Dodaj do ulubionych

NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW

    • ellivia Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 26.02.02, 20:31
      Najlepszy film jaki widziałam to zdecydowanie "Amadeusz" M. Formana
      A poza tym zrobiły na mnie wrażenie nastepujące filmy:
      Matrix
      My Fair Lady
      Dziecko Rosemary
      Adwokat Diabła
      Autostopowicz
      Blade Runner
      The Doors
      Lot nad kukułczym gniazdem
      Śniadanie u Tiffany'ego

      i wiele innych
    • xanat0s Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 26.02.02, 20:33
      dla mnie najlepszym filmem jest Matrix (te opadajace luski...). Jednak trzem
      czesciom Nagiej Broni niewiele brakuje.
    • Gość: Kajka Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.proszynski.pl 27.02.02, 15:53
      Oprócz wyżej wymienionych , jak dla mnie to "Noce i dnie" te z tymi nenufarami.
      Mogę oglądać W NIESKOŃCZONOŚĆ....
    • Gość: mak Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 03.03.02, 20:11
      POWIĘKSZENIE Antonioniego.
      Cóż, nie spodziewam się zastać tutaj wielu fanów tego reżysera, ale dla mnie
      jego filmy (choć może nie wszystkie) to totalna hipnoza.
      • Gość: pop Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.wsercumiasta.wroclaw.net.pl 20.03.02, 21:19
        braveheart
      • Gość: n Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.czeladz.msk.pl 20.03.02, 21:45
        Gość portalu: mak napisał(a):

        > POWIĘKSZENIE Antonioniego.
        > Cóż, nie spodziewam się zastać tutaj wielu fanów tego reżysera, ale dla mnie
        > jego filmy (choć może nie wszystkie) to totalna hipnoza.

        A jednak zastała/eś- uwielbiam Antoniomiego a w szczególności "Powiększenie"-
        znam cały scenariusz na pamięć.

      • Gość: loooser Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.tosa.pl 17.06.02, 01:24
        Gość portalu: mak napisał(a):

        > POWIĘKSZENIE Antonioniego.
        > Cóż, nie spodziewam się zastać tutaj wielu fanów tego reżysera, ale dla mnie
        > jego filmy (choć może nie wszystkie) to totalna hipnoza.
        Antonioni:"Kino nie jest o tym ,ze widze,kino jest o tym ,ze frune.Tylko ja to
        troche zbyt pozno zrozumialem." "Powiekszenie" to jeden z najlepszych filmow w
        historii kina i najokrotniejszych zarazem.
        zalaczm uscisk dloni

    • Gość: davis Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.radom.pl 21.03.02, 10:38
      W tej chwili przychodzą mi do głowy:
      Pulp Fiction
      The Good, the bad, and the ugly
      Alien (wszystkie 4)
      Frantic
      i wiele innych
      • Gość: kangoo Powiekszenie IP: *.chello.pl 21.03.02, 18:58
        Powiekszenie i juz.
        • kwik tak, to jeden z najlepszych (n/txt) 22.03.02, 15:18
    • trolly Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 22.03.02, 13:29
      12 gniewnych ludzi Lumeta - stare, dobre kino. trzyma w napięciu niczym
      najlepszy thriller, a jest przeciez tylko dramatem sądowym.
      z nowszych filmów -Pluton, chociażby dla Willema Defoe. uwielbiam tego gościa.
      tylko dlaczego zgodził się zagrać w takim knocie jak Speed 2? pewnie dla
      pieniążków...
    • Gość: Edek Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.tarnobrzeg.cvx.ppp.tpnet.pl 22.03.02, 19:16
      Łowca jeleni
    • Gość: Mo Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.acn.waw.pl 23.03.02, 14:44
      "Zapalcie czerwone latarnie"
      "Kabaret"
      "Żądło"
    • Gość: yossarin Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.dami / 192.168.1.* / *.dami-rz.pl 20.05.02, 22:16
      blade runner
      czas apokalipsy
      pluton
      kruk
      siedem
      fight club
      alien
      łowca jeleni
      zywot braina
      • Gość: Sasza Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: 213.76.144.* 20.05.02, 22:29
        "Poprzez prerie Arizony"- film w filmie "Brunet wieczorową porą". Co prawda
        widziałem tylko początek, ale uważam, że jest genialny. :))
        • Gość: Alex Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 12:37
          Gość portalu: Sasza napisał(a):

          > "Poprzez prerie Arizony"- film w filmie "Brunet wieczorową porą". Co prawda
          > widziałem tylko początek, ale uważam, że jest genialny. :))

          A ja uważam, że lepsza jest "ostatnia paróweczka Hrabiego Barry Kenta", a
          szczególnie scena polowania i uciekający zając oraz rola dziedzica Pruskiego. T
          prawdziwe perełki :)
    • Gość: Mike Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 21.05.02, 00:58
      Gość portalu: bronsky napisał(a):

      > Wybór jest trudny, oj trudny...
      > Ja proponuję „Funny Games” Michaela Hannekena.
      >
      > P.S. Swoją drogą ciekaw jestem czy wolicie narzekać na filmy, czy też mówić
      > pozytywnie. To będzie wyścig z wątkiem ”nagorszy film wszechczasów”

      zgadzam się co do Funny Games...Dupę urywa przy samej potylicy
    • Gość: Sacto Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 21.05.02, 21:39
      Nie mam swojego ulubionego filmu bo widziałem dużo takich które uważam za
      bardzo dobre . Czy ktos już tu wymieniał tytuł PODZIEMNY KRĄG ?
      A propos funny games ..cały czas myślałem że sytuacja jakoś się odwróci. A tu
      nic.
    • agniecha27 Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 22.05.02, 11:56
      "Buntownik z wyboru" oraz "Cube"
      • Gość: Monika Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.pol.lublin.pl 22.05.02, 13:06
        Ścisła czołówka:
        1. "Piknik pod wiszącą skałą" !!! Petera Weira
        2. "Fortepian" Jane Campion
        3. "Pociągi pod specjalnym nadzorem" Jirzego Menzla
        4. "Wszystko o mojej matce" Pedro Amodóvara
        Poza tym: "Kabaret", "Ojciec chrzestny" cz. 1, "Miś"

        • Gość: Indy Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.intercomp.pl / *.intercomp.pl 25.05.02, 12:41
          Poszukiwacze zaginionej arki
          Indiana Jones i ostatnia krucjata
          Indiana Jones i świątynia zagłady
          oglądałem te filmy 450 razy i nie mam dosyć!

          Impeerium kontratakuje
          Nowa Nadzieja
          Powrót jedi

          Fisherking
    • Gość: Bednar Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.media-com.com.pl 27.05.02, 10:28
      Bez dwóch zdań Łowca jeleni
      Ale wspaniałe są także Adwokat diabła, Wywiad z wampirem, Miasto Aniołów,
      Matrix i kilka innych
    • Gość: badmoon Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.05.02, 16:08
      GWIEZDNE WOJNY - wszystkie części.To chyba jasne!
      P.S.A najfajniejsi są neimoidianie
    • Gość: ZIBI Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.enterpol.pl 14.06.02, 23:23
      Zdecydowanie Scorsese szczegolnie Chlopcy z ferajny Wsciekly byk i Kasyno. Moze
      poza Kolorem pieniedzy- troche nudnawy. Poza tym Dlug, Chinatown, Amadeusz i
      Pulp Fiction
    • Gość: michu Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.dialog.net.pl / *.walbrzych.dialog.net.pl 16.06.02, 08:57
      rejs to chyba jest to
    • mustapha Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW 18.06.02, 10:04
      "Wniebowzięci" Kondratiuka
      • Gość: Moko Re: NAJLEPSZY FILM WSZECHCZASÓW IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.06.02, 10:03
        Trudno sie zdecydować... ale...
        Kino Paradiso
    • Gość: onek FOTOPAN F IP: *.opole.dialup.inetia.pl 19.06.02, 09:23
      Chyba jednak do tego filmu mam największy sentyment:)
      • gadacz Weir 19.06.02, 10:26
        oj ciężko wybrać .... jeśli tylko ten jeden to chyba ...
        "Piknik pod wiszącą skałą" -Weira jest coś w tym filmie takiego co powoduje
        dreszcze - to jak bardzo dobry obraz do obejrzenia od czasu do czasu.

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka