Gość: ada997 IP: *.ostrow.sdi.tpnet.pl 18.12.02, 19:39 ale fajne to opowiadanie!! jest dosłownie super!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ola kochana Pippi IP: *.wsd.com.pl 19.12.02, 10:24 wszystkie historyjki o Pippi są cudowne, a ta podwójnie cudowna, chyba dzięki tańczącej choince! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dorotka Re: Pippi obchodzi Boże Narodzenie IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 19.12.02, 13:49 Chciałabym, żeby Pippi istniała naprawdę, ale dobrze, że istnieje chociaż w wyobraźni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martka Re: Pippi obchodzi Boże Narodzenie IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.12.02, 16:21 Jak zawsze COOL !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martka Pippi jest COOL !!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.12.02, 16:25 Pippi jest COOL (*100) !!!! Odpowiedz Link Zgłoś