Dodaj do ulubionych

Roman Polański

IP: *.landsend.com 24.03.03, 19:58
Wspaniala ocena tego wybitnego czlowieka, wychowanka
Lodzkiej Szkoly Filmowaj. Film polski powinien byc dumny
z osiagnienc, naszych rezyserow, Wajda, Kieslowski,
Zanussi itd. Brawo Roman Polanski, love you man.
Obserwuj wątek
    • Gość: kawa Re: Roman Polański IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.03, 09:28
      Przeczytałam artykuł panan Sobolewskiego w dzisiejszej
      gazecie. Trudno jest mi odnależć problem samotności w flmach
      Romana Polańskiego.
      Niestety nie widziałam jeszcze "Lokatora", ale wydaje mi się,
      ze na oierwszy plan wysuwają się raczej problemy interakcjii z
      otaczającymi ludzmi. Bohater przeważnie musi podjąc wyzwanie
      jakie stawia przed nim otoczenie, jego problemy, dylematy
      związane są z reakcją na jaką musi się zdobyć. Taką postacią
      jest Rosemary, bohaterowie Matni, czy Noża w wodzie. Samotność
      występuje w filmach Romana Polańskiego, ale jest tłem ,
      oczywistością. Reżyster nie poddaje do dyskusji tego tematu.
      Władysław Szpilman to równie nieskarzona osobowość, na napisanie
      której pozwoliło sobie życie.
      Jestem skłonna powiedzieć, że poprzedni bohaterowie filmów
      Romana Polańśkiego są równie przekonujący, mimo, że nie świadczy
      na ich korzyść książka autobiograficzna.
    • amidala Re: Roman Polański 27.03.03, 12:38
      Gdyby tylko nie te skłonności do gwałcenia małych dziewczynek... Wspaniały
      człowiek, faktycznie.
      • Gość: ! Re: Roman Polański IP: *.bct.bellsouth.net 02.04.03, 17:12
        amidala napisała:

        > Gdyby tylko nie te skłonności do gwałcenia małych dziewczynek... Wspaniały
        > człowiek, faktycznie.

        Jezeli sie o czyms pisze nalezy miec w miare dokladne wiadomosci albo
        przynajmiej poczytac opinie samej "zgwalconej". To co zrobila jej pazerna
        mamusia i zadna sensacji prasa ma sie nijak do geniuszu pana Polanskiego.
        • Gość: wojtek Re: Roman Polański IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.04.03, 00:43
          Nie wyolbrzymiajcie tego gwaltu ,ta dziewczyna miala kontakty seksualne od 8
          roku zycia i w momencie kiedy Polanki ja przelecial to ona byla lepsza kurwa
          jak on rezyser.
          • Gość: Kagan Re: Roman Polański IP: *.vic.bigpond.net.au 06.04.03, 09:49
            "Klezmer" Polansky'ego to takie SF, osadzone,
            nie wiadomo czemu, w miescie przypominajacym
            Warszawe polowy XX wieku.
            Jak na szanujacym sie amerykanskim
            filmie, bohaterzy, czy to starozytny
            Rzym ("Kleopatra"), czy tez Panstwo Romulan
            ("Star Trek") mowia po angielsku z amerykanskim
            akcentem, a prawdy historycznej mniej w nim niz
            w stalinowskim podreczniku do historii WKP(b)...
            Kagan
          • Gość: Kagan Re: Roman Polański IP: *.vic.bigpond.net.au 06.04.03, 09:52
            Gość portalu: wojtek napisał(a):
            > Nie wyolbrzymiajcie tego gwaltu ,ta dziewczyna miala kontakty seksualne od 8
            > roku zycia i w momencie kiedy Polanki ja przelecial to ona byla lepsza kurwa
            > jak on rezyser.
            K: Kurwa, nie kurwa, ale byla nieletnia! Wiec Polansky naruszyl prawo!
            I jak ktos chce odstawiac autorytet moralny i jednoczesnie bierze
            $$$ z Holocaust Industry, to dla mnie jest szuja...
            • Gość: wojtek Re: Roman Polański IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 06.04.03, 16:50
              A co z ksiezmi wielkimi milosnikami sexu z malolatami.Kosciol placi
              odszkodowania idace w miljardy dolarow i co cisza.A swoja droga to skad kosciol
              ma taka kase skoro taki biedny.Na tle tego porownania to Polanski moze byc
              nawet kanonizowany.
        • juantormenta Re: Roman Polański 26.04.03, 14:17
          Gość portalu: ! napisał(a):

          > amidala napisała:
          >
          > > Gdyby tylko nie te skłonności do gwałcenia małych dziewczynek... Wspaniały
          >
          > > człowiek, faktycznie.
          >
          > Jezeli sie o czyms pisze nalezy miec w miare dokladne wiadomosci albo
          > przynajmiej poczytac opinie samej "zgwalconej". To co zrobila jej pazerna
          > mamusia i zadna sensacji prasa ma sie nijak do geniuszu pana Polanskiego.

          Polanski nie zgwalcil tej dziewczynki. Udzielila ona wywiadu ciekawskiej
          prasie w USA na drugi dzien po przyzaniu Oscara Pianiscie i powiedziala, ze
          stosunek odbyla poniewaz chciala, a Polanskiemu powinno sie odpuscic bo ona
          nic do niego nie ma.
    • Gość: wojtek Re: Roman Polański IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.04.03, 21:55
      Cos malo dyskutantow o Polanskim, moze sie klechow wystraszyliscie .
      • Gość: wojtek Re: Roman Polański IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.04.03, 19:06
        Co sie z wami dzieje Rodacy taki fajerwerkowy temat a wy spicie czy co !
    • Gość: kinoman Re: Roman Polański IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.04.03, 18:40
      Miedzy ta dziewczyna a Polanskim doszlo do ugody.Polanski wyplacil jej
      olbrzymie pieniadze (podobno 400 tys,$)jako odszkodowanie.Po czym ona
      stwierdzila ze nie ma juz zadnych pretensji do niego a nastepnie wystapila w
      programie Lary Kinga !Czyli jej chodzilo tylko o kase.
      • Gość: [...] Re: Roman Polański IP: *.lib.latrobe.edu.au 26.04.03, 06:46
        Wiadomość została usunięta ze wzgledu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: LoM Re: Roman Polański IP: 202.59.105.* 27.04.03, 10:44
          Gość portalu: [...] napisał(a): Wiadomość została usunięta ze wzgledu na
          złamanie prawa lub regulaminu.
          LoM: Ciekawe, co tam bylo niekoszernego w tym poscie?
      • Gość: dodek Re: Roman Polański IP: 206.204.38.* 27.04.03, 17:12
        Gość portalu: kinoman napisał(a):

        > Miedzy ta dziewczyna a Polanskim doszlo do ugody.Polanski wyplacil jej
        > olbrzymie pieniadze (podobno 400 tys,$)jako odszkodowanie.Po czym ona
        > stwierdzila ze nie ma juz zadnych pretensji do niego a nastepnie wystapila w
        > programie Lary Kinga !Czyli jej chodzilo tylko o kase.

        no jezeli tak to zapraszamy Polanskiego do USA,
        z pewnoscia przywitaja go tlumy fanow...
        no wlasnie, czy ktos pamieta dlaczego Polanski nie byl na Oscarach?

        • Gość: wojtek Re: dla dodka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 02.05.03, 03:51
          Jak Ty dodek jestes taki moralista to napisz cos o ksiezach katolickich
          wielkich milosnikach seksu z malolatami , ich tam w USA cale tysiace.Bedziesz
          mial wielkie pole do popisu zeby sie wykazac.
          • Gość: wojtek Re: dla dodka IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.05.03, 22:48
            Co sie z Toba dodus z toba stalo ??? taki byles elokwentny i nagle zamilkles
            zaniemogles czy co ? Martwie sie o twoje zdrowie.Pozdrawiam wojtek.
            • Gość: wojtek DODEK CHYBA JEDNAK UMARL IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 29.10.03, 22:12
              TYLE CZASU MINELO I SIE NIE ODZYWA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka