Dodaj do ulubionych

LOGEST - help!!!!

31.01.05, 10:57
czy mi może ktoś powiedzieć, czy te tabletki są dobre??? jakie macie
najczęsciej "skutki uboczne"????
Obserwuj wątek
    • reggie85 Re: LOGEST - help!!!! 31.01.05, 15:07
      Boze dziewczyno!!!!!!
      Czy wy nie możecie zrozumiec prostej rzczy??? To co jest dobre dla mnie nie musi
      byc dla Ciebie.Jadna moze się po logeście super czuc(np ja) a inna moze miec
      zawroty głowy itp. Tak ciezko zrozumiec,że kazdy organizm jest inny i na każdą z
      nas pigułki działają inaczej???? Czy wy jesteście aż tak niemądre,że sugerujecie
      się odpowiadaniami innych o tym jak na nich działały???
    • alexiel1 Re: LOGEST - help!!!! 07.02.05, 14:17
      Witam!!!
      Ja zaczelam od Logestu i bralam go przez ponad poltora roku. Z powodu ceny
      przerzucilam sie na Diane-35, ale tamten lek byl swietny!!!! Nic nie przytylam,
      czulam sie super i polecam!!!!
      • reggie85 Re: LOGEST - help!!!! 07.02.05, 16:46
        No nie wiem,czy dobrze zrobiłaś... sad Ja wiem sama cierpie jak mam wydac 34
        złote w aptece,ale dziele sie kosztami z moim mezczyzną i jakos to jest.Diane
        nie są stricte pigułkami anykoncepcyjnymi,maja ogromna dawke hormonu,wiec jesli
        brałaś logest i dobrze się czułaś powinnas dalej go brac,napewno jest jakis
        sposób żeby koszty były mniejsze,pomoc rodziców( mi mama przez pewnien czas
        fundowała pigułki,ucze sie i nie pracuje) Pomysl o tym.Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka