Dodaj do ulubionych

Faceci lubia na ostro

31.08.07, 15:29
czy na słodko naleśniki?
Obserwuj wątek
    • forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:34
      najlepsza jest grochówka
      wojskowa:)

      naleśniki są dla lalusiów;)
      • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:36
        Nie pytałam o mężczyzn tylko facetów!!!!
        • forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:39
          kozica111 napisała:

          > Nie pytałam o mężczyzn tylko facetów!!!!

          a jaka jest różnica?:)
          • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:45
            Facet jest fazą larwalną.Mężczyzna to motyl.
            • forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:49
              kozica111 napisała:

              > Facet jest fazą larwalną.Mężczyzna to motyl.

              motyle nie jedzą naleśników:)
              • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:52
                Pytam o larwe dlatego.
                • forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:54
                  kozica111 napisała:

                  > Pytam o larwe dlatego.

                  no to już nie mnie:))
              • floo77 yhyhy nieubłagana logika :DDDDD 31.08.07, 22:49
      • dzikoozka Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:37
        dla faceta naleśniki sa na sniadanie, na słodko, i to jest przystawka
        w żadnym wypadku na obiad, na obiad musi byc cos konkretnego9
        • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:38
          No ale takie ze szpinakiem i fetą, do tego gęsta kwaśna śmietanka,
          posypka z parmezanu,,,,
          • dzikoozka Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:53
            pycha. dla mnie OK
            dla faceta - na przystawke
            • kookardka Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 16:47
              tak, musi być mięcho ;)
    • saksalainen Naleśnik 31.08.07, 22:46
      ...to z definicji deser. Powinien byc na słodko, z owocami, ew. jakims sosem owocowym, cynamonem, i moze byc do tego jeszcze gałka lodów.

      Jak sie da jeszcze biały ser, moze słuzyc jako podwieczorek albo cos w rodzaji lekkiej kolacji.

      Moze, owszem, byc i pieprz i troche jakiejs ostrej chilli (ja lubie dodawac chilli do słodkiego). Ale mieso czy ryba moim zdaniem do nalesników nie pasuje.
      • yagiennka Re: Naleśnik 31.08.07, 23:37
        A gdzie tam :) Bardzo dobre są naleśniki z warzywami, np ze szpinakiem lub
        innymi i na ostro właśnie. A nalesniki z mięsem to krokiety są :D Z rybą nie
        słyszałam.
    • menk.a Re: opisz tę pozycję to Ci powiem :Pnt 31.08.07, 22:58
      kozica111 napisała:

      > czy na słodko naleśniki?
    • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 01.09.07, 13:37
      Nie wazne czy ostre czy słodkie. maja byc dobre!! Jak beda gó...niane w to i tak
      ich nie zjemy!!
    • funstein Re: Faceci lubia na ostro 02.09.07, 08:27
      pierwszy nalesnik na slodko, drugi na ostro ;)
      Ja z pierwszego zlizuje nadzienie i czekam na
      jego kolejne porcje.
      wazne takze, zeby nalesniki byly swiezo usmazone;)

      nie jakies zlezale placki, hhehehehe :)

    • smok_sielski Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:19
      > czy na słodko naleśniki?

      Na slodko to nie jest jedzenie. Jedzenie to miecho, tluszcz, slonina, miesnie,
      golonki, mielonki. Nalesniki na slodko to moze byc co najwyzej deser.
      smok
      • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:26
        A nalesnik z serem na ostro, takim fetowatym, a na to cebulka
        smazona, skwareczki?
        • smok_sielski Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:29
          > A nalesnik z serem na ostro, takim fetowatym,
          > a na to cebulka smazona, skwareczki?

          Pod warunkiem, że fety nie będzie za dużo, a naleśnik użyty tylko w celu
          owinięcia potężnej ilości smażonej cebuli, mięcha, skwarek, boczku, golonki,
          mielonki.
          smok
          • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:37
            Farsz taki jak do ruskich a na wierzchu cebula i skwareczki, a tą
            mielonę to nie!
            A i duzo pieprzu
            • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:34
              kozica111 napisała:

              > Farsz taki jak do ruskich a na wierzchu cebula i skwareczki,

              Lubią...
              Mogę cie z takimi pomysłami wziąć na :żonę, kochankę kucharkę *

              * niepotrzebne skreślić
              ;)
              • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:39
                To te kucharke skre4slam, zone to musialbys pomyslec, kochanke to ja
                bym musiala pomyslec ;)
                • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:42
                  w awiazku z tym ze branie cię na zonę wymagałoby ode mnie przejścia na islam
                  odpada. Nikt nie lubi zawinięty w prześcieradła zapierdzielać do pracy na
                  wielbłądzie.
                  Mysl nad kochanką.
                  • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:55
                    Dobrze ze z ta kucharka mi sie upiekło.
                    • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:31
                      Upiec to się ogło z piekarzem Z kucharka ci się ugotowało.
                      Namysliłaś się już?
                      • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:34
                        Twoj nick kojarzy mi sie z al dente czyli na pol miękko czyli nie
                        wiem :)
                        • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:38
                          pół miękko..... Normalnie rekawicę mi rzuciła...
                          • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:41
                            Ale nie w twarz ! ;)
                            • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:44
                              No... to cie ratuje. Patrz sygnaturka :)))))
                              • kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:47
                                O zesz upieklo mi sie drugi raz! dzis mam farta!
                                • adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 14:03
                                  z letka tak... Aczkolwiek jeszcze mozesz się doigrac :)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka