Gość: anija dzieci niebios IP: *.chello.pl 04.01.08, 18:22 Irańska produkcja. Prosta historia, ale chwytająca za serce ... Parę razy widziałam na TVP1 + 2 i w koncu nagralam sobie na kaste vhs... Cudowny film ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ella Bee Re: Filmy do popłakania IP: *.lubin.dialog.net.pl 04.01.08, 19:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nula Re: Filmy do popłakania IP: *.icpnet.pl 04.01.08, 19:11 gniew oceanu i ladder 49, polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
golfstrom Re: Filmy do popłakania 04.01.08, 19:52 Pożegnanie z Afryką i Spragnieni miłości Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a1 Re: Filmy do popłakania IP: *.kalisz.mm.pl 04.01.08, 20:01 Leon zawodowiec For the moment z Russelem Crowe (Zyć chwilą, zdaje sięe) Gift of the heart, stary film kanadyjski z dONALDEM sUTHERLANDEM Olej Lorenza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adamek Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 20:04 ja ostatnio o mało sie nie popłakalem na "Opowieściach z Narnii" a to wszystko przez muzykę, fantastyczna po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pola Re: Filmy do popłakania IP: *.euro-net.pl 04.01.08, 20:47 OSTATNI MOHIKANIN boskie a muzyka...palce lizac , gwarancja ze sie poplaczecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: owieczka Re: Filmy do popłakania IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.08, 20:01 jestem za Ostatnim Mohikaninem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angelou Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.08, 22:19 przy finałowych scenach filmu tylko kamień nie uroniłby łzy, popieram MOHIKANINA!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tms Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 20:51 a ja mimo iz jestem juz duzym chlopcem :) to "mocno sie zastanowilem" nad polskim filmem "Jutro idziemy do kina" - moze nie fabula, ale sposob jej ukazania i swoisty urok epoki. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
mika266 "Tuż po weselu" 04.01.08, 21:07 Ostatnio byłam na "Tuż po weselu" Pod koniec filmu prawie cała sala "łkała", rozchodził się szelest masowo wyciąganych chusteczek... Film fajny- zwłaszcza dla miłośników specyficznego klimatu skandynawskiego Odpowiedz Link Zgłoś
czandri Re: Filmy do popłakania 04.01.08, 21:04 "Dom z piasku i mgły" "Co się wydarzyło w Madison County" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 21:56 potwierdzam Jutro idziemy do kina oraz przede wszystkim Tańcząc w ciemnościach (jeśli to ten z piosenkarką Bjork) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rea_Listka Re: Filmy do popłakania IP: *.crk.metro.digiweb.ie 04.01.08, 22:22 a ja muszę się przyznać, ze pomimo zaawansowanego wieku własnego, jeszcze żaden film nie wzbudził we mnie takich emocji, żebym płakała, choć często, zwłaszcza ostatnimi czasy, mam ochotę obejrzeć coś co mnie wzruszy, może nawet wstrząśnie na tyle, ze uznam iż moje własne problemy to wymysł i to z tych mało wyszukanych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aśka Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:52 " Zieloną milę" czytałam ( płacząc) i film w ogóle nie zrobił na mnie wrażenia. Naprawdę jest taki sobie- przeciętnie ilustracyjny. Co do filmów: Leon zawodowiec i Za wszelką cenę, również Kolor purpury, z przyczyn osobistych również Między słowami i dobre komedie romantyczne w szerokim sensie ( Love actually jest w czołówce). Odpowiedz Link Zgłoś
malina_ja Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 00:04 Czytając Zieloną Milę byłam tak napięta, że trzymało mnie jeszcze dłuuuuuuuugo po zakończeniu lektury (King to potrafi!). Natomiast film był wzruszający od początku - może sprawił to wyraz twarzy głównego bohatera-więźnia, ma w wyglądzie coś poruszającego. Marzyciel - to się zgadza, płakałam jak bóbr! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blondi19dw Re: Filmy do popłakania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.08, 23:02 Nikogo nie wzruszyły : Podaj daleJ Armagedon Pearl Harbour ?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
niktszczegolny Re: Filmy do popłakania 10.03.08, 23:40 Nie ruszyły, bo są kiczowate. Mój typ z dzisiaj: Zagadka Powdera (Powder) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asia Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 15:24 "Cinema Paradiso" - niby nie ma przy czym beczeć, bo ani nieszczęść, ani katastrof, ani tragicznych miłości i tym podobnych, a ja miałam mokry golf od łez kapiących na końcu. Taka refleksja o przemijaniu, niemożliwości dogonienia dzieciństwa i młodzieńczych miłości. Cudo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 22:48 ostatnio wzruszył mnie film o profesorze renomowanej szkoły, który zmuszony do odejścia na emeryturę dowiaduje się, że był nielubiany w szkole i zdradza go żona. Brzmi banalnie, ale naprawdę wzruszający film. Niestety tytułu nie pamiętam. Może ktoś zna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marrac Re: Filmy do popłakania IP: *.icpnet.pl 05.01.08, 00:18 To doskonały film, 'Wersja Browninga': z Albertem Finneyem,jeden z moich ulubionych aktorów. Rzeczywiście wzruszający, wolny od kiczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 18:06 dzięki Odpowiedz Link Zgłoś
baton.haker Re: Filmy do popłakania 07.01.08, 10:25 Czy to była Wersja Browninga z Albertem Finey'em www.filmweb.pl/Wersja+Browninga+1994+o+filmie,Film,id=11588 Odpowiedz Link Zgłoś
jadzias0 Re: Filmy do popłakania 04.01.08, 23:04 Ja sie popłakałam (ale tylko troszkę) na: "Marzycielu" (Finding Neverland) "Doktorze Żywago" (Doctor Zhivago) Nie płakałam, ale polecam wymieniany już film: "Za wszelką cenę" (Million Dollar Baby)-troszkę dołujący :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikki77 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 18:05 Edi Wybór Zofii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fairy Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 01:08 "sekrety i kłamstwa" Mike Leigh - oglądałam ze 20 razy, a zawsze płaczę... Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chips8 Re: Filmy do popłakania IP: *.c9.msk.pl 05.01.08, 13:58 "Uśpieni","Książę przypływów" zapierają dech Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Filmy do popłakania IP: *.acn.waw.pl 05.01.08, 12:14 Evening - placz gwarantowany. Nie bez winy jest w nim muzyka Jana P. Kaczmarka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bogiemslawiena Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 13:50 Czułe Słówka Jabłka Adama Leon Zawodowiec Amelia cała seria o Adasiu Miałczyńskim Przełamując Fale Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MH Re: Filmy do popłakania IP: *.komster.pl 05.01.08, 14:33 Co się wydarzyło w Medison County? Między słowami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbigniew Re: Filmy do popłakania IP: *.crowley.pl 05.01.08, 15:12 Znam wspaniały film właściwie polski serial na którym zawsze płaczę jest nim : Złotopolscy Odpowiedz Link Zgłoś
li-monia Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 15:24 Odkąd po raz pierwszy obejrzałam Miasto aniołów,na każdy następny raz szykuję dużą paczkę chusteczek.Ale ostatnio przesadziłam:spłakałam się tak okrutnie,że obiecałam sobie,że już nigdy nie będę oglądała tego filmu.Nie wiem czemu aż tak dramatycznie na mnie działa.W każdym razie-polecam do popłakania :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom884 Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 15:54 "Filadelfia" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leoniara Re: Filmy do popłakania IP: *.aster.pl 05.01.08, 17:01 przed egzekucją Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakk Re: Filmy do popłakania IP: *.mtvk.pl 05.01.08, 17:45 Oparty na faktach hiszpański "W stronę morza" o sparalizowanym gościu, który chce umrzeć i walczy o to przed sądem. Zawsze ryczę na ostatniej scenie "Dawno temu w Ameryce" Odpowiedz Link Zgłoś
lukrecja34 Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 17:50 zawsze ryczę na filmach "Kolor purpury" i "Truman show"-oba genialne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: D Re: Filmy do popłakania IP: *.chello.pl 06.03.08, 22:36 Nareszcie bratnia dusza:) W dalekiej młodości był to "Love Story" ale od kiedy pojawiło się " Miasto Aniołów" łzy płyną potokami:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olcia Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 18:44 "Pokój syna", "Rocky II", "Rocky IV" Odpowiedz Link Zgłoś
sigrid.storrada Re: Filmy do popłakania 05.01.08, 20:38 Pokój syna - to świetny włoski film. Żeby nie zdradzać za dużo - o psychoterapeucie, który nie potrafi sobie poradzić z nieszczęściem, które z zaskoczenia spada na jego rodzinę. Zaczyta się sielankowo, a tu nagle BACH! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: Filmy do popłakania IP: *.klc.vectranet.pl 05.01.08, 18:59 - Notting Hill: szczesliwe zakonczenie za kazdym razem wzrusza mnie do łez... - Closer: bardzo MOCNY film. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wardog1 Re: Filmy do popłakania IP: *.versanet.de 05.01.08, 19:56 Co tu tyle o Leonie :) Hitman ratuje małolatę, po drodze idąc za swoim zawodem. Co tam do płakania? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mysiorka Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 20:33 Dead man walking - przed egzekucją Tańcząc w ciemnościach Krótki film o zabijaniu - ze względu na temat, ale najbardziej Tańcząc... Pukając do nieba bram Bandyta - Til Schweiger... Władca Pierścieni - Powrót Króla - nie przypuszczałam, że mnie tak weźmie, toteż pomalowałam się extra przed wyjściem do kina (z mężem, w Walentynki) - katastrofa :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:42 "milion dolar baby",z hilary swank,nie wiem jak jest tlumaczony tytul...ryczalam jak dziecko,piekny,pamietliwy,wzruszajacy i z rodzaju niesplyconych opowiesci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 06.01.08, 00:05 a popelnilam blad,literowka,powinno byc dollar,wybacz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:45 "bylismy zolnierzami" z melem gibsonem,wojenny i jak to z ta wojna bywa...wzruszajacy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:49 jeszcze raz ja i "tanczac w ciemnosciach" z Bjork,musical,ryczalam choc nie lubie musicali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ind-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.l6.c4.dsl.pol.co.uk 05.01.08, 23:55 fontanna...moj chlopak ryczal,przyszedl do lozka i wierz mi nasluchiwal czy oddycham,powiedzial,ze zrobilby wszystko,zeby mnie uratowac...a on nigdy wczesniej nie plakal na zadnym filmie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grec-ja Re: Filmy do popłakania IP: *.3s.pl 06.01.08, 14:57 fontanna...? chyba "Żródło"? przetlumaczyłas "the fountain" jako fontanna?;D no chyba, ze masz na mysli fontanne... lez ;DD p.s. swoja droga, piekny film :) Odpowiedz Link Zgłoś
orangewhatever zapomniałam o najważniejszym!! 06.01.08, 00:00 Love Actually. właśnie oglądam po raz chyba 15. i wzruszam się do łez od pierwszych minut, i tak przez cały film, aż do końca:) do POZYTYWNEGO popłakania:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lubię się wzruszać Kino Paradiso IP: *.ipt.aol.com 06.01.08, 00:20 Kino Paradiso - widziałam kilka razy i za każdym razem cały film przepłakuję. Teraz to już nawet wzruszam się przed sceną, bo wiem co za chwilę będzie :) No i jeszcze Cienista Dolina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olga Re: Filmy do popłakania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 13:57 Ooo tak, tyle, że nie pamiętam dokładnego tytułu. Jest taki film o policjancie, który ma psa, owczarka niemieckiego, do którego na początku nie może się przekonać itp. Nazwa - nie wiem, ale coś w stylu K9 lub KW9, niestety dokładnie nie pamiętam. Scena, w które pies zostaje postrzelony poprostu pozbawia mnie jakiejkolwiek 'twardości' i wyciska pełno łez. Dobrze, że chociaż dobrze się kończy:) I też Lassie wróć... Bo ogólnie wszystkie filmy, gdzie zwierzętom dzieje się krzywda wywołują we mnie taki emocje. Odpowiedz Link Zgłoś