Gość: ghosti(grzesiek)
IP: *.xen.pl / 213.25.24.*
24.09.04, 22:58
Film iście bajkowy.Bardzo przyjemny i wzruszający, momentami naprawde łezka
kręciła mi sie w oku. JOhnego Deep'a duzo tam nie ma, i jak ktoś chce go
obejżeć ze względu tylko na niego to niech sobie daruje:P,albo nie niech
obejży. Polecam naprawde każdemu kto szuka zupełnie innego kina niż
dzisiejsze holywood