Gość: Kuba k. IP: *.adsl.inetia.pl 08.03.07, 20:42 Uważam że film jest genialny, przepełniony humorem i wulgaryzmami. Nie jest to film dla dzieci chocia.ż wiele z nich już na pewno go oglądoło. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj