Gość: jaru2 IP: 213.17.145.* 09.03.03, 09:49 Mam już 29 lat, ale film zrobił na mnie duże (pozytywne) wrażenie. Film Disney'a, dobry, jakiego nie było od dawna! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj