Gość: Kasia
IP: *.toya.net.pl
16.12.05, 11:17
Chciałam kupić w prezencie komplet Mikołajków. JEstem z Łodzi. Nie ukrywam że
zalezy mi na stosunkowo niskiej cenie. Może znacie jakiś dobry namiar na
kogoś kto zechce mi sprzedać. Może być używany komplet,;-)