Dodaj do ulubionych

Zmarł Gregory Peck

13.06.03, 11:29
Odszedł od nas wielki aktor. Nie tyle aktor co wielki autorytet. Zagrał w
całej masie dobrych filmów. Szkoda mi go.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka