Dodaj do ulubionych

na co do kina?

15.07.06, 16:57
ktoś podpowie na co można iść w sobotni wieczór do kina? :) pozdrawiam...
Obserwuj wątek
    • schabomil Re: na co do kina? 15.07.06, 20:06
      magda789 napisała:
      > ktoś podpowie na co można iść w sobotni wieczór do kina? :) pozdrawiam...


      Może na film?

      Pozdrawiam również: Schabomił
      • freerock Re: na co do kina? 16.07.06, 00:20
        Polecam Ci film "Nuda w Brnie", który u nas grany jest pod tandetnym tytułem
        "Sex w Brnie" Naprawde warto. Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka