Dodaj do ulubionych

Majuwajuczenko!

01.05.12, 00:26
Siewonia prazdnik maja w kraju radnom, pust' muzika igrajet, a my spajom!
My z krasnymi fłażkami pajdiom igrat'...
Młodzieży kształconej w zachodnich językach wyjaśniam, że nie nie jest to hymn opojów wink
Dzień dobry w maju!
Obserwuj wątek
    • tutul Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 06:35
      Na szczęście żadna muzyka nie gra.I teraz jesyna pora ,żeby trochę pożyć.Później można będzie tylko wegetowć,niestety.A na razie jest czym oddychać i to jest najważniejszę.
      Niech się święci 1 maja ( tak to leciało?)
      • tutul Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 07:03
        A może trochę wspomnień?
        Kto pozna naszych przywódców? I kto jest komentatorem Kroniki?

www.youtube.com/watch?v=1NGZdRKJbbk
        • the_dzidka Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 09:45
          Świetne! Komentatorem jest oczywiście Łapicki. A z przywódców już z daleka widać łysą pałę Cyrankiewicza, jest Bierut... Czy możliwe, że to małe nerwowe to Gomułka? No i chyba Rokossowski...
          • a_weasley Re: Majuwajuczenko! 24.05.12, 00:10
            the_dzidka napisała:

> Czy możliwe, że to małe nerwowe to Gomułka?

Zważywszy, że to jest 1953 rok - nie.
            • tutul Re: Majuwajuczenko! 24.05.12, 15:20
              a_weasley napisał:

> the_dzidka napisała:
              >
              > > Czy możliwe, że to małe nerwowe to Gomułka?
              >
              > Zważywszy, że to jest 1953 rok - nie.
              >
              Wydaje mi się,że ten w okularach to Zawadzki.Aleksander.Ale mogę się mylić..
    • embepe Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 09:57
      Macham Szanownym powitalnie i majowo zza zachodniego ogrodzeniasmile. Tu też ciepło i kwitnąco, nawet bzy i kasztanowce kwitną już w pełnym rozkwicie. To całe kwiecie tak pachnie, że ... aż brak słów po prostu!
      Pięknego maja SzanPaństwu życzę, jak najpiękniejszego!

PS.Wyeksportowałam jeden z wiadomych kubków- został przyjęty z dużą radością i zachwytem.

smile
      • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 10:17
        Zdazylam wstac o 5.45, wypic na balkonie kawke i... wrocic do lozka smile))
        Teraz po lazienkowych ablucjach, nie do konca jeszcze obudzona, choc usuwanie ogromnego kleszcza kudlatemu niestety mi sie nie snilo, bede zmierzac w strone szklarni smile
        Miłego!
    • balamuk Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 11:35
      A niech. Znaczy, niech się święci. smile
      Bardzo piękna Kronika, Stalin w podkoszulku i Marks patrzący z niedowierzaniem, co to się, kurczę, porobiło. Ewuś, kogo ty chcesz przekonać, te krasne flaż(sz)ki to przecież reklama malinowej Soplicy.
      W ogóle wszystko czerowne.
      http://img198.imageshack.us/img198/442/037xof.jpg
      Dzień dobry wyjątkowomajowo! smile))
      • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 12:23
        pięknie dziś i upał jak cholerabig_grin dwa razy już byłam pod prysznicem!wszelkie mirabelki, tawuły i inne krzewy w tym różowe kwitną jak dzikie i pachną jak szalone, mleczyków całe stada... w plener zapraszam, możne być w cieniubig_grin
        • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 13:07
          Nie tylko może, ale musi być w cieniu. U Was tez tak praży?? wink Dzień dobry majowy.
          • papuga_ara Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 15:04
            Ewa, natchnęłaś mnie! smile
            "Siewodnia prazdnik i wiesna
            ja słyszu smiech i gałasa
            ja padbieżał skariej k aknu
            smatrju, a ulicu swaju
            nikak nie uznaju:
            narod pa ulice idiot
            fłaszki, cwiety narod niesiot
            a sońce swietit żarka
            i stałos w sierdcu jarka" big_grin
            Uwielbiałam ten wierszyk big_grin

A tymczasem naprawdę żarka i jarka, byczę się nieprzyzwoicie w krzach krakowskich, polegując na trawie rodzicielskiej i spryskując wodą bliżnich dookoła. To najlepsza część zabawy, bliźni nie pozostają dłużni zresztą. "Sońce" złapało mi gębę i pół reszty przodu, na tyły nie mam cierpliwości, jestem w wersji black and white (albo raczej i bardziej uczciwie: pink and white) i niech tak chwilowo zostanie.
            • pomaranczuch Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 16:13
              Gorące dzień dobry!
              Przypadkiem obudziłam się o 5 rano, wystawiłam łeb przez okno i...co za zapachy, co za świeżość, upojona tym wszystkim położyłam się znów i zasnęłam. Teraz to już ciężko żyć big_grin a człowiek marzył niedawno o ciepłych krajach.......
              ALe mimo wszystko najlepsiejszych majowych dni!
              • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 21:52
                fenomenalny dzień! ciepło przyjemnie opalanie na PM, piknik, rewelacyjne spotkanie z byłym szefem, parapetówka z bankietem, sympatyczna wódka z psiapsiółką normalnie każdemu polecambig_grin czy ja mogę prosić o więcej?

a tak P.S. bez kwitnie....
                • salam_ji Re: Majuwajuczenko! 01.05.12, 22:49
                  Eh żyzn!
                  Z rosyjskich wstawek to najbardziej z majowymi pochodami od strony Mańki kuchni przetwał taki jeden: siewodnia kancerta nie budiet'. A paczemu? a patamu szto Wańka nasrał w patefon.
                  Dziś z Osobistym przekopalim wreszcie górę iłu i zrobiliśmy iglakową rabatkę... Piękna! Uwielbiamy pracować w ogrodzie w taka pogodę wink Tak jesteśmy masochistami wink
                  • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 07:56
                    Pozbylim się frekwencji i też możem się pomasochić. My, wsiowe ludzie, wstajemy nad ranem, żeby wydolić, nie tak jak te miastowe, co to się wczasują ino! Dziś ręcamy czarnemy od pługa jadziem kosić, może zdążym przed pokropkiem, któren od zachodu ciemnieje na niebie. Może choć kawy da popić...
                    Wstawać, wstawać!!!
                    Dzień dobry!
                    • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 09:38
                      Przydałby się ten pokropek w krzach, bo sucho. Żaru tropików c.d. Dzień dobry.
                      • salam_ji Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 11:17
                        Z pokropkiem to pamietam jeden taki... no wlaśnie... nie skecz, nie wierszyk, nie wiem jak to nazwać więc opiszę. Pamiętacie takie zeszyciki się kiedyś miewało "Pele-Mele" tam się odpowiadało na szereg kretyńskich pytań, oraz zapisywało rożne śmieszne rzeczy.
                        Był tam taki list zakochanego Piotra Pokropka cały napisany wyrazami zaczynającymi sie na literę "P". Nie pamietam całości ale na początku to mogło iśc tak: "Piekny przebiśniegu pośród pierwiosnków..." List ów przechwycił ojciec niewinnego dziewczęcia, wkurzył się i odpisał mu (tu juz wszystko pamietam):
                        "Łodydź łobuzie łod Łoleńki, łoświadczyny łodwołane, łodpowiedź łodmowna. Łokrutnie łoburzony łociec Łoleńki Łukasz Łodyga.

Ehh... to były czasy wink
                        • salam_ji Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 11:27
                          Własnie sobie wygooglałam i pełno tego w sieci wink Mój Piotr Pokropek występuje tam jako: Piotr Prokopek vel Piotr Paciorek, a Łukasz Łodyga jako Łukasz lub Ładysław Łodyga.
                          Z początku listu Pokropka tez mnie ponioslo bo to zupełnie inaczej sie zaczynało:

"Prawdziwa Perło pośród Polek, Piękna Panienko !
                          Podziwiając Pani prawdziwą piękność, pełną panieńskiego powabu postać, powziąłem pewien pomysłowy projekt. Po prostu pokochałem Panią ponad pojęcie, pragnę prędko Panią poślubić, pośpiesznie porwać pod pachy, potem powiedzieć przyjaciołom. Patrzcie pierony, podziwiajcie Panią Paciorkową. Prawdę powiedziawszy portfel Paciorka piekielnie pusty, przykrość powiedziałbym pozorna. Przecież Pani papcio pieniądze posiada, pomoże przezwyciężyć podobne przeszkody. Prawda? Poczciwie podzieli pszeniczne pola, podaruje pięćdziesiąt patyków, przydzieli prosiaków, parę ptaszków, powiedzmy perliczek, podsunie pociągowego perszorona, podrzuci precyzyjny pług. Pani pilnie popracuje, pomyśli, Paciorek przypilnuje, prędko porośniemy piórkami. Pokupimy przeróżne pomocne przedmioty pralki półręczne, pasiekę pszczół, pierwszorzędne pługi. Potem przyjdą pociechy, powiedzmy pięć pyzatych Paciorków, pozyskamy pomocników przy pracy, parobków. Paciorkowa pracuje, Pacioreczki pomagają, Paciorek poczciwiec poje, popije, przypilnuje, popędzi. Piękna przyszłość, prawda Panienko? Przyjmij Pani promienną prośbę Paciorka, pochwal projekt, przesyłkę poleconą prześlij przez papcię. Pani pachołek, podnóżek pełen poważania, pokorny poddany Paweł Paciorek

Wydaje mi się, że ta moja wersja w moim Pele-Mele była troche inna- krótsza.
                          • minerwamcg Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 00:08
                            Ech, był sobie przed laty w Przekroju taki artysta, co raz do roku pisał opowiastkę na jedną literę. Z tytułów pamiętam tylko "Srebrny skok Szalonego Szakala", a z samych opowieści fragment tej na d - Dragoni doskonale deflorują... Daruj durniowi, droga dobrodziejko - dragoni doskonale dogadzają damom!
                            • minerwamcg Re: Majuwajuczenko! 21.05.12, 00:45
                              Przypomniała mi się jeszcze ta służąca, co mówiła, że u nich w domu wszyscy są na J - mamusia Jagnieszka, tatuś Jambroży, bracia Jantek i Jadam, siostry Jagatka i Janielcia, i tylko ona jedna nie na J - Lulia!
                      • eulalija Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 13:12
                        Pokropek aktualnie odbywa się na Targówku. Zbierało się od rana. Niebo szare. Ale zapach piękny. Tak pachnie zawilgocone ciepłe miasto. Bo ja dziś w mieście. Na włościach wczoraj trawę kosiłam i oblicze sobie pomalowałam na różowo.
                        Ścielę się Szanownym do stóp.
                        • balamuk Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 13:43
                          Dajcie spokój z tym pokropkiem, przez pół dnia szukałam przepisów dotyczących pochówku prochów i wszystko mi się kojarzy...wink
                          Na nic się nie zanosi, upał jak choleha. Bry.
                          • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 17:07
                            I wspaniale, ze poki co sie nie zaniosło!
                            U mnie przed chalupa termometr odmowil posluszenstwa przy 50 stopniach.
                            Cooodo poprostu - tak to ja moge zyc!!!!!
                            Dzis nieco zamglone, ale i tak niezle...
                            Wczoraj byl grill, dzis kapanie kudlatych, a od piatku - gospodaruje w ogrodzie; fakt - bzy, konwalie i wisnie pachna zabojczo!
                            • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 17:27
                              A tak się pięknie z rana zanussiło! I co? I psińco! Stolica zabrała crying
                              • edeka5 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 17:57
                                A zabrała, zabrała, łącznie z efektami dzwiękowymi wink
                                • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 18:15
                                  Żadne efekty dźwiękowe nam niestraszne, byle pokropek był!
                                  Aaaaaameeeeeen wink
                              • goonia Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 17:57
                                Czyzby wszyscy na majowce?
                                Dzien dobry. Pogoda jest, moze nie do konca wymarzona, ale ujdzie w tloku, szczegolnie, ze u mnie nie ma swieta.

• tutul Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 19:27
                                  Niwe wiem,czy to można nazwać majówką...o bladym świcie wyjechaliśmy samochodem (ach,jak pięknie się jechało!Pusto na drogach,od czasu do czasu jakiś pojazd na horyzoncie,jakieś patrole policji,ale nic to) I tak zachwyceni dojechaliśmy do Torunia.A co! Fanaberia taka.Zamiast do lasu tym razem.
                                  Wycieczka piękna, Toruń też! Tylko nogi bolą...
                                  I nic nie kropiło,choć postraszyło żdziebko...A teraz poleżeć trzeba.Bo czuję się tak,jakby na piechotę do tego torunia szła...
                                  I dobry wieczór wszystkim,bo z emocji się nie witałam
                                  • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 20:31
                                    I właśnie piechotą trza było!!! Albo i na kolanach... Samochodem nieważne!
                                    • salam_ji Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 20:39
                                      Do lata, do lata, do lata piechoootą będę szła aaaaa...oooo... uuuu wink

U nas pokropek wraz pogrzmotkiem jak przyszli ok 17.00 tak siedzą do teraz. Tak im się nasze rabatki spodobały! wink. Jutro grilla zaplanowalim, kto wie, może i pokropek się załapie. Musi grillowanych skrzydełek na miodku mu się chce. Pogrzmotek w tym czasie do stolicy pojedzie wink
                                      • groha Re: Majuwajuczenko! 02.05.12, 23:08
                                        Maju waju niech pachniaju zachwycaju i omamiaju jak w raju

A tak sobie baju baju wink
                                        • tutul Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 07:27
                                          Wszystkim pokropionym piękne słońce posyłam!
                                          A co,chytra nie jestem.I zaczynam się leniwić.Czego i wam życzęsmile
                                          • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 08:00
                                            No to na jaką cholerę u mnie świeci, skoro żadnych pokropków nie było???????

Niebo skąpi suchej ziemi kropli deeeeeszczu...
                                            Pamela Malagenia
                                            • balamuk Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 08:49
                                              A skąąąąpi. Właśnie w TV pan zapowiedział drastyczne ochłodzenie, tak o 3 stopnie...
                                              Auuuu (tzn. dzień dobry).
                                              • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 09:17
                                                Majowo, flagowo, świątecznie - dzień dobry.
                                                O pokropku ni widu ni słychu.
                                                • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 11:02
                                                  Miłego!
                                                  • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 12:10
                                                    Ciepłego, leniwego, smacznego...
                                                  • embepe Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 12:35
                                                    Dzień dobry Szanownym! Miłego świętowania życzę i znad Menu i Renu się kłaniam uprzejmie. Tu nikt dziś nie świętuje, wszyscy pobiegli do swoich normalnych zajęć, więc zaraz udam się na rekreacyjny spacer do lasu. Pokropek u mnie był, ale w nocy i wcześnie rano. Teraz chmury owszem są, ale z każdą chwilą słońce coraz lepiej widoczne.
                                                    No to idę w ten las.
                                                  • papuga_ara Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 12:40
                                                    Dzień dobrysmile Oblewałyśmy wczoraj w Rynku z psiapsiółami świeżutkie prawo jazdy jednej z nich, racząc się wcześniej sycylijskimi lodami na Sławkowskiej. Kto żyw w Kraku i kto lody kocha - niech tam ruszasmile Bossskie i smakują jak w Italii. A w Wawie też lodziarz Włoch jest, na Nowym Świecie urzęduje i specjalnie dla Polskiego konsumenta wymyślił lody buraczane smile
                                                    Dziś wracam z wywczasów, bo jutro (o masochizmie coś było powyżej...) do pracy big_grin Ale że lubię tę robotę, to aż tak bardzo nie boli wink
                                                    Miłego wczasowania, weekendowania i czego komu potrzeba - w obfitości majowej życzę smile
                                                  • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 15:27
                                                    W Kraku NAJLEPSZE smile sa na Starowislnej!!!
                                                  • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 15:48
                                                    najlepsze lody jadłam w Amsterdamie nazywały się Australian cośtam i nie mogę ich strony znaleźć big_grin
                                                  • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 15:52
                                                    taki pomarańczowy napis miały w odróżnieniu od żółtego kangura na zielonym tlesmile
                                                  • salam_ji Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 21:12
                                                    Dziś grillowalim i pogrzmotek postanowił nam towarzyszyć. Pokropek tez przylazł, ale pod koniec. Jako, ze już było po skrzydełkach na miodku to zabrali się oba chłopaki i polecieli dalej.
                                                    Potwierdzam, najlepsze lody na Starowiślnej, ale te koleeejjjki!!! Na Sławkowskiej może mniejsze. Zadrę kiecę i polecę w przyszłym tygodniu sprawdzić.
                                                    Jutro lecę masochić do Kju.
                                                  • edeka5 Re: Majuwajuczenko! 03.05.12, 22:31
                                                    Prognoza pogody dla Warszawy nie sprawdziła się i było pięknie i sucho smile
                                                  • minerwamcg Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 00:10
                                                    A ja we Florencji. Dawali toto na wagę, kazałam sobie dwadzieścia pięć deko różnych smaków i do dzisiaj nie wiem, który był najlepszy, bo wszystkie były bossskie.
                                                  • tutul Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 08:08
                                                    Za gorąco?? Tak wszyscy o lodach...Teraz na tapecie matury.Podobno już od dzisiaj. Jakoś wcześnie,czy mnie się tylko tak wydaje? Kasztany jeszcze nie kwitną...Na wszelki przypadek kciuki będę trzymać.Chocoiaż wszyscy powinni zdać śpiewająco.Przecież to podstawowy z języka polskiego.
                                                    Wszystkim maturzystom złamania pióra zyczę .Dzień dobry
                                                  • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 08:22
                                                    Czymcie, czymcie!!! Idolka mi się zaczyna maturzyć o dziewiątej!!!!
                                                    W nocy padało. W życiu bym nie uwierzyła, ale byłam świadkiem. Nawet kałużeczki nie ma...
                                                    Bry.
                                                  • balamuk Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 08:46
                                                    Czymiemy! smile
                                                    Na niebie obłoczków kilka, ale chyba nie należy mieć złudzeń.
                                                    Dzień dobry.
                                                  • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 08:59
                                                    Kciuki za maturzystów - połamania pióra. Dzień dobry. Grzmiało i błyskało gdzieś za horyzontem, pokropiło jak kropidłem. Z dużej chmury.. czy jakoś tak to szło.
                                                  • eulalija Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 08:57
                                                    Potrzymamy.
                                                    Tutul, kasztan ma kwiaty na Ratuszowej, w Zoo na wysokości kondorów.
                                                    Dla Szanownej Pani Prezes patronowo!

(ktoś zapytał z jakiej okazji życzone było, to informuję, że ja fachowca życzę urodzinowo a najlepszego albo patronowo z okazji imienin).

Kłaniam się nisko.
                                                  • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 09:41
                                                    Moniom, Monikom, Moniśkom we wszystkich odmianach najlepszego życzę!

Jak to dobrze wysłać rano smsa z info, że się zaspało i bierze na żądanie! Zaplanowałam małe porządki i zakupy - lista już gotowa, a po południu jeszcze nie wiem co.
                                                    Miłego i wbrew zapowiedziom bez deszczusmile
                                                  • koszmarna.baba Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 10:12
                                                    Dołączam się do życzeń: wszystkiego najlepszego i jak to leciało "resztę niech każdy sobie doda według własnych upodobań" smile
                                                    Miłego dnia Wszystkim a zwłaszcza solenizantce.
                                                  • minerwamcg Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 19:00
                                                    Był raz Kocio Pierzaczek z Warszawy,
                                                    Który wiele poświęcał dla Sprawy.
                                                    Więc koledzy Go mili
                                                    Oklaskami czycili,
                                                    Bo chmielewszczyk zeń dzielny i prawy.
                                                  • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 12:44
                                                    Na wage jadlam pysznosci w Szczawnicy w latach 80-tych, potem sprawdzilam czy nadal pyszne w 90-tych - nadal, niestety - w 21w przestaly byc pysznosciami, choc jeszcze 3-4 lata temu nadl byly na wage...
                                                  • balamuk Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 12:52
                                                    Ściski dla Monik! smile))
                                                  • bbbzyta Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 13:45
                                                    Pani Monika! to jest taka muzyka, o której skrzypce po nocach śnią. Howgh i stolarz!
                                                    Robię dziś za sekretarkę, w pracy trzy osoby na krzyż, tylko czasem jakieś głupie z miasta dzwonią i czegoś chcą, najczęściej oczywiście z marszu biorąc mnie za prawdziwą sekretarkę. Doznają ciężkiego rozczarowania, ale jak jakiś chłop sympatyczniejszy, to sobie z nim pogrucham dla rozrywki (kobiety dziś nie dzwoniły). Takie to życie biurowe, ale mamy piąteczek i jeszcze dwa wolne dni w perspektywie smile
                                                  • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 16:46
                                                    Pożyczę Kociu do rymu i życiowo: żeby się tyły ładnie wygoiły!
                                                  • papuga_ara Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 17:59
                                                    Kociu - Moniko, niech Ci każdy kłopot szybko zniko!!! O! big_grin

Salam, Czekolada - z całym szacunkiem odnoszę się do lodów na Starowiślnej (przeca żem stary krakus), ale TE na Sławkowskiej są przez Włochów robione i smakują jak tam, a pisała tu już Minerwa o florenckich specjałach no i co tu dużo gadać - oni mają najpyszniejszesmile Spróbujcie przynajmniej. Trzeba swoje w kolejce odstać, owszem, ale jaka to przyjemność w oczekiwaniu na te delicje, mniam!
                                                  • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 18:03
                                                    Z racji tzw obowiazkow zawodowych to ja nad Starym Miastem okrakiem stoje i wyprawa to dla mnie niczym do samej stolycy.... ale jak sie cos zdarzy - chociaz moze juz jadlam, jak byly one tam przed rokiem?
                                                    Pokosztowac - a pewnie smile
                                                    Ale NAJLEPSZE sa na Starowislnej smile)
                                                  • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 18:06
                                                    Na wszelki wypadek wyjmijcie ciepłe ubrania, kalosze i parasole. Bolą mnie i pieką wszystkie stawy więc będzie na dłużej zmiana pogody... Niestety na gorsze. Nie z mojego powodu broń Boże ja jestem tylko przekaźnikiemsmile
                                                  • goonia Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 18:26
                                                    Dzin dybry. Zrobilo sie znienacka 30plusow, slonce swieci.
                                                    Cale szczescie, ze wczoraj popadalo dosc porzadnie, bo pustynia w ogrodku nieziemska. Co wczesniej nie zmarzlo, to teraz uschlo.
                                                  • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 04.05.12, 18:33
                                                    Ano - niestety od switu parasole i kalosze....
                                                    Buuuuuuu
                                                  • ewa9717 Gropo, o lodach gadają 04.05.12, 19:08
                                                    a Gropa S. NIC???????????
                                                  • jotka13 Re: Gropo, o lodach gadają 04.05.12, 19:21
                                                    Gropa woli konsumować wink
                                                  • embepe Re: Gropo, o lodach gadają 04.05.12, 20:16
                                                    Bry wieczór! Nad Menem dziś rano było buro i ponuro, ale w ciągu dnia się rozsłoneczniło. A teraz znowu jakby pokropek się zbliżał... Nie wiem, kiedy są tutaj matury, ale kasztany kwitną jak szalone. Wszelkie inne roślinności takoż smile

Odkrycie dnia: mam taką przypadłość, że z księgarni nie umiem wyjść bez zakupów, a dziś byłam w czterech...

Wiem, że trochę późno, bo dnia niewiele zostało, ale niech się wszystkim Monikom spełnia to, co sobie wymarzą!
                                                  • czekolada72 Re: Gropo, o lodach gadają 04.05.12, 21:21
                                                    Ha, a moje dzieciatko zaserwowalo wlasnie mrozona kawe z ajerkoniakiem smile))
                                                  • eulalija Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 16:06
                                                    Heniula! Weź te fusy od pogody jeszcze raz przegarnij! Uwierzyłam jak jaka głupia i na rajd po sklepach się udałam. Dobrze, że nie w futrze!
                                                    Upał jak jasna cholera.
                                                    Pokornie się kłaniam.
                                                  • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 18:24
                                                    eulalija napisała:

> Heniula! Weź te fusy od pogody jeszcze raz przegarnij! Uwierzyłam jak jaka głup
                                                    > ia i na rajd po sklepach się udałam. Dobrze, że nie w futrze!
                                                    > Upał jak jasna cholera.
                                                    > Pokornie się kłaniam.

Eullalijo no jak Boga kocham łupało mnie po kościach jak cholera i zresztą nadal łupie! Ja cały dzień dziś latałam ze swetrem i parasolką na wszelki wypadek. Weź pod uwagę mój zaawansowany wiek i to że zbliżają się ogrodnicy z Zośką!
    • balamuk Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 09:07
      Dzień dobry. Gorąco.
      Ewu, jak tam matura?
      • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 10:10
        Chyba dobrze wink Przeżywkę mają dorośli, idolka - siła spokoju wink
        Przerwa do wtorku na matmę, z której mamy szóchę!
        Porno.
        I duszno.
        Dzień dobry!
        • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 10:35
          Trzymam kciuki, tak na wszelki wypadek wink
          A poza matma co jeszcze?

Sloneczko bosssskie jest smile
          • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 14:13
            Łoj, egzaminuf jak mrówkuf! Matma normalna i rozszerzona, angielski rozszerzony (i chyba normalny też czy może też ustny?), gegra rozszerzona, durnowata prezentacja z polaka i coś tam jeszcze chyba. Nie ogarniam, ja prosty starodawny mafister...
            • czekolada72 Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 14:24
              ewa9717 napisała:

> Łoj, egzaminuf jak mrówkuf! Matma normalna i rozszerzona, angielski rozszerzony
              > (i chyba normalny też czy może też ustny?), gegra rozszerzona, durnowata prez
              > entacja z polaka

TO PODOBNIE jak moja w zeszlym roku, tylko zamiast geogr - miala chemie

i coś tam jeszcze chyba.

I raczej cos tam jeszcze nie miala juz, ale ja sklerotyczka wink

Ale mowi, ze w tym roku jest lepiej rozwiazane z matemat zwykla i rozszerz, bo w 2 dni, ona miala rano i popoludniu sad
              Nie ogarniam, ja prosty starodawny ma
              > fister...
              • balamuk Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 15:03
                Ja w ogóle nie ogarniam, zwłaszcza tzw. klucza. Poczytałam sobie dzisiaj ten podstawowy polski z czystej ciekawości i stwierdziłam, że a) nie ma sensu komentować, b) bardzo się cieszę, że maturę zdawałam przed, hm, falą reform.
                Kolejny starodawny mafister. big_grin
            • eulalija Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 16:12
              Obecnej matury pojąć nie mogę ale ja na starej edukację zakończyłam, latorośli brak to i wiedza i zrozumienie szwankuje. Co komu przeszkadzało to dawne? Jakoś kretynów w mojej klasie w LO było mało a sporej grupie udało się dużo więcej.

I znowu mi się przypomniał młody człowiek, spotkany kilka lat temu, z klasy biologiczno-chemicznej, który na kilka tygodni przed maturą twierdził, że szerszeń to samiec osy.
              • balamuk Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 16:20
                Bo wtedy były szkoły zawodowe. Teraz wszyscy (no, prawie) idą do liceum, a po liceum, jak gdzieś wyczytałam, około 50% na studia. W dalszym ciągu nie komentuję, ładny dzień. wink
                • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 23:40
                  Dziewczyny, jakie wy ładne wierszyki piszecie! smile Dziękuję za fachowców. Właśnie wróciłam z krzy sulejowskich. Przywiozłam wielką torbę szczawiu z prywatnego lasu, kupę siniaków i cholerne zakwasy od siodła (aaa! jakie te konie wysokie!), ale dziób zadowolony, bo sobie pohulał tu i tam. A teraz lulu.
    • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 21:07
      no i tyle było spokojnego majowego łikendu! już miałam nadzieję, że spokojnie się będę nudziła aż do jutro a tu co? jedna wielka chała! lecę właśnie do św. Anki na Barskąbig_grin
      • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 21:50
        Bar będziecie brać? wink
        • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 05.05.12, 23:29
          zdecydowanie Bar zdobyty i SOR też!
          przez małe ugryzienie jakiegoś owada (podejrzewam, że to mecha) z rozległą opuchlizną prawej nogi (od dużego palca do połowy łydki) moja koleżanka została zwleczona do szpitalabig_grin dostała zyrtek, hydrokortison, wapno i fenistil, w perspektywie była wizyta w zakaźnym na Wolskiej ale ta przyjemność tym razem nas ominęła (uffffffffff)
          • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 06.05.12, 09:48
            U nasz we pipidówku to i mecha mniejsza, jak ukąsi, to najwyżej placek czerwony jak jajco kurzęce...
            Śpijcie, śpijcie, biedulki, jutro do robótki.
            Tak tylko po cichutku dzień dobry mówię wink
            • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 06.05.12, 09:53
              Dzień dobry.
              • balamuk Re: Majuwajuczenko! 06.05.12, 13:25
                Cześć! Spędziłam noc z księżycem, tak raz na dwa lata przypomina sobie o mnie i spać nie daje. Nie przesadza, więc nawet nie mam mu za złe. Pomedytowałam trochę, przeczytałam "Depozyt", do łożnicy poszłam grzecznie o wpół do siódmej i wstałam godzinę temu, całkiem mi dobrze. Czego wszystkim życzę. smile
                • papuga_ara Re: Majuwajuczenko! 06.05.12, 17:22
                  A bo też ten Księżyc Bałamuku tej nocy był wyjątkowy - miał swoje perygeum i był najbliżej Ziemi w tym roku, kolejna taka okazja w czerwcu 2013smile Lornetowaliśmy wczoraj w nocy, moja wyobraźnia zobaczyła tam nawet kratery (na 30-krotnym powiększeniu? Hm... To chyba jednak tylko wyobraźnia...)
                  Uczyłam się dziś jeździć po mieście, które zamykane jest coraz bardziej z okazji budowy metra. Papug pokazał ładny objazd, będę teraz do niego mówić per Wisławski smile
                  • balamuk Re: Majuwajuczenko! 06.05.12, 17:42
                    Ano był wyjątkowy, tym bardziej nie mam do niego pretensji. smile
                    Bądź mi siostrą, Papużko, moja dzielnica też jest jest coraz bardziej zamykana z okazji budowy metra. Juz z trzech stron nas okopali, ciekawe, co dalej.
                    • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 06.05.12, 20:30
                      Robię ci ja sobie kolację, a tu w trójce:

Niedobrze się robi ptaszkom, odbija się myszce
                      Mamcia karmi dziecko kaszką łyżeczka po łyżce.
                      Karmi, nuci coś radośnie: "Jedz, jedz ty łobuzie..."
                      Kaszka dziecku w buzi rośnie i wydyma buzię.

Ma już kaszki pełen brzuszek i płucka, i nereczki,
                      Kaszka sączy mu się z uszek i rozpycha majteczki.
                      Słyszy dziecię matki piosenkę i myśli figlarnie:
                      "Jak cię dorwę, gdy dorosnę, to też cię nakarmię..."

Zaśmiało się miłe dziecię na myśl o igraszkach.
                      Mamcia na to: "A więc przecie smakuje ci kaszka".
                      Dam ci jeszcze, żebyś przytył i miał pulchne policzki!!!"
                      Dziecko żuje myśląc przy tym: "Ach, dajcie mi nożyczki!!!"

Wtem huknęło coś jak mina - gówniarz zwymiotował.
                      "Porzygała się dziecina - zaczniemy od nowa!!!"
                      Kot z rozpaczy skoczył w wannę a pies się wściekł na dworze.
                      Po coś stworzył kaszkę mannę, o sympatyczny Boże ??!!

I jakoś apetyt mi chwilowo minął...
                      A audycję gorąco polecam - czczą w studiu Waligórskiego w doborowym towarzystwie.
                      • balamuk Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 06:44
                        Jak to dobrze
                        Jak to dobrze
                        Jak to dobrze
                        że nie jadam
                        śniadań
                        !

Dzień dobry. smile
    • embepe Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 06:48
      Dzień dobry Szanownym! Czy u Was też taka "piękna" pogoda? U mnie szaro, buro, zimno i leje. I jeszcze trzeba iść do pracy po wakacjach sad
      "Nie chce mi się, nie chce mi się!
      W zimie wzorem są dla mnie misie,
      nie chce mi się!"
      Coś mi się wydaje, że to dziś moja piosenka dnia.
      • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 07:27
        hmmmmmmmmm w Wawie plumka od rana, okazuje się, że moja kość ogonowa przepowiada długofalowobig_grin idę do pracy, być może nikogo nie zabiję...
        • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 07:45
          Pogoda gastronomiczna tez potrzebna. Działkę podleje, naboczku można poleżeć, i w ogólewink
          Poweekendowe dzień dobry.
          • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 08:17
            Dobrze wstać o rosie, gdy pan traktorkiem trawsko kosi.
            Nic nie plumka, choć ciepło to na pewno nie jest.
            Dzień dobry! Zadowolenia w pracy i w zyciu osobistym!

PS Balamuku, też nie jadam sniadań, ale kolacje to mogę i dwie. Czy to się zbilansuje na zero?
            Pero, perooo...
        • eulalija Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 08:51
          No, to mamy jasność w temacie ogona Heniuli. Merda z wyprzedzeniem dwóch dóbwink
          Dobrze, że już się to wydłużone skończyło. Trochę mi dokopało.
          Kłaniam się z szacunkiem.
          • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 09:02
            Plumka, dżdżowniczki się cieszą. smile
            • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 17:17
              a potem dżdżowniczki wychodzą z ziemi i chrupią na chodnikachsmile zimno i wilgotno a u mnie taram taram taram kaloryferki grzeją!!!!!!!!!!!!!
              • balamuk Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 17:44
                > PS Balamuku, też nie jadam sniadań, ale kolacje to mogę i dwie. Czy to się zbilansuje na zero?
                > Pero, perooo...
                Ależ naturalmente. Jeżeli jesz najpierw jedną, a potem drugą. Bo co następuje po obiedzie? Kolacja. A po kolacji? Śniadanie, cóżby innego, logika w czystej formie. Pora nie gra roli. Czyli jesz zdrowo i ja też. wink
                O jakich wy kaloryferkach mówicie, przebóg, u mnie dzisiaj 32' w cieniu i od trzech dni koło 743 mmHg (nigdy się nie nauczyłam przeliczać tego odruchowo na hPa), powinno lać i grzmocić, no i ciągle nic.
                • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 19:58
                  Dialog w empiku, przy kasie służącej także jako punkt informacyjny.
                  Ja: - Dzień dobry, jest taka seria książek dla dzieci wydawnictwa Olesiejuk - "Świat w obrazkach". Czy jest "Morze"?
                  Pani: - Zaraz sprawdzę. Jest. (na monitorze pokazuje mi całą serię).
                  Ja: - A jest "Morze"?
                  Pani: - Jak to - może, przecież widzi pani, że jest.
                  Ja: - A "Morze"?
                  Pani: - Jest cała seria. Jak to - może?
                  I w tym momencie ryknęłyśmy obie.
                  • salam_ji Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 20:13
                    Przyznać się, kto zabrał dziś ciśnienie? I gdzie schował?
                    Zapowiadali, ze dziś u nas będzie 20 stopni, było bossskie 13! Zęby mi dzwoniły w takt deszczu... I jeszcze tego cholernego ciśnienia nie mogłam nigdzie... kto schował???
                    • groha Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 21:14
                      Jeśli chodzi o ciśnienie atmosferyczne, to słyszałam, że zażalenia należy składać do niżu znad Zatoki Botnickiej. Przez najbliższe dni przyjmuje od frontu, podobnież.
                      Zaintrygowana przyrodniczą informacją podeszczowo-chodnikową, mam inne pytanko: czym chrupią dżdżowniczki?
                      • heniulaa Re: Majuwajuczenko! 07.05.12, 21:28
                        dżdżowniczki chrupią przez nieuwagę
                        • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 08:27
                          NIE pada, nie mrozi, nie ma ulewy, nie ma wichury. Rozumiem, że wszyscy chłoną zielony maj pełną pierwsią.Zielono i pięknie.Dżdżowniczek brak. Dzień dobry.
                          • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 08:37
                            Dzień śliczny! I konwalie już są! Najchętniej kupiłabym od razu całe wiadro.
                          • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 08:38
                            JEST słonecznie, JEST ciepło, JEST błękitnie, wszystko wokół kwitnie wink
                            Dzień dobry!
                            • balamuk Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 08:47
                              W ogólnym zarysie zgadzasie. smile
                              I chmurek kilka, i nie praży tak natrętnie. I ciśnienie powolutku wraca.
                              Dzień dobry.
                              • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 09:08
                                Dla wszystkich, którzy kochają konwalie. Tak jak ja.
                                A co sobie będziemy żałować.wink Proszę Kociu.
                                https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRnFFpczltghioCdFbQkzhNLv5FM5yBck_pkpt3vX4YuohhCgOL
                                • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 09:25
                                  Niuch niuch. smile
                                  • szkorbut-lumbago Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 09:52
                                    Na nowo przyzwyczajam sie do panującej temperatury. Dobrze, ze słońce jest smile. Miłego Wszytskim.
                                • edeka5 Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 11:28
                                  A czyżby konwalia nie jest pod ochroną?
                            • edeka5 Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 11:30
                              Jest SŁONECZNIE, jest ZIMNO, włożyłam rękawiczki w domu i włączyłam kaloryfery.
                              • bbbzyta Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 12:00
                                Cześć. U mnie cwane dżdżowniczki jeszcze z ziemi nie wychynęli.
                              • groha Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 12:01
                                Ale tym razem cykliści mogą odetchnąć, bo to wszystko podobno nie przez nich, tylko przez ogrodników. Radio mówi, że się pośpieszyli, czy coś. A co do konwalii, to mosz recht, Edeko, leśne są pod ochroną, za to ogrodowe są jak chwaściki - masz jedną, a za chwilę już tysiące. Można się nieźle naciąć. Dosłownie i w przenośni. Wszystko przez tych ogrodników.
                                • goonia Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 18:27
                                  Dzien dobry.
                                  Ach, konwalie... juz sie nie moge doczekac, moje jeszcze w malutkich pakach. Za to bez po raz pierwszy kwitnie.

W zeszlym tygodniu mennica zakonczyla produkcje lokalnych groszy. i bardzo dobrze. Nie pamietam kiedy wycofaja je calkiem z obrotu, ale na pewno jeszcze rok bedziemy sie z miedziakami obnosic. A potemjuz leciutko w portfelusmile
                                  • embepe Re: Majuwajuczenko! 08.05.12, 21:55
                                    Bry wieczór Szanownym! Chciałam się pochwalić, że wieczorem to bez tak szaleńczo pachnie, że to aż niewiarygdne! Owszem, balkon otwarty, ale krzaki bzu wcale nie rosną tuż pod naszym oknem, a zapach taki, jakbyśmy mieli wielki bukiet bzu na stole. Coś pięknego!
                                    Konwalii się już nawąchałam nad Menem, bo tam nieco cieplej i wszystko wcześniej kwitnie, ale konwalie to ja mogę wdychać bez ograniczeń!
                                    Się kłaniam uprzejmie!
                                    • balamuk Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 06:34
                                      Cześć, łopady nam zapowiadają, będę się napawać.
                                      • ewa9717 Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 06:42
                                        Żadnych opadów nam nie zapowiadają. Też się będę napawać wink
                                        A miastowe to śpio jesce chyba?
                                        Dzień dobry!
                                        • balamuk Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 06:48
                                          Miastowe jak miastowe, ja na przykład wlaśnie do pracusi wychodzę, ale co TY o tej porze robisz??? wink
                                          • se_nka0 Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 06:51
                                            Ewa się pewnikiem spać kładzie wink Dzień dobry.
                                            • kocio_pierzaczek Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 08:32
                                              Albo krówkę nabyła i do porannego udoju wstaje. Dzień dobry. Cieplej, pięknie, bzowo, konwaliowo. Fryzjer mnie dziś czeka, tra la la. Miłego dnia wszystkim.
                                              • szkorbut-lumbago Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 09:06
                                                Jaki opady? Ja nie wyrażam zgody. Nie chcę poprostu. Parasola nie wzięłam ze sobą.
                                                Suchego dnia wszystkim.
                                                • embepe Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 09:40
                                                  Dzień dobry! Również niechętnie się mam do opadów, chociaż parasolkę posiadam w bezpośrednim zasięgu. Suchego i fajnego dnia!
                                                  • bbbzyta Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 14:51
                                                    Tralala, tralala, zmieniła się koncepcja i nie muszę w sobotę siedzieć cały dzień na Pikniku Naukowym (pod otwartym namiotem, a wokół zapowiadany grad, wiatr, opady i +12 Celsjusza). Niech inni szczękają zębami, juuupiii! Dzień dobry wszystkim smile
                                              • papuga_ara Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 16:50
                                                kocio_pierzaczek napisała:

> Albo krówkę nabyła i do porannego udoju wstaje.

Cóż, przeczytałam "uboju", stanęła mi przed oczami wizja Ewy w wersji wszystko czerwone, dusza jęknęła, przeczytałam raz jeszcze i już lepiej wink
                                                Bbbzyto, jakże się cieszę, że w tym roku masz luz piknikowy, no i bardzo dobrze!
                                                Bałamuku, u nas jakoś udało sie te objazdy oswoić, a jak Wasze? Jak się da, to się zrobi, jak mawiał znajomy pan mechanik.
                                                • goonia Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 17:34

Czesc.
                                                  Trzeba temu watku statystyke podniescwink
                                                  Na razie u mnie cieplo i slonecznie, ale zapowiadaja burze. Akurat wczoraj wyciagnelismy kajak z garazu, moze sie przydac jesli dobrze popada.
                                                  • balamuk Re: Majuwajuczenko! 09.05.12, 18:14
                                                    Podnoś, podnoś. Patelnię masz? wink
                                                    Papuniu, ja je oswajam, ale wszyscy inni razem ze mną też i jest nieco tloczno.
                                                    Bawi mnie to metro, bo na ogrodzeniach robocianych walnęli wielkie napisy: "Za 3 lata dotrzesz do centrum w 8 minut" (to u mnie). Potem w siedem minut, w pięć, w miarę zbliżania się do ww. centrum. Problem w tym, że jakoś pominęli datę rozpoczęcia robót, więc te trzy lata mogą potrwać wieczność...
                                                • bbbzyta Piosenka dla Papugi :-) 09.05.12, 18:17
                                                  Papużko, ABSOLUTNIE MUSIAŁAM zadedykować Ci tę piosenkę (aczkolwiek nie wiem, o czym jest w środku, czy np. nie o okrutnej zemście na niewiernym kochanku, bo sycylijska krew gorąca, a sądząc po głosie, panienka może być zdolna do wszystkiego) i mam nadzieję, że Ci się spodoba:
                                                  www.youtube.com/watch?vshockFcjXWTmE0k&feature=related
                                                  • se_nka0 Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 06:36
                                                    Aka gmła ! Pora się zbierać, gdzie tam kto zaplanował. Ja - na działkę, popatrzeć jak wszystko rośnie wink Dzień dobry.
                                                  • tutul Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 07:47
                                                    Piękne słońce od rana! I ciepło już .Chyba. Bo jeszcze nie wyściubiłam nosa.nawet na balkon...ale trzeba będzie.Podobno to ostatnie ciepłe dni.Trzeba korzystać.
                                                    Potrzebującym promyki posyłam.Dzień dobrysmile
                                                  • kocio_pierzaczek Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 08:00
                                                    Rany boskie, poszłam do tego fryzjera. Coś mi odbiło i powiedziałam "róbcie, co chcecie". Po czym sama siebie w lustrze nie poznaję. Grunt, że dziecko, oczka otworzywszy, nie darło się na widok mamuni.
                                                    Nic to, Słońce za oknem, konwalie na biurku, kawa jest, można pracować.
                                                  • heniulaa Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 17:25
                                                    Kociu nic się nie martw włosy odrastająbig_grin
                                                  • embepe Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 09:07
                                                    tutul napisała:

> Piękne słońce od rana! I ciepło już .Chyba. Bo jeszcze nie wyściubiłam nosa.naw
                                                    > et na balkon...ale trzeba będzie.Podobno to ostatnie ciepłe dni.Trzeba korzysta
                                                    > ć.
                                                    > Potrzebującym promyki posyłam.Dzień dobrysmile

Ale jak to "ostatnie ciepłe dni"??? surprised A potem to już tylko śnieżyce i zimna zima??? W maju??? A tzw. lato to gdzie???

No nie wiem, czy w tej sytuacji 'dzień dobry" jest na miejscu...
                                                    Się kłaniam powitalnie i ogólnie smile
                                                  • szkorbut-lumbago Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 09:49
                                                    Kociu czy to teraz bedzie taka świecka tradycja, że ty przed spotkaniem naszym idziesz do fryzjer? Przed marcowym też byłaś. Ja wiem, że raz nie zawsze, a dwa razy nieczęsto, ale zasadniczo to by nawet dawało jakiś element suprizy.
                                                    Młodsze balowało dzisiaj od około 3, a jego miłość potrafi byc naprawde bolesna. R.d b..l jest.
                                                    Miłego.
                                                  • kocio_pierzaczek Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 09:57
                                                    Jakoś tak wychodzi. Co do siurpryzy, mam jeszcze kilka peruk. smile Jakby co.
                                                  • balamuk Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 10:39
                                                    Każda zmiana jest dobra! smile
                                                    Cześć, słońce jest, ale nienachalne. Może jaka burza się trafi. Idem prrrać.
                                                  • szkorbut-lumbago Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 11:36
                                                    Czy burza potrzebna jest do prania czy do suszenia?
                                                  • balamuk Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 11:42
                                                    Do płukania i wirowania. big_grin
                                                  • embepe Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 14:35
                                                    balamuk napisała:

> Do płukania i wirowania. big_grin

Oj, to ja się może zainteresuję, bo moja pralka właśnie zakończyła żywot, więc do czasu nabycia następnej może przejdę na hm... bardziej naturalne metody smile
                                                  • goonia Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 17:05
                                                    Czesc.
                                                    Najlepiej sie nie brudzic, to i prac nie bedzie trzebawink Burza byla wczoraj, czyli przegapilam swoja szanse. Poczekam do nastepnej.

• ewa9717 Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 17:26
                                                    U nas ma padać. Obiecanki cacanki, a głupiemu ... ten... no, wiecie.
                                                    Może tak jaka reaktywacja chóru kań?
                                                  • heniulaa Re: Piosenka dla Papugi :-) 10.05.12, 17:27
                                                    ooooooooooo to już wiem od kogo pożyczyć w razie czego jakby cobig_grin
                                                  • ewa9717 Re: Piosenka dla Papugi :-) 11.05.12, 07:55
                                                    Pierwsza? Nie może być!
                                                    Chyba w nocy jakieś mokre było, ale zaś Ukraina na świecie.
                                                    Dzień dobry!
                                                  • se_nka0 Re: Piosenka dla Papugi :-) 11.05.12, 08:36
                                                    Jak się rozdwoić? Ot, dylemat na dziś. Chciałabym być w dwóch miejscach na raz wink Dzień dobry cieplutki.
                                                  • eulalija Re: Piosenka dla Papugi :-) 11.05.12, 08:43
                                                    Jak się tak rozejrzałam po okolicy to doszłam do wniosku, że powinnam się roztroić. Pewnie skończy się rozstrojeniem. Nerwów. Mam nadzieję, że niczego więcej. Za dużo mam teraz do zrobienia a czasu za mało.
                                                    Przyrodniczo wszędzie ślicznie. Kraczą, że to już ostatni dzień pięknej pogody.
                                                    Zobaczymy.
                                                    Włączam zaraz w odwłoku motorek.
                                                    Kłaniam się Szanownym nisko.
                                                  • ewa9717 Re: Piosenka dla Papugi :-) 11.05.12, 09:16
                                                    Chyba nie miałabym problemów z rozdwojeniem, jednak roztrojeniu daję stanowczy odpór!
                                                    Byłabym za szczupła wink
                                                  • szkorbut-lumbago Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 09:25
                                                    Jeżeli patrzeć na rozdwojenie przez pryzmat wagi, to ja już podwójna byłabym zdecydowanie za szczupła, ale myślę że dałabym radę coś na to poradzić.
                                                    Ile godzin musi spać normalny, zasadniczo zdrowy dorosły człowiek, żeby się wyspać? Chodzi mi o taki codzienny cykl, a nie wydarzenie jednorazowe. A ile czasu dorosły acz poprzeziębiany?
                                                    Cieszę się na dzisiaj, nawet jeżeli istnieje szansa, że sobie na chwilkę usnę w pewnej knajpie smile
                                                  • kocio_pierzaczek Re: Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 09:31
                                                    Cię obudzimy. smile
                                                    Miałam wczoraj cudowny wieczór. Z Jamesem H. w sypialni...
                                                  • szkorbut-lumbago Re: Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 11:05
                                                    Kocio, ja to mam romans do Ciebie chyba, ale poczekam już do wieczora. Z tym, że się nastaw duchowo big_grin.
                                                  • kocio_pierzaczek Re: Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 11:13
                                                    Czy chodzi o dwa, spore, czerwone, gładziutkie?... smile

Ludzie, jakie cuda ja wczoraj widziałam. Surykatkę na oko tak tuż przed porodem pilnującą rodziny, która wcinała szczurze ćwiartki. Tygrysicę niosącą dziecko (puci puci!) za ogon. Dwa dorosłe lwy bawiące się w berka.
                                                  • szkorbut-lumbago Re: Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 12:32
                                                    Dwa, czerwone, gładziutkie to chyba ma Orale czy może coś się zmieniło?

A gdzie można takie cuda obaczyć? TV czy rzeczywistość?
                                                  • kocio_pierzaczek Re: Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 12:52
                                                    A chcesz dzisiaj?... Pod kościołem?...
                                                  • balamuk Re: Senne wytyczne. Zna je kto? 11.05.12, 13:44