ellivia Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 26.02.02, 20:31 Najlepszy film jaki widziałam to zdecydowanie "Amadeusz" M. Formana A poza tym zrobiły na mnie wrażenie nastepujące filmy: Matrix My Fair Lady Dziecko Rosemary Adwokat Diabła Autostopowicz Blade Runner The Doors Lot nad kukułczym gniazdem Śniadanie u Tiffany'ego i wiele innych Odpowiedz Link Zgłoś
xanat0s Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 26.02.02, 20:33 dla mnie najlepszym filmem jest Matrix (te opadajace luski...). Jednak trzem czesciom Nagiej Broni niewiele brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kajka Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.proszynski.pl 27.02.02, 15:53 Oprócz wyżej wymienionych , jak dla mnie to "Noce i dnie" te z tymi nenufarami. Mogę oglądać W NIESKOŃCZONOŚĆ.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mak Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.02, 20:11 POWIĘKSZENIE Antonioniego. Cóż, nie spodziewam się zastać tutaj wielu fanów tego reżysera, ale dla mnie jego filmy (choć może nie wszystkie) to totalna hipnoza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pop Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.wsercumiasta.wroclaw.net.pl 20.03.02, 21:19 braveheart Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.czeladz.msk.pl 20.03.02, 21:45 Gość portalu: mak napisał(a): > POWIĘKSZENIE Antonioniego. > Cóż, nie spodziewam się zastać tutaj wielu fanów tego reżysera, ale dla mnie > jego filmy (choć może nie wszystkie) to totalna hipnoza. A jednak zastała/eś- uwielbiam Antoniomiego a w szczególności "Powiększenie"- znam cały scenariusz na pamięć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loooser Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.tosa.pl 17.06.02, 01:24 Gość portalu: mak napisał(a): > POWIĘKSZENIE Antonioniego. > Cóż, nie spodziewam się zastać tutaj wielu fanów tego reżysera, ale dla mnie > jego filmy (choć może nie wszystkie) to totalna hipnoza. Antonioni:"Kino nie jest o tym ,ze widze,kino jest o tym ,ze frune.Tylko ja to troche zbyt pozno zrozumialem." "Powiekszenie" to jeden z najlepszych filmow w historii kina i najokrotniejszych zarazem. zalaczm uscisk dloni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: davis Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.radom.pl 21.03.02, 10:38 W tej chwili przychodzą mi do głowy: Pulp Fiction The Good, the bad, and the ugly Alien (wszystkie 4) Frantic i wiele innych Odpowiedz Link Zgłoś
trolly Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 22.03.02, 13:29 12 gniewnych ludzi Lumeta - stare, dobre kino. trzyma w napięciu niczym najlepszy thriller, a jest przeciez tylko dramatem sądowym. z nowszych filmów -Pluton, chociażby dla Willema Defoe. uwielbiam tego gościa. tylko dlaczego zgodził się zagrać w takim knocie jak Speed 2? pewnie dla pieniążków... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edek Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.02, 19:16 Łowca jeleni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mo Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.acn.waw.pl 23.03.02, 14:44 "Zapalcie czerwone latarnie" "Kabaret" "Żądło" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yossarin Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.dami / 192.168.1.* / *.dami-rz.pl 20.05.02, 22:16 blade runner czas apokalipsy pluton kruk siedem fight club alien łowca jeleni zywot braina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sasza Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: 213.76.144.* 20.05.02, 22:29 "Poprzez prerie Arizony"- film w filmie "Brunet wieczorową porą". Co prawda widziałem tylko początek, ale uważam, że jest genialny. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alex Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 12:37 Gość portalu: Sasza napisał(a): > "Poprzez prerie Arizony"- film w filmie "Brunet wieczorową porą". Co prawda > widziałem tylko początek, ale uważam, że jest genialny. :)) A ja uważam, że lepsza jest "ostatnia paróweczka Hrabiego Barry Kenta", a szczególnie scena polowania i uciekający zając oraz rola dziedzica Pruskiego. T prawdziwe perełki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 00:58 Gość portalu: bronsky napisał(a): > Wybór jest trudny, oj trudny... > Ja proponuję „Funny Games” Michaela Hannekena. > > P.S. Swoją drogą ciekaw jestem czy wolicie narzekać na filmy, czy też mówić > pozytywnie. To będzie wyścig z wątkiem ”nagorszy film wszechczasów” zgadzam się co do Funny Games...Dupę urywa przy samej potylicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sacto Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 21.05.02, 21:39 Nie mam swojego ulubionego filmu bo widziałem dużo takich które uważam za bardzo dobre . Czy ktos już tu wymieniał tytuł PODZIEMNY KRĄG ? A propos funny games ..cały czas myślałem że sytuacja jakoś się odwróci. A tu nic. Odpowiedz Link Zgłoś
agniecha27 Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 22.05.02, 11:56 "Buntownik z wyboru" oraz "Cube" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monika Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.pol.lublin.pl 22.05.02, 13:06 Ścisła czołówka: 1. "Piknik pod wiszącą skałą" !!! Petera Weira 2. "Fortepian" Jane Campion 3. "Pociągi pod specjalnym nadzorem" Jirzego Menzla 4. "Wszystko o mojej matce" Pedro Amodóvara Poza tym: "Kabaret", "Ojciec chrzestny" cz. 1, "Miś" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indy Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.intercomp.pl / *.intercomp.pl 25.05.02, 12:41 Poszukiwacze zaginionej arki Indiana Jones i ostatnia krucjata Indiana Jones i świątynia zagłady oglądałem te filmy 450 razy i nie mam dosyć! Impeerium kontratakuje Nowa Nadzieja Powrót jedi Fisherking Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bednar Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.media-com.com.pl 27.05.02, 10:28 Bez dwóch zdań Łowca jeleni Ale wspaniałe są także Adwokat diabła, Wywiad z wampirem, Miasto Aniołów, Matrix i kilka innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: badmoon Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.02, 16:08 GWIEZDNE WOJNY - wszystkie części.To chyba jasne! P.S.A najfajniejsi są neimoidianie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZIBI Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.enterpol.pl 14.06.02, 23:23 Zdecydowanie Scorsese szczegolnie Chlopcy z ferajny Wsciekly byk i Kasyno. Moze poza Kolorem pieniedzy- troche nudnawy. Poza tym Dlug, Chinatown, Amadeusz i Pulp Fiction Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michu Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.dialog.net.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 16.06.02, 08:57 rejs to chyba jest to Odpowiedz Link Zgłoś
mustapha Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 18.06.02, 10:04 "Wniebowzięci" Kondratiuka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Moko Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 10:03 Trudno sie zdecydować... ale... Kino Paradiso Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onek FOTOPAN F IP: *.opole.dialup.inetia.pl 19.06.02, 09:23 Chyba jednak do tego filmu mam największy sentyment:) Odpowiedz Link Zgłoś
gadacz Weir 19.06.02, 10:26 oj ciężko wybrać .... jeśli tylko ten jeden to chyba ... "Piknik pod wiszącą skałą" -Weira jest coś w tym filmie takiego co powoduje dreszcze - to jak bardzo dobry obraz do obejrzenia od czasu do czasu. Odpowiedz Link Zgłoś