paulina223116 08.11.08, 20:02 Hej mam zapytanie odnoście mercilonu. Od niedawna zaczełam je brac i codziennie gy je zarzywam to mam dziwne wrazenie ze stanełam mi ona w gardle i mam tam przez caly czas az do nowego dnia . Czy to jest normalne Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fabiankaa Re: mercilon 08.11.08, 20:38 ?????????????? Porządnie popij wodą, zagryz kanapką i jesli dalej bedzie ci "stala" w gardle - to znaczy, ze to twoja fantazja. Odpowiedz Link