vivi-anne
23.06.08, 18:58
Dawno nie miałam problemów z infekcjami i zapaleniami. Wszystko
wróciło, gdy zaczęłam brać tabletki. Miałam upławy i myślałam, ze
dlatego nie mam normalnego nawilżenia. Wyleczyłam stan zapalny,
jednak nadal odczuwam suchość. Najgorsze jest to,że przez to
odczuwam silny ból podczas stosunku. Też tak macie?