Gość: JarY IP: *.telkonet.pl 02.01.07, 19:55 No własnie.Kto wkońcu zagra na WOSP w Ostrowcu i gdzie sie to odbedzie, bo rok temu była lipa totalna pod Tesco... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gedaro1 Re: WOSP - kto zagra 02.01.07, 20:25 Z tego co wiem to Iron Maiden na łąkach za Pułankami. Odpowiedz Link Zgłoś