Dodaj do ulubionych

Kto wybiera się po Harrego

IP: 87.207.49.* 27.01.06, 22:07
o północy? ja na pewno - swoim świstoklikiem przeniosę się do pobliskiej
księgarni - tradycyjna forma transportu ( czytaj:nogi) przy takim mrozie nie
jest wskazana:)
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: Kto wybiera się po Harrego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.06, 22:08
      no patrz - nikt, przez minutę nikt się nie wpisał!
      • ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:20
        Stoją pewnie w kolejkach i piją alkohole konserwująco-rozgrzewające :)))
    • Gość: mamarcela Re: Kto wybiera się po Harrego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 22:26
      A ja dzisiaj o 11.15 widziałam sobie nowego HP leżącego w stosach w pewnej
      księgarni. Własnym oczom nie wierzyłam. Pan powiedział, że u niego jest juz od
      środy. :)
    • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:28
      a ja nie mam pobliskiej księgarni
      najbliższa księgarnia jest zza Wisłą
      auuuuuuuuuuuuuuu
      kominek nie działa
      sowa odleciała na Południe


      kto mi wyśle sowę?????????????????
      • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:36
        zabizna: ja mogę. ale nie wiem, czy sowa doleci - u was podobno straszna zima
        • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:39
          a jakieś hipogryfy na dłuzszych trasach nie latają?
          • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:40
            hipogryfy.. hmm sprawdze rozkład lotów z pobliskiego lotniska. pewnie mają
            jakis pas 9 i 3/4.
            a hipogryfy na pewno mrozoodporne?
            • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:44
              no fakt, szkoda zwierzątek
              a moze by na jakiegoś Nimbusa nadać?
              albo kierowcy Błędnego Rycerza wcisnąć?
              • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:48
                błędny rycerz wymaga wyjscia do tzw miasta - na mojej ulicy brak zaułków i
                znienacków, żeby mógł sie z nich Błędny Rycerz wynurzyć.
                Nimbus? hm...
                A gdzie masz najblizszego swistoklika?
                • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:50
                  kurcze, był taki stary but pod płotem, ale zasypało go tydzień temu
                  najbliższy to teraz będzie kosz na śmieci na pętli
                  • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:56
                    dasz rade dojsc do pętli? tak w nocy? tylko nie zabieraj zadniej ksiązki, zeby
                    cie znów nie zaatakowali.
                    moj sąsiad z prawej ma takie stare koło od roweru w swoim 'back garden' -
                    podejrzewam, ze to swistoklik
                    • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:58
                      stare koła są cool
                      znajoma ma taki swistoklik stylizowany na Wigry 2
    • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:37
      ja juz mam. :P
      A swistoklik w domu? bo moze lepiej proszkiem Fiuu?
      • ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:46
        Tak czytam te Twoje pogaduchy z płazem i rozpoznaję poszczególne litery, wydaje
        mi sie, że nawet niektóre słowa rozumiem ale ni grzyba nie kumam (!?!) o czym
        mówicie. Ale tak chyba być powinno no nie? Bo ja taki "gupi Mugol" jestem.
        • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:48
          nie kuma niby, nie kuma
          a skąd niby wie, co to mugol, hę?
          • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:50
            hmm.. w sumie racja- trochę to podejrzane.
            moze on.... pssssst! charłak?
            • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:51
              na jednym kursie z tym, no, od kota?
              • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:58
                hmm... czy on w któryms poscie nie pomylił chucka norrisa z panią norris?
                • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:00
                  wlasnie, chuck n.
                  mam co do niego pewne podejrzenia
                  ostatnio robi za duzo zamieszania
                  czy on czasem nie jest ...źercą i nie próbuje odwrócić uwagi od wiesz kogo sama?
                  • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:03
                    kunka, kunka, kunka.
                    wpadłam w popłoch.
                    nie wiem, kto to jest chuck norris.
                    czy to groźne?
                    • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:06
                      dość
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=34793421
                      • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:13
                        ha! przeczytałam to dzis rano, ale wcale nie pomogło mi zrozumiec, kto to jest
                        chuck norris
                        i czy grozna jest ta niewiedza (zwłaszcza w swietle Twego podejrzenia o to, ze
                        mógłby byc... wiesz z kim)?
                        • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:17
                          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3129626.html
                          no, zapamietaj tę twarz
                          nie wiadomo, kto może w niego wleźć
                          w filmie dokumentalnym o kosmitach (MIB) pokazywali garnitur z Edgara
                          tu moze byc garnitur z Norrisa

                          no, i ta kotka...
                          czemu ona sie wlasciwie tak nazywa?
                          • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:18
                            myslisz, ze to ten chuck? ze kolejny animag?
                            • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:21
                              o, niech to kaczka kopnie!
                              trzeba by wziac mapę i dokładnie prześledzić jej ruchy
                              jesli jest kotem, to powinna cale dnie spac
                              a ona cos za duzo łazi
                              i nawet w bazyliszka się władowała
                              • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:23
                                a ja tak w ogole to jej nie lubię. jej tak jakoś zle z oczu patrzy.
                                • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:24
                                  jak na kota, to ona jest NIECHLUJNA
                                  dlaczego nikt na to jeszcze nie zwrócił uwagi??????
                                  • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:26
                                    ja na pewno nie. nia mam kota.
                                    tzn takiego zwierzaka jak kot nie mam.
                                    kota w głowie to chyba i owszem
                                    ;)
                    • eeela Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 15:43
                      > kunka, kunka, kunka.
                      > wpadłam w popłoch.
                      > nie wiem, kto to jest chuck norris.
                      > czy to groźne?

                      Tez nie wiedzialam do niedawna. Sprawdzilam dopiero wywachawszy, ze w necie
                      mnostwo zarcikow sobie z niego stroja, ale zaprawde, powiadam wam, nie pojmuje,
                      dlaczego. Czym sie on zasluzyl wlasnie z calej czeredy aktorow na te zarciki?
        • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:49
          benie_oni: niewatpliwie rozpoznanie u siebie mugolstwa jest prognostycznie
          korzystne. Lec do najblizszej księgarni, moze byc jutro rano, po Harrego -
          jeszcze nie jestes dla mugolstwa stracony.
          • ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:02
            Swoją karłowatą samoświadomość czerpię z obrazków ruchomych, jako że będąc
            ojcem 11 letniego ssaka płci przeciwnej przeszedłem kurs świadomego
            rodzicielstwa. (Tak, a do koscioła z dzieckiem nie chodzi!)
            • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:04
              znaczy sie: w kinie byłes??
              • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:07
                oj, forma
                z dzieckiem był - znaczy na filmie
                a ile razy?
                • ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:26
                  Ja raz i nawet już nie pamiętam na której części. Dla mnie nie ma różnicy czy
                  to Shrek, Stewart Malutki czy Harry Potter. Tak samo za głośno. Teraz niech
                  żonka się gimnastykuje.
                  • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:28
                    boszsz!! ty kreskówki od prawdziwego filmu z aktorami nie ordózniach??!!
                    benik... moze ty do przedszkola powinienes wrócic?
                    ;)
                    • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:30
                      on nawet myszy od sowy nie odróżnia!!!!!!!!!!!!!!
                  • eeela Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 15:48
                    Ksiazki lepsze niz filmy. Winienes moze sprobowac.
    • formaprzetrwalnikowa nie czytac!! 27.01.06, 23:22
      kto jeszcze ksiązki nie przeczytał:
      serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,3134872.html
      • zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:26
        taaaaaa
        niemoznosc rozrózniania dobra i zła
        no, to w naszych wyborach parlamentarno-prezydenckich tez chyba jakos nam
        rozróznianie nie wyszło
        • formaprzetrwalnikowa Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:28
          moze sie po premierze harrego poprawi?
          po premierze poprawimy (poprawicie) premiera?
          A moze raczej: pocentrzycie. bo polewic sie nie da...
          • zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:30
            e tam
            a Harry to ile lat juź walczy ze złem?
            • formaprzetrwalnikowa Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:34
              Sześć. chyba, ze policzyć od 'tamtej słynnej nocy' - to będzie więcej
              a PiS dopiero kilka miesiecy.
              Ech!
        • ben-oni Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:32
          Kiedy ja w końcu pójdę do tych wyborów, do których nie dorosłem jak do
          demokracji. to dopiero bedzie cyrkus maksimus.
          • zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:35
            to ten maksimus moze być jeszcze bardziej maksimus?
            • ben-oni Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:46
              Może być Flying Circus Megalomanus. Napadniemy na Czechy i podpiszemy
              bezwarunkową kapitulację. Tylko nie ma pewności czy oni nzs zechcą.
              • formaprzetrwalnikowa Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:52
                ale dlaczego czechy? u nas tez puszczają Flying cirus, nawet takie odcinki,
                których nigdy nie widziałam.
                czyzby chodziło o czeskie komedie oraz Wojaka Szwejka?
                • zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:55
                  nie jemu chodzi o ten film, o myszy, ktora ryknela

                  ale dla mnie to
                  KACZA ZUPA
                • ben-oni Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:59
                  O Czeszki, Becherovkę, Budejovicki Budvar, Spartę Praga, Karela Gotta,
                  Lemoniadowego Joe, Strachowski stadion i Karlove Vary.
    • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:41
      Szanowni Panstwo! (a zwłaszcza Zabo i Benonie)
      i znów przez was się zasiedziałam. a ja mam przeciez dyżur. i w każdej chwili
      moze zadzwonic telefon, albo może się tez rozładować (co będzie mniej
      straszne). jakis szaleniec moze potrzebowac mojej pomocy.
      A wy mnie tutaj w pogaduchy wciągacie.
      Rozumiem, ze próbujecie nie zasnąc, zeby o pólnocy pobiec do najblizszej
      księgarni, co?
      dobrej nocy, Panstwu
      • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:44
        to tez
        ale ja sie bronilam, by nie ulec czarowi i slodkiemu glosowi
        i by nnie pobiec do telewizora, nie włączyć Linii Specjalnej i nie oglądać Jego
        udało się
        dobranoc
        • formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:44
          kogo??
          (ech, jeszcze chwilka)
          • ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:48
            Jednego z dwóch. Ja ich nie rozróżniam.
            • zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:54
              Jego Jeminencję J.
              • ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 00:02
                Oj to smutne. To był nasz Wódz?? Taki wymięty i rozczochrany? I taki spokojny i
                taki sypiący mądrości przed wieprze.
    • Gość: carolinascotties już go mam!!! IP: 87.207.49.* 28.01.06, 00:09
      Sznowni Państwo życzę miłej nocy i kładę się do łóżka z Harrym ;)
      • arsen.lupin Re: już go mam!!! 28.01.06, 00:20
        ja też juz go mam. przed chwilą go kupiłem, a w księgarnii były "aż" 3 osoby.
        Życzę miłej lektury wszystkim Potteromaniakom.
      • ben-oni Re: już go mam!!! 28.01.06, 10:22
        Sprawił się czy dalej po dzieciecemu nieporadny i kobiecie satysfakcji dać nie
        potrafiący??:)) A może znowu zaczął czarować i odbiegać od sedna?
    • paul_ina Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 03:17
      Hej,
      ja harrego łyknęłam w oryginale, chyba by mnie krew zalała czekać tyle czasu po premierze światowej na tłumaczenie. Zresztą, z tego co widziałam po internecie krążyło niezależne tłumaczenie - całkiem niezłe.

      Mam ogromną nadzieję, że po polskiej premierze cena oryginału w polskich księgarniach trochę spadnie... prawie stówka to jednak dużo. Po pożyczonym egzemplarzu chciałabym kupić własny :)
      • Gość: carolinasc cena IP: 87.207.49.* 28.01.06, 13:26
        zapłaciłam za Harrego w twardej okładce 45 złotych.
        • paul_ina Re: cena 28.01.06, 15:49
          Po angielsku??? Gdzie??? Proszę...
    • nchyb Kupione - rano!... 28.01.06, 15:50
      Teraz z synem sobie wyrywamy, kto pierwszy ma przeczytać... :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka