Dodaj do ulubionych

AGAKRA :-)

29.10.04, 15:46
Hej Aga! Zapisałam się do Twojego doktora. Trochę mam pietra, ale mam
nadzieję, że będzie OK. A jak mi się nie spodoba to będę próbować dalej :-)
Obserwuj wątek
    • agakra Re: AGAKRA :-) 29.10.04, 21:07
      calineczka79 napisała:

> Hej Aga! Zapisałam się do Twojego doktora. Trochę mam pietra, ale mam
      > nadzieję, że będzie OK. A jak mi się nie spodoba to będę próbować dalej :-)

Spokojnie, rzeczywiscie jest troche przemadrzaly, ale zyczliwy. Zawsze
      uwazalam, ze to przysadka mozgowa zle pracuje, a tu guzik, to trzustka i
      insulina. Facet jest bardzo mily i sympatyczny i nic zlego o innym lekarzu nie
      powie. Bo moj w novum przegial z lekami i zrobil mi torbiel 5,7 mm. Oczywiscie
      stwierdzil, ze troche inaczej on by dawkowal, no ale dr W to bardzo ceniony
      fachowiec itp. Mam nadzieje, ze na tobie sie spodoba. Bo wydaje mi sie, ze
      trafilam do fachowca od pco, ktory doprowadzie do ciazy a przede wszystkim do
      rozwiazania.
      Daj znac jak ci poszlo.
      Ja we wtorek ide po koperte z instrukcja, co dalej, jakie badania.
      Milego wekendu
      Aga.
            • iwtryf Re: AGAKRA :-) 09.11.04, 14:51
              haah, mozemy sobie przebic piatke...

16go mam wizyte u endo, juz ze wszystkimi wynikami badan, ciekawe co mi zaleci,
              ponoc jest specjalistka od pcos..
              • agakra Re: AGAKRA :-) 09.11.04, 16:52
                a też chodzisz do Dubrawskiego?
                Ja na razie mam torbiel i czekam az to g sie wchlonie. Badania immunologiczne
                robię dopiero 18.11. Na razie odpoczywam, pewnie na wyniki trzeba bedzie troche
                poczekac, pozniej beda swieta i sylwester. Także mam luz blues, pełen sponton.
                • iwtryf Re: AGAKRA :-) 17.11.04, 14:17
                  juz po wizycie...

nie nie chodze od niego, nie staram sie na razie o dziecie, wiec nie musze,
                  chodze do bardzo dobrej endo ze szpitala bielanskiego.

niestety ciag dalszy badan, bo procz jajnikowego pcos wykryto mi nadczynnosc
                  kory nadnerczy i teraz trzeba poznac przyczyne tego...

dubrawski wyslalby mnie chyba na ksiezyc. niepodobna, tyle schorzen w jednym
                  organizmie..
                  • agakra Re: AGAKRA :-) 17.11.04, 17:35
                    my kobiety to jestesmy biedne, tyle g... sie nas czepia. Ja jestem po badaniach
                    immunologicznych. Jutro pedze sprawdzic co z ta torbiela na moje oko sie nie
                    wchlonela i pytanie co dalej?
                    • iwtryf Re: AGAKRA :-) 19.11.04, 13:35
                      a co to sa wlasciwie te badania immunologczne? jeszcze sie tym nie
                      interesowalam, a moze powinnam, na co to jest?
                      co i pod jakim katem ma to cos sprawdzac?
                      • agakra Re: AGAKRA :-) 19.11.04, 16:11
                        generalnie robi sie je po poronieniu. Nie wszyscy to robia, ale ja po prostu
                        chce wiedziec. Chodzi o przeciwciała, czy np. nie produkujesz czegos co nie
                        pozwala donosić ciązy. Może mieć je ty albo mąż, albo obydwoje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka