dzika_w Re: sprowadzany HARMONET 08.10.07, 15:23 W aptekach są dostępne tańsze po 27 zł sprowadzane tabletki czy to znaczy że są gorsze??? CZy można je przyjmować normalnie! Odpowiedz Link
turzyca Re: sprowadzany HARMONET 08.10.07, 19:52 Mozna, to dokladnie ten sam lek. Trzeba sie w dodatku cieszyc, ze sie ma obrotnego aptekarza. Po prostu firmy farmaceutyczne w roznych krajach ustanawiaja rozne ceny na te same leki, czesto bez uzasadnienia zroznicowane. A zgodnie z prawem mozna kupic leki w innym kraju i sprzedawac je u nas. Oplaca sie i aptekarzom i klientom. Odpowiedz Link
justy1 Re: sprowadzany HARMONET 08.10.07, 20:41 2 tygodnie temu padło to samo pytanie. nawet wyszukiwarki niepotrzeba, zeby znaleść n wątek. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=69510071&v=2&s=0 Odpowiedz Link