Gość: caarola IP: 87.207.49.* 27.01.06, 22:07 o północy? ja na pewno - swoim świstoklikiem przeniosę się do pobliskiej księgarni - tradycyjna forma transportu ( czytaj:nogi) przy takim mrozie nie jest wskazana:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: g Re: Kto wybiera się po Harrego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 27.01.06, 22:08 no patrz - nikt, przez minutę nikt się nie wpisał! Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:20 Stoją pewnie w kolejkach i piją alkohole konserwująco-rozgrzewające :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamarcela Re: Kto wybiera się po Harrego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.06, 22:26 A ja dzisiaj o 11.15 widziałam sobie nowego HP leżącego w stosach w pewnej księgarni. Własnym oczom nie wierzyłam. Pan powiedział, że u niego jest juz od środy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:28 a ja nie mam pobliskiej księgarni najbliższa księgarnia jest zza Wisłą auuuuuuuuuuuuuuu kominek nie działa sowa odleciała na Południe kto mi wyśle sowę????????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:36 zabizna: ja mogę. ale nie wiem, czy sowa doleci - u was podobno straszna zima Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:39 a jakieś hipogryfy na dłuzszych trasach nie latają? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:40 hipogryfy.. hmm sprawdze rozkład lotów z pobliskiego lotniska. pewnie mają jakis pas 9 i 3/4. a hipogryfy na pewno mrozoodporne? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:44 no fakt, szkoda zwierzątek a moze by na jakiegoś Nimbusa nadać? albo kierowcy Błędnego Rycerza wcisnąć? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:48 błędny rycerz wymaga wyjscia do tzw miasta - na mojej ulicy brak zaułków i znienacków, żeby mógł sie z nich Błędny Rycerz wynurzyć. Nimbus? hm... A gdzie masz najblizszego swistoklika? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:50 kurcze, był taki stary but pod płotem, ale zasypało go tydzień temu najbliższy to teraz będzie kosz na śmieci na pętli Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:56 dasz rade dojsc do pętli? tak w nocy? tylko nie zabieraj zadniej ksiązki, zeby cie znów nie zaatakowali. moj sąsiad z prawej ma takie stare koło od roweru w swoim 'back garden' - podejrzewam, ze to swistoklik Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:58 stare koła są cool znajoma ma taki swistoklik stylizowany na Wigry 2 Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:37 ja juz mam. :P A swistoklik w domu? bo moze lepiej proszkiem Fiuu? Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:46 Tak czytam te Twoje pogaduchy z płazem i rozpoznaję poszczególne litery, wydaje mi sie, że nawet niektóre słowa rozumiem ale ni grzyba nie kumam (!?!) o czym mówicie. Ale tak chyba być powinno no nie? Bo ja taki "gupi Mugol" jestem. Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:48 nie kuma niby, nie kuma a skąd niby wie, co to mugol, hę? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:50 hmm.. w sumie racja- trochę to podejrzane. moze on.... pssssst! charłak? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:51 na jednym kursie z tym, no, od kota? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:58 hmm... czy on w któryms poscie nie pomylił chucka norrisa z panią norris? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:00 wlasnie, chuck n. mam co do niego pewne podejrzenia ostatnio robi za duzo zamieszania czy on czasem nie jest ...źercą i nie próbuje odwrócić uwagi od wiesz kogo sama? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:03 kunka, kunka, kunka. wpadłam w popłoch. nie wiem, kto to jest chuck norris. czy to groźne? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:06 dość forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=34793421 Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:13 ha! przeczytałam to dzis rano, ale wcale nie pomogło mi zrozumiec, kto to jest chuck norris i czy grozna jest ta niewiedza (zwłaszcza w swietle Twego podejrzenia o to, ze mógłby byc... wiesz z kim)? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:17 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3129626.html no, zapamietaj tę twarz nie wiadomo, kto może w niego wleźć w filmie dokumentalnym o kosmitach (MIB) pokazywali garnitur z Edgara tu moze byc garnitur z Norrisa no, i ta kotka... czemu ona sie wlasciwie tak nazywa? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:18 myslisz, ze to ten chuck? ze kolejny animag? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:21 o, niech to kaczka kopnie! trzeba by wziac mapę i dokładnie prześledzić jej ruchy jesli jest kotem, to powinna cale dnie spac a ona cos za duzo łazi i nawet w bazyliszka się władowała Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:23 a ja tak w ogole to jej nie lubię. jej tak jakoś zle z oczu patrzy. Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:24 jak na kota, to ona jest NIECHLUJNA dlaczego nikt na to jeszcze nie zwrócił uwagi?????? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:26 ja na pewno nie. nia mam kota. tzn takiego zwierzaka jak kot nie mam. kota w głowie to chyba i owszem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 15:43 > kunka, kunka, kunka. > wpadłam w popłoch. > nie wiem, kto to jest chuck norris. > czy to groźne? Tez nie wiedzialam do niedawna. Sprawdzilam dopiero wywachawszy, ze w necie mnostwo zarcikow sobie z niego stroja, ale zaprawde, powiadam wam, nie pojmuje, dlaczego. Czym sie on zasluzyl wlasnie z calej czeredy aktorow na te zarciki? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 22:49 benie_oni: niewatpliwie rozpoznanie u siebie mugolstwa jest prognostycznie korzystne. Lec do najblizszej księgarni, moze byc jutro rano, po Harrego - jeszcze nie jestes dla mugolstwa stracony. Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:02 Swoją karłowatą samoświadomość czerpię z obrazków ruchomych, jako że będąc ojcem 11 letniego ssaka płci przeciwnej przeszedłem kurs świadomego rodzicielstwa. (Tak, a do koscioła z dzieckiem nie chodzi!) Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:04 znaczy sie: w kinie byłes?? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:07 oj, forma z dzieckiem był - znaczy na filmie a ile razy? Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:26 Ja raz i nawet już nie pamiętam na której części. Dla mnie nie ma różnicy czy to Shrek, Stewart Malutki czy Harry Potter. Tak samo za głośno. Teraz niech żonka się gimnastykuje. Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:28 boszsz!! ty kreskówki od prawdziwego filmu z aktorami nie ordózniach??!! benik... moze ty do przedszkola powinienes wrócic? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:30 on nawet myszy od sowy nie odróżnia!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eeela Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 15:48 Ksiazki lepsze niz filmy. Winienes moze sprobowac. Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa nie czytac!! 27.01.06, 23:22 kto jeszcze ksiązki nie przeczytał: serwisy.gazeta.pl/kultura/1,34169,3134872.html Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:26 taaaaaa niemoznosc rozrózniania dobra i zła no, to w naszych wyborach parlamentarno-prezydenckich tez chyba jakos nam rozróznianie nie wyszło Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:28 moze sie po premierze harrego poprawi? po premierze poprawimy (poprawicie) premiera? A moze raczej: pocentrzycie. bo polewic sie nie da... Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:30 e tam a Harry to ile lat juź walczy ze złem? Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:34 Sześć. chyba, ze policzyć od 'tamtej słynnej nocy' - to będzie więcej a PiS dopiero kilka miesiecy. Ech! Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:32 Kiedy ja w końcu pójdę do tych wyborów, do których nie dorosłem jak do demokracji. to dopiero bedzie cyrkus maksimus. Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:35 to ten maksimus moze być jeszcze bardziej maksimus? Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:46 Może być Flying Circus Megalomanus. Napadniemy na Czechy i podpiszemy bezwarunkową kapitulację. Tylko nie ma pewności czy oni nzs zechcą. Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:52 ale dlaczego czechy? u nas tez puszczają Flying cirus, nawet takie odcinki, których nigdy nie widziałam. czyzby chodziło o czeskie komedie oraz Wojaka Szwejka? Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:55 nie jemu chodzi o ten film, o myszy, ktora ryknela ale dla mnie to KACZA ZUPA Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: nie czytac!! 27.01.06, 23:59 O Czeszki, Becherovkę, Budejovicki Budvar, Spartę Praga, Karela Gotta, Lemoniadowego Joe, Strachowski stadion i Karlove Vary. Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:41 Szanowni Panstwo! (a zwłaszcza Zabo i Benonie) i znów przez was się zasiedziałam. a ja mam przeciez dyżur. i w każdej chwili moze zadzwonic telefon, albo może się tez rozładować (co będzie mniej straszne). jakis szaleniec moze potrzebowac mojej pomocy. A wy mnie tutaj w pogaduchy wciągacie. Rozumiem, ze próbujecie nie zasnąc, zeby o pólnocy pobiec do najblizszej księgarni, co? dobrej nocy, Panstwu Odpowiedz Link Zgłoś
zaba_pelagia Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:44 to tez ale ja sie bronilam, by nie ulec czarowi i slodkiemu glosowi i by nnie pobiec do telewizora, nie włączyć Linii Specjalnej i nie oglądać Jego udało się dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
formaprzetrwalnikowa Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:44 kogo?? (ech, jeszcze chwilka) Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 27.01.06, 23:48 Jednego z dwóch. Ja ich nie rozróżniam. Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 00:02 Oj to smutne. To był nasz Wódz?? Taki wymięty i rozczochrany? I taki spokojny i taki sypiący mądrości przed wieprze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinascotties już go mam!!! IP: 87.207.49.* 28.01.06, 00:09 Sznowni Państwo życzę miłej nocy i kładę się do łóżka z Harrym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
arsen.lupin Re: już go mam!!! 28.01.06, 00:20 ja też juz go mam. przed chwilą go kupiłem, a w księgarnii były "aż" 3 osoby. Życzę miłej lektury wszystkim Potteromaniakom. Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Re: już go mam!!! 28.01.06, 10:22 Sprawił się czy dalej po dzieciecemu nieporadny i kobiecie satysfakcji dać nie potrafiący??:)) A może znowu zaczął czarować i odbiegać od sedna? Odpowiedz Link Zgłoś
paul_ina Re: Kto wybiera się po Harrego 28.01.06, 03:17 Hej, ja harrego łyknęłam w oryginale, chyba by mnie krew zalała czekać tyle czasu po premierze światowej na tłumaczenie. Zresztą, z tego co widziałam po internecie krążyło niezależne tłumaczenie - całkiem niezłe. Mam ogromną nadzieję, że po polskiej premierze cena oryginału w polskich księgarniach trochę spadnie... prawie stówka to jednak dużo. Po pożyczonym egzemplarzu chciałabym kupić własny :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: carolinasc cena IP: 87.207.49.* 28.01.06, 13:26 zapłaciłam za Harrego w twardej okładce 45 złotych. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Kupione - rano!... 28.01.06, 15:50 Teraz z synem sobie wyrywamy, kto pierwszy ma przeczytać... :-) Odpowiedz Link Zgłoś