jagodnik
26.07.05, 00:09
Cześć!
Chciałem poznać opinie facetów, którzy zostawili swoje żony i są teraz w
nowych związkach. Sam stoję przed taką mozliwością i mam wątpliwości że po
jakimś czasie...że co będzie? ... że to samo będzie! Czy zdarzyło wam się
wrócić do pierwszej żony?
Co robić? Bzykać się z kochanką, bo z nią zawsze miło i odświętnie, i nie
zmieniać tego? Co jest potrzebne żeby potem nie żałować?
Ja wiem... liczy się Wielka Miłość itp. itd. ale mnie interesuje praktyka
nie teoria. Pozdrawiam.