IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.07, 20:42
Uważam że film jest genialny, przepełniony humorem i wulgaryzmami.
Nie jest to film dla dzieci chocia.ż wiele z nich już na pewno go oglądoło.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka