venus.mw 31.01.05, 10:57 czy mi może ktoś powiedzieć, czy te tabletki są dobre??? jakie macie najczęsciej "skutki uboczne"???? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
reggie85 Re: LOGEST - help!!!! 31.01.05, 15:07 Boze dziewczyno!!!!!! Czy wy nie możecie zrozumiec prostej rzczy??? To co jest dobre dla mnie nie musi byc dla Ciebie.Jadna moze się po logeście super czuc(np ja) a inna moze miec zawroty głowy itp. Tak ciezko zrozumiec,że kazdy organizm jest inny i na każdą z nas pigułki działają inaczej???? Czy wy jesteście aż tak niemądre,że sugerujecie się odpowiadaniami innych o tym jak na nich działały??? Odpowiedz Link
alexiel1 Re: LOGEST - help!!!! 07.02.05, 14:17 Witam!!! Ja zaczelam od Logestu i bralam go przez ponad poltora roku. Z powodu ceny przerzucilam sie na Diane-35, ale tamten lek byl swietny!!!! Nic nie przytylam, czulam sie super i polecam!!!! Odpowiedz Link
reggie85 Re: LOGEST - help!!!! 07.02.05, 16:46 No nie wiem,czy dobrze zrobiłaś... Ja wiem sama cierpie jak mam wydac 34 złote w aptece,ale dziele sie kosztami z moim mezczyzną i jakos to jest.Diane nie są stricte pigułkami anykoncepcyjnymi,maja ogromna dawke hormonu,wiec jesli brałaś logest i dobrze się czułaś powinnas dalej go brac,napewno jest jakis sposób żeby koszty były mniejsze,pomoc rodziców( mi mama przez pewnien czas fundowała pigułki,ucze sie i nie pracuje) Pomysl o tym.Pozdrawiam Odpowiedz Link