IP: *.1000lecie.pl 09.01.03, 22:00
Ej gościu(recenzencie)! Właśnie "wydałeś" największą tajemnicę
tego filmu. Każdy musi oglądając film sam sobie poskładać fakty
do kupy, aty teraz wszystko napisałeś. W sumie ktoś kto nie
oglądał tego filmu moze już tego nie robić, bo i tak wszystko
wiadomo.
Ale z ciebie łeb.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka