Dodaj do ulubionych

skąd to jest

08.09.02, 23:11
Prosbę mam do wszystkich oczytanych. Czy otrzymane przeze mnie w liście słowa
są częścia większej całości , a jeśli tak to jakiej i czyjego autorstwa.
dzięki za pomoc. Dzidek.
"Czymę jest serce, które wzruszeń tyleprzeżyło, tyle zaklęć czarownychmówiło,
tyle razy kochało, tyle prezysiąg złamało-strzepem jeno..." dalej juz nie
wiem .
Obserwuj wątek
    • Gość: Niech Re: stąd to jest IP: 217.197.165.* 09.09.02, 12:36
      To jest wpis w twoim pamietniku - wpisala sie Aska z piatej be.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka