majkaha 08.06.04, 14:03 juz niedlugo wkacje :) i oczywiscie wiecej czasu na czytanie ksiazek czy macie juz w planie jakies ciekawe lekturki na upalne letnie dnie i noce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosia bełt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.06.04, 00:19 ja mam ochotę się zabić jak czytam takie wypowiedzi!!! Małgorzata Odpowiedz Link Zgłoś