Dodaj do ulubionych

wakacje :D

08.06.04, 14:03
juz niedlugo wkacje :)
i oczywiscie wiecej czasu na czytanie ksiazek
czy macie juz w planie jakies ciekawe lekturki na upalne letnie dnie i noce?
Obserwuj wątek
    • karodzaj Re: wakacje :D 09.06.04, 08:16
      ja się mam ochotę zaczytać na śmierć :)
      • Gość: gosia bełt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.04, 00:19
        ja mam ochotę się zabić jak czytam takie wypowiedzi!!!

        Małgorzata

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka