Dodaj do ulubionych

3razy i flak

IP: *.cpool2.quickclic.net 01.05.02, 19:04
Czy macie ten sam objaw co ja?np;majac trzy razy sex z zona tego samego dnia
(wlacznie z orgazmem)zauwazylem ze potem odczowam blizej nieokreslone
wyczerpanie,ni to bol albo cos,jakis jest taki obolaly,jakby flak,z ktorego juz
dzisiaj pozytku nie bedzie.Za dwa dni objawy te znikaja i wszystko wraca do
normy.Czy to jest okey?
Obserwuj wątek
    • Gość: Imagine Re: 3razy i flak IP: *.unl.edu 01.05.02, 23:04
      Gość portalu: Remi napisał(a):

      > Czy macie ten sam objaw co ja?np;majac trzy razy sex z zona tego samego dnia
      > (wlacznie z orgazmem)zauwazylem ze potem odczowam blizej nieokreslone
      > wyczerpanie,ni to bol albo cos,jakis jest taki obolaly,jakby flak,z ktorego juz
      >
      > dzisiaj pozytku nie bedzie.Za dwa dni objawy te znikaja i wszystko wraca do
      > normy.Czy to jest okey?

      tylko psychopaci odczuwaja potrzebe stosunku wiecej niz trzy razy dziennie.
      wszystko jest w porzadku.
      Imagine.
    • Gość: mateosek cóż... IP: *.pl 02.05.02, 03:16
      Jestem psychopatą... I całkiem fajnie mi tak.
      Masturbuję się CODZIENNIE (mnimum 3 razy, jeśli nie kocham sie z NIĄ).
      Często zdarza się, że masturbuję się tego dnia, kiedy kochalismy się.
      P.s. Pozdrawiam psychopatów i normalnych, grzecznych chłopców.
      • Gość: Facio Re: cóż... IP: 213.76.59.* 04.05.02, 22:32
        Gość portalu: mateosek napisał(a):

        > Jestem psychopatą... I całkiem fajnie mi tak.
        > Masturbuję się CODZIENNIE (mnimum 3 razy, jeśli nie kocham sie z NIĄ).
        > Często zdarza się, że masturbuję się tego dnia, kiedy kochalismy się.
        > P.s. Pozdrawiam psychopatów i normalnych, grzecznych chłopców.

        ...a lekarze ci nie pomogą? A może ona taka kiepska , że musisz się doładować ,
        szkoda :(
        • Gość: mateosek Re: cóż... IP: *.pl 04.05.02, 22:51
          Być moze gdybym był w Twoim wieku uznałbym również, że to dziwne...
          Wiek nie stanowi dla mnie na razie problemu.
          Jeśli natomiast jestes młody i uważasz, ze powinnienem iść do lekarza-
          to pogadaj najpierw ze swoimi jądrami i grzecznie je poproś żebyś mógł odczuwać
          napięcie seksualne jak facet, a nie jak zgorzkniały starzec.
          +nie jest kiepska, jeśli chcesz mogę Ci JEJ pożyczyć.
          JEST ZAJEBISTA... czsem jednak są takie chwile w zyciu młodego chlopaka,
          że dziewczyny nie ma obok niego i masturbacja połączona z fantazjami o seksie
          z NIĄ to super sprawa. Namiastka, jednak wspaniała.
          • Gość: facio Re: cóż... IP: 213.76.59.* 05.05.02, 18:52
            Gość portalu: mateosek napisał(a):

            > Być moze gdybym był w Twoim wieku uznałbym również, że to dziwne...
            > Wiek nie stanowi dla mnie na razie problemu.
            > Jeśli natomiast jestes młody i uważasz, ze powinnienem iść do lekarza-
            > to pogadaj najpierw ze swoimi jądrami i grzecznie je poproś żebyś mógł odczuwać
            >
            > napięcie seksualne jak facet, a nie jak zgorzkniały starzec.
            > +nie jest kiepska, jeśli chcesz mogę Ci JEJ pożyczyć.
            > JEST ZAJEBISTA... czsem jednak są takie chwile w zyciu młodego chlopaka,
            > że dziewczyny nie ma obok niego i masturbacja połączona z fantazjami o seksie
            > z NIĄ to super sprawa. Namiastka, jednak wspaniała.

            ja nie mam problemów z odczuwaniem koleżko zwlaszcza w wieku 24lat ale jesli ci
            sie chce onanizowac co 2, 3 godziny to znaczy ze albo jesteś erotomanen lub masz
            max15,16lat , co zresztą swiadczy o twojej wypowiedzi małolata przechwalajacego
            sie na boisku szkolnym (o wypożyczaniu swojej panienki) , no chyba że naprawde
            jest tragiczna skoro chcesz ją puszczać dla jakichś tam dowodow, czy to nie
            smutne ? dorosnij

            • Gość: JArasek Re: cóż... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.05.02, 21:26
              Kobieta mateoska jest barrrdzo fajna! Wiem to - bo ją znam, więc morda w kubeł
              oblechu! Zdrowy facet potrzebuje i kilka razy dziennie, nawet gdy ma 3 dychy i
              więcej, wybierz się więc lepiej do seksuologa biedaku, bo za 2-3 lata
              przejdziesz na "seksualną emeryturkę".
              PS:a swojej kobiety nie pozwoliłby ci nawet dotknąć głupolu... i zmień ksywkę
              na "cipka".
    • Gość: Remi Re: 3razy i flak IP: *.cpool2.quickclic.net 07.05.02, 01:57
      no to wszystko ze mna w porzadku,mieszcze sie w limicie.Widze ze wiecej jak
      3razy to juz mozna podejrzewac jakies zaburzenia maniakalne.Okey.
    • Gość: ja Re: 3razy i flak IP: *.ciechanow.sdi.tpnet.pl 09.05.02, 22:23
      5 razy i nic tylko czasem szczypie cewka (24lata)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka