Dodaj do ulubionych

Lilo i Stich

IP: 213.17.145.* 09.03.03, 09:49
Mam już 29 lat, ale film zrobił na mnie duże (pozytywne)
wrażenie. Film Disney'a, dobry, jakiego nie było od dawna!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka