kozica111 31.08.07, 15:29 czy na słodko naleśniki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:34 najlepsza jest grochówka wojskowa:) naleśniki są dla lalusiów;) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:36 Nie pytałam o mężczyzn tylko facetów!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:39 kozica111 napisała: > Nie pytałam o mężczyzn tylko facetów!!!! a jaka jest różnica?:) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:45 Facet jest fazą larwalną.Mężczyzna to motyl. Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:49 kozica111 napisała: > Facet jest fazą larwalną.Mężczyzna to motyl. motyle nie jedzą naleśników:) Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:54 kozica111 napisała: > Pytam o larwe dlatego. no to już nie mnie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:37 dla faceta naleśniki sa na sniadanie, na słodko, i to jest przystawka w żadnym wypadku na obiad, na obiad musi byc cos konkretnego9 Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:38 No ale takie ze szpinakiem i fetą, do tego gęsta kwaśna śmietanka, posypka z parmezanu,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
dzikoozka Re: Faceci lubia na ostro 31.08.07, 15:53 pycha. dla mnie OK dla faceta - na przystawke Odpowiedz Link Zgłoś
saksalainen Naleśnik 31.08.07, 22:46 ...to z definicji deser. Powinien byc na słodko, z owocami, ew. jakims sosem owocowym, cynamonem, i moze byc do tego jeszcze gałka lodów. Jak sie da jeszcze biały ser, moze słuzyc jako podwieczorek albo cos w rodzaji lekkiej kolacji. Moze, owszem, byc i pieprz i troche jakiejs ostrej chilli (ja lubie dodawac chilli do słodkiego). Ale mieso czy ryba moim zdaniem do nalesników nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś
yagiennka Re: Naleśnik 31.08.07, 23:37 A gdzie tam :) Bardzo dobre są naleśniki z warzywami, np ze szpinakiem lub innymi i na ostro właśnie. A nalesniki z mięsem to krokiety są :D Z rybą nie słyszałam. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: opisz tę pozycję to Ci powiem :Pnt 31.08.07, 22:58 kozica111 napisała: > czy na słodko naleśniki? Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 01.09.07, 13:37 Nie wazne czy ostre czy słodkie. maja byc dobre!! Jak beda gó...niane w to i tak ich nie zjemy!! Odpowiedz Link Zgłoś
funstein Re: Faceci lubia na ostro 02.09.07, 08:27 pierwszy nalesnik na slodko, drugi na ostro ;) Ja z pierwszego zlizuje nadzienie i czekam na jego kolejne porcje. wazne takze, zeby nalesniki byly swiezo usmazone;) nie jakies zlezale placki, hhehehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:19 > czy na słodko naleśniki? Na slodko to nie jest jedzenie. Jedzenie to miecho, tluszcz, slonina, miesnie, golonki, mielonki. Nalesniki na slodko to moze byc co najwyzej deser. smok Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:26 A nalesnik z serem na ostro, takim fetowatym, a na to cebulka smazona, skwareczki? Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:29 > A nalesnik z serem na ostro, takim fetowatym, > a na to cebulka smazona, skwareczki? Pod warunkiem, że fety nie będzie za dużo, a naleśnik użyty tylko w celu owinięcia potężnej ilości smażonej cebuli, mięcha, skwarek, boczku, golonki, mielonki. smok Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 09:37 Farsz taki jak do ruskich a na wierzchu cebula i skwareczki, a tą mielonę to nie! A i duzo pieprzu Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:34 kozica111 napisała: > Farsz taki jak do ruskich a na wierzchu cebula i skwareczki, Lubią... Mogę cie z takimi pomysłami wziąć na :żonę, kochankę kucharkę * * niepotrzebne skreślić ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:39 To te kucharke skre4slam, zone to musialbys pomyslec, kochanke to ja bym musiala pomyslec ;) Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:42 w awiazku z tym ze branie cię na zonę wymagałoby ode mnie przejścia na islam odpada. Nikt nie lubi zawinięty w prześcieradła zapierdzielać do pracy na wielbłądzie. Mysl nad kochanką. Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 10:55 Dobrze ze z ta kucharka mi sie upiekło. Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:31 Upiec to się ogło z piekarzem Z kucharka ci się ugotowało. Namysliłaś się już? Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:34 Twoj nick kojarzy mi sie z al dente czyli na pol miękko czyli nie wiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:38 pół miękko..... Normalnie rekawicę mi rzuciła... Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:44 No... to cie ratuje. Patrz sygnaturka :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
kozica111 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 13:47 O zesz upieklo mi sie drugi raz! dzis mam farta! Odpowiedz Link Zgłoś
adellante1 Re: Faceci lubia na ostro 04.09.07, 14:03 z letka tak... Aczkolwiek jeszcze mozesz się doigrac :))) Odpowiedz Link Zgłoś