Dodaj do ulubionych

"Killer" superkomedia czy chała?

IP: 213.77.14.* 08.10.01, 10:41
Chyba trzeci raz zabrałem się do oglądania tej "wspaniałej" komedii i po raz
trzeci usnąłem po 30 minutach. Film jest reklamowany jako najlepsza polska
komedia końca XXwieku. Scenariusz mętny...nudny...
Obsada gwiazdorska: Pazura (jeden z niewielu który może chodzić w słoneczny
dzień bez czapki z daszkiem), Figura (cyc i nic), Kondrat(ostatni dobry film
tego gościa to "Zaklęte rewiry"), poza tym kupa amatorów , a...
jeszcze "zapluty" Stuhr (najgorsza rola w karierze)...
Może nie mam poczucia humoru...
Obserwuj wątek
    • Gość: sofadev Re: IP: *.netcom.ca 08.10.01, 16:48
      prawde powiadasz,ten film nie wnosi nic ciekawego,
      jest wiekszosc czasu sztuczny az do
      bolu, czasami zabawny,
      ale bardzo zadko,
      jeszcze zeby Pazura nie byl Pazura,tylko ktos
      inny zagral Killera,ktos kto jest soba...no ale i tak
      wiekoszosc nastolatkow ,ktora
      w zyciu nie widziala
      dobrego kina
      bedzie uwazac ten film za kultowy. na szczescie my
      jestesmy inni.....
      pozdrawiam.....
      • Gość: Tom Re: Miś to jest film IP: 213.77.14.* 09.10.01, 10:14
        Oglądam fragmentami i smakuję: te teksty....mmmm
        Za pierwszym razem w kinie niewiele zrozumiałem (byłem wtedy bardzo młody);
        wywód ekonomiczny kończący się: "największe pieniądze robi się na drogich
        słomianych inwestycjach" itd...
      • Gość: morello Re: IP: *.sulecin.sdi.tpnet.pl 14.10.01, 02:50
        i znowu malkontenci............... smutno tu u was na tym wątku............
        bez pozdr.
    • Gość: Nika Re: IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 11.10.01, 11:34
      Oczywiscie ze chala. Jeszcze wierzysz reklamom? :o)
      • Gość: Tom Re: IP: *.pentor.com.pl 11.10.01, 13:17
        Bez przesady... Nie żadna rewelacja, ale przyzwoita, momentami dość sieszna,
        niezobowiązująca komedia. Jak ktoś oczekuje uczty intelektualnej to chyba
        pomylił Machulskiego z Bergmanem.
        • Gość: Nika Re: IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 11.10.01, 14:36
          Doskonale odrozniam Bergmana od Machulskiego. I tak samo widze roznice pomiedzy
          jego wczesniejszymi filmami a tym. Chyba jeden z slabszych w jego dorobku.
        • Gość: Tom I Re: do Toma II IP: 213.77.14.* 11.10.01, 15:23
          Gość portalu: Tom napisał(a):

          > Bez przesady... Nie żadna rewelacja, ale przyzwoita, momentami dość sieszna,
          > niezobowiązująca komedia. Jak ktoś oczekuje uczty intelektualnej to chyba
          > pomylił Machulskiego z Bergmanem.

          W tym filmie naprawdę nie ma nic śmiesznego, kurcze naprawdę chciałbym oglądnąć
          ten film do końca (a nie usnąć) i się choć trochę pośmiać - w końcu to komedia.

          • Gość: Tom II Re: do Toma II IP: *.pentor.com.pl 11.10.01, 15:46
            Znaczy się: smutas z ciebie!! ;-)
            A na poważnie, to cóż, o poczuciu humoru nie ma co dyskutować.

            PS - sorry za nick, nie zauwazylem, ze masz taki sam!
    • Gość: Sara Re: Kiler IP: *.iry.warszawa.supermedia.pl 11.10.01, 14:43
      Tom, zrobiło mi się przyjemnie na duchu. Znalazł się ktoś, kto ma na temat
      Kilera i Marka Kondrata takie samo zdanie jak ja!!
      • Gość: salma Re: Kiler IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.01, 19:30
        Choć osobiście znam wielu , którzy z tego gniota zaśmiewają się na śmierć po
        raz -enty oglądając i cytując przez kolejne miesiące.
    • Gość: gosc Re: IP: *.psk.cm-uj.krakow.pl 12.10.01, 13:57
      A mi sie film bardzo podobal...
      • Gość: anonim Re: IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.01, 18:46
        Mi tez,nie jest to dzielo sztuki,ale niektore dialogi sa naprawde
        smieszne,tylko ten Pazura... :-(
      • Gość: brutuska Re: IP: *.stalowa-wola.sdi.tpnet.pl 20.10.01, 19:46
        jak pierwszy raz oglądałam to stwierdziłam że to jest kompletny kicz, ale
        obejrzałam nie dawno drugi raz i częściowo zmieniłam zdanie. może nie najlepsza
        komedia kina polskiego, ale śmieszna jest.
    • Gość: lyk Re: IP: *.unregistered.formus.pl 17.10.01, 14:47
      ja do kilera przekonywałem się bardzo długo... i właściwie tak do końca to się
      jeszcze nie przekonałem. jednak osądzając kilera należy porównać go z innymi
      komediami które powstały tym samym czasie. ja jestem wielkim zwolennikiem pana
      Bareji, którego filmy i seriale są genialne - im więcej się je ogląda tym
      więcej odkrywamy ukrytych (przemyconych przed cenzurą) tekstów i żartów.
      polecam zwłaszcza seriale - trzeba je bardzo dokładnie oglądać żeby nic nie
      uszło uwadze, a zobaczycie jak wiele odnośników jest w nich do naszych czasów i
      do osób uczestniczących w życiu publicznym III RP

      pozdro
      • Gość: Dorota Re: IP: *.punkt.pl 27.10.01, 14:54
        Racja! I to święta: Bareja mistrzem!
        A kilery i inne "komedie" wyprodukowane ostatnio (właśnie: WYPRODUKOWANE)to dla
        mnie żenada. Poczucie humoru płaskie jak blat stołu.
    • Gość: Iza Re: IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.01, 13:09
      Chała.
    • Gość: trin Ufffffff IP: *.chello.pl 26.10.01, 16:36
      Chala do 10000000000000.
      Zal sie czlowiekowi robi na mysl, ze niektorzy uwazaja tego gniota za
      film "kultowy". Ogladalam to (w bolach ogromnych) 2 razy i za 2. razem jest to
      jeszcze gorsze niz za pierwszym.
      Ale Killerow 2-och jest jeszcze 10000 razy gorszy. Serio!

      PS Jedyny zabawny fragment w calym filmie to ktorys z polskich wszedobylskich
      aktorow (Lubaszenko?) pytajacy: "film kreca? to czemu ja nie gram?".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka