anetkarobert 31.03.04, 23:50 czy ktoś z was czytał tą książkę Rogera du Gard, refleksje na jej temat. Chciałabym też polecenia od was innych sag. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj