Dodaj do ulubionych

Filmy do popłakania

    • Gość: anija dzieci niebios IP: *.chello.pl 04.01.08, 18:22
      Irańska produkcja. Prosta historia, ale chwytająca za serce ... Parę razy
      widziałam na TVP1 + 2 i w koncu nagralam sobie na kaste vhs... Cudowny film ...
    • Gość: Ella Bee Re: Filmy do popłakania IP: *.lubin.dialog.net.pl 04.01.08, 19:02
    • Gość: nula Re: Filmy do popłakania IP: *.icpnet.pl 04.01.08, 19:11
      gniew oceanu i ladder 49, polecam :)
    • Gość: baska Pozegnanie z Afryka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 19:35
    • golfstrom Re: Filmy do popłakania 04.01.08, 19:52
      Pożegnanie z Afryką i Spragnieni miłości
    • Gość: a1 Re: Filmy do popłakania IP: *.kalisz.mm.pl 04.01.08, 20:01
      Leon zawodowiec
      For the moment z Russelem Crowe (Zyć chwilą, zdaje sięe)
      Gift of the heart, stary film kanadyjski z dONALDEM sUTHERLANDEM
      Olej Lorenza
      • Gość: Adamek Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 20:04
        ja ostatnio o mało sie nie popłakalem na "Opowieściach z Narnii" a to wszystko przez muzykę, fantastyczna po prostu.
        • Gość: pola Re: Filmy do popłakania IP: *.euro-net.pl 04.01.08, 20:47
          OSTATNI MOHIKANIN

          boskie a muzyka...palce lizac
          , gwarancja ze sie poplaczecie.
          • Gość: owieczka Re: Filmy do popłakania IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.08, 20:01
            jestem za Ostatnim Mohikaninem!
            • Gość: angelou Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 22:19
              przy finałowych scenach filmu tylko kamień nie uroniłby łzy, popieram
              MOHIKANINA!!!!!
        • Gość: tms Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 20:51
          a ja mimo iz jestem juz duzym chlopcem :) to "mocno sie zastanowilem" nad polskim filmem "Jutro idziemy do kina" - moze nie fabula, ale sposob jej ukazania i swoisty urok epoki. Polecam
          • mika266 "Tuż po weselu" 04.01.08, 21:07
            Ostatnio byłam na "Tuż po weselu"
            Pod koniec filmu prawie cała sala "łkała", rozchodził się szelest
            masowo wyciąganych chusteczek...

            Film fajny- zwłaszcza dla miłośników specyficznego klimatu
            skandynawskiego
    • czandri Re: Filmy do popłakania 04.01.08, 21:04
      "Dom z piasku i mgły"
      "Co się wydarzyło w Madison County"
    • Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 21:56
      potwierdzam Jutro idziemy do kina oraz przede wszystkim Tańcząc w ciemnościach
      (jeśli to ten z piosenkarką Bjork)
    • Gość: Rea_Listka Re: Filmy do popłakania IP: *.crk.metro.digiweb.ie 04.01.08, 22:22
      a ja muszę się przyznać, ze pomimo zaawansowanego wieku własnego, jeszcze żaden
      film nie wzbudził we mnie takich emocji, żebym płakała, choć często, zwłaszcza
      ostatnimi czasy, mam ochotę obejrzeć coś co mnie wzruszy, może nawet wstrząśnie
      na tyle, ze uznam iż moje własne problemy to wymysł i to z tych mało wyszukanych...
      • Gość: Aśka Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:52
        " Zieloną milę" czytałam ( płacząc) i film w ogóle nie zrobił na
        mnie wrażenia. Naprawdę jest taki sobie- przeciętnie ilustracyjny.
        Co do filmów: Leon zawodowiec i Za wszelką cenę, również Kolor
        purpury, z przyczyn osobistych również Między słowami i dobre
        komedie romantyczne w szerokim sensie ( Love actually jest w
        czołówce).
        • malina_ja Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 00:04
          Czytając Zieloną Milę byłam tak napięta, że trzymało mnie jeszcze dłuuuuuuuugo
          po zakończeniu lektury (King to potrafi!). Natomiast film był wzruszający od
          początku - może sprawił to wyraz twarzy głównego bohatera-więźnia, ma w
          wyglądzie coś poruszającego.

          Marzyciel - to się zgadza, płakałam jak bóbr!
          • Gość: blondi19dw Re: Filmy do popłakania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.08, 23:02
            Nikogo nie wzruszyły :
            Podaj daleJ
            Armagedon
            Pearl Harbour
            ??????????
            • niktszczegolny Re: Filmy do popłakania 10.03.08, 23:40
              Nie ruszyły, bo są kiczowate.

              Mój typ z dzisiaj: Zagadka Powdera (Powder)

      • Gość: asia Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 15:24
        "Cinema Paradiso" - niby nie ma przy czym beczeć, bo ani nieszczęść, ani
        katastrof, ani tragicznych miłości i tym podobnych, a ja miałam mokry golf od
        łez kapiących na końcu. Taka refleksja o przemijaniu, niemożliwości dogonienia
        dzieciństwa i młodzieńczych miłości. Cudo!
    • Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:48
      ostatnio wzruszył mnie film o profesorze renomowanej szkoły, który zmuszony do
      odejścia na emeryturę dowiaduje się, że był nielubiany w szkole i zdradza go
      żona. Brzmi banalnie, ale naprawdę wzruszający film. Niestety tytułu nie
      pamiętam. Może ktoś zna?
      • Gość: marrac Re: Filmy do popłakania IP: *.icpnet.pl 05.01.08, 00:18
        To doskonały film, 'Wersja Browninga': z Albertem Finneyem,jeden z
        moich ulubionych aktorów. Rzeczywiście wzruszający, wolny od kiczu.
        • Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 18:06
          dzięki
      • baton.haker Re: Filmy do popłakania 07.01.08, 10:25
        Czy to była Wersja Browninga z Albertem Finey'em
        www.filmweb.pl/Wersja+Browninga+1994+o+filmie,Film,id=11588
    • jadzias0 Re: Filmy do popłakania 04.01.08, 23:04
      Ja sie popłakałam (ale tylko troszkę) na:
      "Marzycielu" (Finding Neverland)
      "Doktorze Żywago" (Doctor Zhivago)
      Nie płakałam, ale polecam wymieniany już film:
      "Za wszelką cenę" (Million Dollar Baby)-troszkę dołujący :)
      • Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 18:05
        Edi
        Wybór Zofii
    • Gość: fairy Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 01:08
      "sekrety i kłamstwa" Mike Leigh - oglądałam ze 20 razy, a zawsze płaczę... Polecam!
      • Gość: Asia Re: Filmy do popłakania IP: 80.240.172.* 05.01.08, 09:47
      • Gość: chips8 Re: Filmy do popłakania IP: *.c9.msk.pl 05.01.08, 13:58
        "Uśpieni","Książę przypływów" zapierają dech
    • Gość: Aga Re: Filmy do popłakania IP: *.acn.waw.pl 05.01.08, 12:14
      Evening - placz gwarantowany. Nie bez winy jest w nim muzyka Jana P. Kaczmarka.
      • Gość: bogiemslawiena Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 13:50
        Czułe Słówka
        Jabłka Adama
        Leon Zawodowiec
        Amelia
        cała seria o Adasiu Miałczyńskim
        Przełamując Fale
    • Gość: MH Re: Filmy do popłakania IP: *.komster.pl 05.01.08, 14:33
      Co się wydarzyło w Medison County?
      Między słowami
    • Gość: Zbigniew Re: Filmy do popłakania IP: *.crowley.pl 05.01.08, 15:12
      Znam wspaniały film właściwie polski serial na którym zawsze płaczę jest nim :
      Złotopolscy
    • li-monia Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 15:24
      Odkąd po raz pierwszy obejrzałam Miasto aniołów,na każdy następny
      raz szykuję dużą paczkę chusteczek.Ale ostatnio
      przesadziłam:spłakałam się tak okrutnie,że obiecałam sobie,że już
      nigdy nie będę oglądała tego filmu.Nie wiem czemu aż tak
      dramatycznie na mnie działa.W każdym razie-polecam do popłakania :)
      • Gość: tom884 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 15:54
        "Filadelfia"
        • Gość: Leoniara Re: Filmy do popłakania IP: *.aster.pl 05.01.08, 17:01
          przed egzekucją
          • Gość: zakk Re: Filmy do popłakania IP: *.mtvk.pl 05.01.08, 17:45
            Oparty na faktach hiszpański "W stronę morza" o sparalizowanym
            gościu, który chce umrzeć i walczy o to przed sądem.
            Zawsze ryczę na ostatniej scenie "Dawno temu w Ameryce"
            • lukrecja34 Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 17:50
              zawsze ryczę na filmach "Kolor purpury" i "Truman show"-oba genialne!
      • Gość: D Re: Filmy do popłakania IP: *.chello.pl 06.03.08, 22:36
        Nareszcie bratnia dusza:) W dalekiej młodości był to "Love Story"
        ale od kiedy pojawiło się " Miasto Aniołów" łzy płyną potokami:)
    • Gość: olcia Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 18:44
      "Pokój syna", "Rocky II", "Rocky IV"
      • sigrid.storrada Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 20:38
        Pokój syna - to świetny włoski film. Żeby nie zdradzać za dużo - o
        psychoterapeucie, który nie potrafi sobie poradzić z nieszczęściem, które z
        zaskoczenia spada na jego rodzinę. Zaczyta się sielankowo, a tu nagle BACH!
    • Gość: magda Re: Filmy do popłakania IP: *.klc.vectranet.pl 05.01.08, 18:59
      - Notting Hill: szczesliwe zakonczenie za kazdym razem wzrusza mnie
      do łez...
      - Closer: bardzo MOCNY film.
      • Gość: wardog1 Re: Filmy do popłakania IP: *.versanet.de 05.01.08, 19:56
        Co tu tyle o Leonie :)

        Hitman ratuje małolatę, po drodze idąc za swoim zawodem.
        Co tam do płakania?
        • Gość: mysiorka Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 20:33
          Dead man walking - przed egzekucją
          Tańcząc w ciemnościach
          Krótki film o zabijaniu
          - ze względu na temat, ale najbardziej Tańcząc...
          Pukając do nieba bram
          Bandyta
          - Til Schweiger...
          Władca Pierścieni - Powrót Króla
          - nie przypuszczałam, że mnie tak weźmie, toteż pomalowałam się extra przed
          wyjściem do kina (z mężem, w Walentynki) - katastrofa :D
    • Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:42
      "milion dolar baby",z hilary swank,nie wiem jak jest tlumaczony
      tytul...ryczalam jak dziecko,piekny,pamietliwy,wzruszajacy i z
      rodzaju niesplyconych opowiesci
      • Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 06.01.08, 00:05
        a popelnilam blad,literowka,powinno byc dollar,wybacz
    • Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:45
      "bylismy zolnierzami" z melem gibsonem,wojenny i jak to z ta wojna
      bywa...wzruszajacy
    • Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:49
      jeszcze raz ja i "tanczac w ciemnosciach" z Bjork,musical,ryczalam
      choc nie lubie musicali
    • Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:55
      fontanna...moj chlopak ryczal,przyszedl do lozka i wierz mi
      nasluchiwal czy oddycham,powiedzial,ze zrobilby wszystko,zeby mnie
      uratowac...a on nigdy wczesniej nie plakal na zadnym filmie
      • Gość: grec-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.3s.pl 06.01.08, 14:57
        fontanna...? chyba "Żródło"? przetlumaczyłas "the fountain" jako
        fontanna?;D
        no chyba, ze masz na mysli fontanne... lez ;DD

        p.s. swoja droga, piekny film :)
    • orangewhatever zapomniałam o najważniejszym!! 06.01.08, 00:00
      Love Actually.
      właśnie oglądam po raz chyba 15.
      i wzruszam się do łez od pierwszych minut, i tak przez cały film, aż
      do końca:)
      do POZYTYWNEGO popłakania:)
    • Gość: lubię się wzruszać Kino Paradiso IP: *.ipt.aol.com 06.01.08, 00:20
      Kino Paradiso - widziałam kilka razy i za każdym razem cały film przepłakuję. Teraz to już nawet wzruszam się przed sceną, bo wiem co za chwilę będzie :)
      No i jeszcze Cienista Dolina.
    • Gość: olga Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 13:57
      Ooo tak, tyle, że nie pamiętam dokładnego tytułu.
      Jest taki film o policjancie, który ma psa, owczarka niemieckiego,
      do którego na początku nie może się przekonać itp. Nazwa - nie wiem,
      ale coś w stylu K9 lub KW9, niestety dokładnie nie pamiętam.
      Scena, w które pies zostaje postrzelony poprostu pozbawia mnie
      jakiejkolwiek 'twardości' i wyciska pełno łez. Dobrze, że chociaż
      dobrze się kończy:)
      I też Lassie wróć...
      Bo ogólnie wszystkie filmy, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda
      wywołują we mnie taki emocje.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka