Dodaj do ulubionych

WOSP - kto zagra

IP: *.telkonet.pl 02.01.07, 19:55
No własnie.Kto wkońcu zagra na WOSP w Ostrowcu i gdzie sie to odbedzie, bo
rok temu była lipa totalna pod Tesco...
Obserwuj wątek
    • gedaro1 Re: WOSP - kto zagra 02.01.07, 20:25
      Z tego co wiem to Iron Maiden na łąkach za Pułankami.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka