kapitanorr 06.05.06, 22:38 czy ktoś może zna ludzi z ostrowieckiego PTTK? niezłe z nich ziomale? mają kondyche jak martyna wojciechowska? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dizzy81 Re: PTTK 06.05.06, 22:40 Znałem Stępniakowskiego! Spoko kolo był! I jeszcze taki paszczak stary w okularach wielkich, ale pewnie już nie żyje... Odpowiedz Link Zgłoś
michal13w Re: PTTK 06.05.06, 23:14 dizzy81 napisał: > Znałem Stępniakowskiego! Spoko kolo był! I jeszcze taki paszczak stary w okular > ach wielkich, ale pewnie już nie żyje... dizzy co Ty tu chłopa uśmiercasz?! :))) Moim wychowawcą był w podstawówce przez rok:) Odpowiedz Link Zgłoś
dizzy81 Re: PTTK 06.05.06, 23:17 Ja mówiłem o tym drugim, paszczaku! Byłem z nim na wycieczce w 7 klasie w Krakowie - Ojcowie - wiekowy to był Pan, wiec mnie po prostu sie tak skojarzyło!A Stępniakowski to wiem ze zyje! Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: PTTK 06.05.06, 23:19 O ludzie...:) oni żyją, tworzą nowe szlaki, w ogóle.. to jest dość zamknięte środowisko:) Odpowiedz Link Zgłoś
michal13w Re: PTTK 06.05.06, 23:34 No właśnie, a czy nie powinno być wprost odwrotnie? Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: PTTK 06.05.06, 23:38 powinno... ale ja się troszkę bardziej otwieram:) Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: PTTK 08.05.06, 00:14 Dziś się odbyla wycieczka rowerowa zapaleńców PTTKowych:) z kim? z poslem Paceltem:) To się nazywa krzewienie turystyki. Pytanie: czy nie lepiej aby się czymś w Sejmie konstruktywnym zająć, a nie na rowerku jeździć?;) A może ja niepotrzebnie się czepiam... Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!! 08.05.06, 00:38 Aiablri i takie rzeczy mówi politolog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bardzo dobrze,że jeżdz, a to z kilku powodów: 1) dla polityka najwaznejszy jest kontak bezposredni, to jest potezna siła wpływu! 2)dobrze,dobrze, daje przykład Zbyszka ludzie tutaj cenią ,pokazuje,ze mozna spędzić czas inaczej, nie siedzieć w bloku i gapić się na co robi sąsiad, forma budowania wizerunku sportu reakreacji, to jest nowe podejście w rządzeniu publicznym, poczytaj sobie o nowoczesnych teoriach rzadzenia, 3) łapie więż z ludźmi, chocby z tą grupką kilku osób, 4) swiadczy o nim dobrze, bo nie siedzi w W-wie, tylko tu przyjeżdza, 5)promocja sportu i rekreacji; 6) dla niego z punktu widzenia marketingu polityczneho to jest olbrzymi plus; 7) BRawo Zbyszek!choć doradzałem Ci w kampanii, a Ty mi nawet potem nie podziekowałeś, mimo wszystko brawo:) Aisablri!To z filozofii tez powinno wynikać:) Pozdrawiam:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! 08.05.06, 00:41 Ty się nie czepiaj filozofii, zresztą- wcale nie twierdzę że jestem nieomylna, to byla tylko moja reakcja na tę wycieczkę. Poza tym jeszcze nie politolog- do tego dluga droga. I co jeszcze... aha- możliwe że masz rację:) Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! 08.05.06, 00:43 No, nie gniewaj się:)):):)...tak na żarty to było:) Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! 08.05.06, 00:45 Jasne że żarty rozumiem. A pisalam o tym, bo jednak mimo wszystko poslem się nie jest od wycieczek, to co piszesz- owszem, kontakt z ludźmi jest potrzebny. Tylko jakoś mnie to do końca nie przekonuje- dla polityka to pewnie budowanie wizerunku, a co to oznacza dla zwyklych ludzi?:) Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! 08.05.06, 00:50 Od tego jest polityk, on się musi pokazać:) Dobrze,że robi to poprzez sport!Bo kto da ludzią bodźca...o...Pacelt jeździ rowerem...poseł...może i jabym:) Spójrz na tenis ziemny dla wielu uchodzi on za taki sport dla elit(w Polsce), często politycy grają i oni go m.in. wypromowali na exclusive Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! 08.05.06, 01:02 dobrze, ale czy promocja sportu "exclusive" coś da zwyklym ludziom? Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! 08.05.06, 01:08 Tenis w porównaniu z rowerem? Rower jest powszechny!A tenis w Polsce się nie sprawdza.Mimo to warto promować sport exclusive:)ja np. w tenisa grałem raz na koloniach i mnie nie ciągnie, za to rowerem, to mogę jeździć do upadłego. Odpowiedz Link Zgłoś
aisablri Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! 08.05.06, 01:11 Bardzo snobistyczne, coś jak z turystyką- kiedyś ci sami ludzie bawili się w kajaki, potem pieszo, teraz jest moda na rowery. Jak dla mnie to bardziej chodzi o to, aby lubić i czerpać z tego przyjemność:) Odpowiedz Link Zgłoś
brazylion3 Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! 08.05.06, 01:18 Snobizm i kosmopolityzm, też mnie to drażni strasznie. Wiele, wiele, wiele jet takich ludzi w Polsce niestety. Takie puste zachowywanie się. Jak patrzę na dzisiejszą młodzież to aż mnie nosi. W tym kraju nigdy nie będzie tzw. normalności Odpowiedz Link Zgłoś
bmwariat Re: PTTK 08.05.06, 10:37 Pan Adam Szklarski.Zajebioza człowiek! śmieszny z poczuciem humoru i bardzo miły człowiek:)) Odpowiedz Link Zgłoś