
    • cptniamo napisy... 16.05.04, 19:26
      do "Ptaków i ptaszysk" ("Hawks nd sparrows") po angielsku lub polsku! Ma ktoś
      pomysł?
    • Gość: montclair Re: Pasolini IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.05.04, 03:04
      Moj komputer nalezy do starej generacji,zeby tak calkiem nie powiedziec o
      nim "retro" wiec jest to problem natury technicznej,nagrywanie z netu jest
      raczej nie wykonalne.Mialem taka cicha nadzieje,ze ktos z forumowiczow bylby w
      stanie cos madrego mi doradzic.
      • cptniamo Re: Pasolini 17.05.04, 04:29
        Hm. Ode mnie..? ;) Serio, jest ciężko. W Wawie jest teraz przegląd, jeśli Cię
        to interesuje.
        Ja mam "Ptaki i ptaszyska" oraz "Salo".
        • Gość: Zdanka Re: Pasolini IP: 62.233.181.* 17.05.04, 15:38
          A "Salo" ściagnąłeś/łaś z sieci?Jesli tak,to mogę zapytać skąd???:)
          • cptniamo Re: Pasolini 17.05.04, 20:16
            "Salo" jest dostępne przez e-mule'a. Zresztą nie tylko "Salo"...
            • Gość: Montclair Re: Pasolini IP: 205.211.160.* 17.05.04, 20:58
              Kolego,
              Prosze naucz mnie jak to znalezc, podaj link. Nie mam
              doswiadczenia w tym temacie, a bardzo zalezy mi na zdobyciu
              kilku tytulow tego rezysera. Szczerze mowiac, mialem nadzieje
              nawiazac kontakt z kims kto bylby chetny udostepnic mi kopie,
              za zaplata oczywiscie, ale to juz jawne piractwo chyba.
              Dziekuje za zainteresowanie.
              • cptniamo Re: Pasolini 17.05.04, 21:12
                jestem dziewczynką, no ale niech będzie że kolego... w sumie mile łechta to mą
                samoocenę czy co tam innego, być mylona z facetem!
                Ja to tylko pisać umiem na klawiaturze, ale mój chłopak mówi, że na wielu
                stronach netowych jest e-mule do sciągnięcia. Może obczaj na początek
                www.osloskop.net/, może tam coś jest? A najlepiej zamieść gdzieś wątek,
                skąd wziąć e-mule'a... no bo ja nie jestem kompetentna...
                Jeśli chcesz, to mogę przesłać Ci Salo, bez zapłaty oczywiście, w kopercie na
                koszt odbiorcy - zabulisz jakieś 4 zł pewnie i będziesz musiał z awizem na
                pocztę. A płytek (przez Czechów zwanych cedeczkami ;)) u mnie dostatek, 1 mniej
                nie zaszkodzi, a będzie mi miło, że komuś pomogłam, dobry uczynek odklepałam ;)
                Jak coś, pisz na cptniamo@gazeta.pl. Byle szybko! Od czwartku nie mam netu i
                nie zdążymy się zgadać...
                Pozdro
                • montclair Re: Pasolini 17.05.04, 21:36
                  Wyslalem goroce podziekowania na Twoj adres w gazeta.pl.
                  Cos mi sie dwa razy wyslalo, chyba ze zdenerwowania albo
                  podniecenia, przepraszam. A chyba rzeczywiscie wrzuce temat
                  na forum komputery z zapytaniem o istrukcje w sprawie filmow
                  w sieci. Pora sie zabrac do roboty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka