orbulon 13.06.03, 11:29 Odszedł od nas wielki aktor. Nie tyle aktor co wielki autorytet. Zagrał w całej masie dobrych filmów. Szkoda mi go. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj