Dodaj do ulubionych

Disney i Pixar

IP: *.telkab.pl 20.11.03, 10:52
Pięknie, jeno zauważyć trzeba, że taki Pixar to nie Disnej
tylko firma, która zrobiła Nemo, Potwory, Toy Story? A disnej
tylko łyknął kontrakt za co w zamian bierze ze 20 % wpływów z
zarobku w/w filmu.

Widzieliście jakiś porywający film samego Disneja w ciągu
ostatnich lat? Po Tarzanie , Herkulesie i Mulan firma nie ma
koncepcji. Dlatego jej akcje spadają na pysk. A tu jeszcze jest
DreamWorks i nadchodzący Shrek 2!!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka