Gość: Lis
IP: *.landsend.com
24.03.03, 19:58
Wspaniala ocena tego wybitnego czlowieka, wychowanka
Lodzkiej Szkoly Filmowaj. Film polski powinien byc dumny
z osiagnienc, naszych rezyserow, Wajda, Kieslowski,
Zanussi itd. Brawo Roman Polanski, love you man.