Gość: Remi
IP: *.cpool2.quickclic.net
01.05.02, 19:04
Czy macie ten sam objaw co ja?np;majac trzy razy sex z zona tego samego dnia
(wlacznie z orgazmem)zauwazylem ze potem odczowam blizej nieokreslone
wyczerpanie,ni to bol albo cos,jakis jest taki obolaly,jakby flak,z ktorego juz
dzisiaj pozytku nie bedzie.Za dwa dni objawy te znikaja i wszystko wraca do
normy.Czy to jest okey?