Dodaj do ulubionych

Pożegnanie

25.08.04, 20:53
Dziś Twego pożegnania nastał czas
Dziś w ostatniej drodze po ziemskim padole z Tobą kroczymy
Już za chwil kilka spoczniesz w miejscu wiecznego odpoczynku
Ale to tylko symbol jest
Dziś mówimy Ci do zobaczenia
Dziś Twe ciało pochowamy, do grobu złożymy
Ale to tylko symbol jest
Już Cię nie zobaczymy
Ale ducha Twego istnienie przy sobie zawsze czuć będziemy
Ciebie pamiętać będziemy
Każdy uśmiech Twój
Gest
Ruch
Każde spojrzenie
Dotyk rąk
Głosu brzmienie
Bo jesteś tu
Bo jesteś z nami i być będziesz
Żyłaś dla nas
Teraz my żyć dla Ciebie będziemy
A Ty w nas
Ty nas chronić będziesz
Wzrokiem Swym każdego dojrzysz
Palcem skarcisz
Skrzydłami dobroci Swej przytulisz
I czuwać będziesz z dalekiej jasności
Promykiem radości byłaś
Iskierką nadziei
Choć nie ma Cię już pośród nas
To i tak naszą Marylką
Naszą Manią
Naszą Zulką pozostałaś
I na zawsze pozostaniesz
Do zobaczenia Ci mówimy
Mówimy Ci- spoczywaj w pokoju
Ciało Twe odeszło
Pamięć o Tobie pozostała
Pa Maniu...
Czekaj spokojnie
My kiedyś do Ciebie przyjdziemy
I z gościnności Twej skorzystać nie omieszkamy
Do zobaczenia po drugiej stronie
W krainie wiecznej szczęśliwości
Pa kochana....
Obserwuj wątek
    • bonni4u Re: Pożegnanie 21.11.04, 20:40
      kibel straszny przepraszam za taką szczerość

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka