Dodaj do ulubionych

sprowadzany HARMONET

08.10.07, 15:21
Obserwuj wątek
    • dzika_w Re: sprowadzany HARMONET 08.10.07, 15:23
      W aptekach są dostępne tańsze po 27 zł sprowadzane tabletki czy to znaczy że są
      gorsze???
      CZy można je przyjmować normalnie!
    • turzyca Re: sprowadzany HARMONET 08.10.07, 19:52
      Mozna, to dokladnie ten sam lek. Trzeba sie w dodatku cieszyc, ze sie ma
      obrotnego aptekarza. Po prostu firmy farmaceutyczne w roznych krajach
      ustanawiaja rozne ceny na te same leki, czesto bez uzasadnienia zroznicowane. A
      zgodnie z prawem mozna kupic leki w innym kraju i sprzedawac je u nas. Oplaca
      sie i aptekarzom i klientom. smile
    • justy1 Re: sprowadzany HARMONET 08.10.07, 20:41
      2 tygodnie temu padło to samo pytanie. nawet wyszukiwarki
      niepotrzeba, zeby znaleść n wątek.

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15080&w=69510071&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka