08.11.08, 20:02
Hej mam zapytanie odnoście mercilonu. Od niedawna zaczełam je brac i
codziennie gy je zarzywam to mam dziwne wrazenie ze stanełam mi ona w gardle i
mam tam przez caly czas az do nowego dnia . Czy to jest normalne
Obserwuj wątek
    • fabiankaa Re: mercilon 08.11.08, 20:38
      ??????????????

      Porządnie popij wodą, zagryz kanapką i jesli dalej bedzie ci "stala"
      w gardle - to znaczy, ze to twoja fantazja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka