Dodaj do ulubionych

Pippi obchodzi Boże Narodzenie

IP: *.ostrow.sdi.tpnet.pl 18.12.02, 19:39
ale fajne to opowiadanie!! jest dosłownie super!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ola kochana Pippi IP: *.wsd.com.pl 19.12.02, 10:24
      wszystkie historyjki o Pippi są cudowne, a ta podwójnie cudowna,
      chyba dzięki tańczącej choince!
    • Gość: dorotka Re: Pippi obchodzi Boże Narodzenie IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 19.12.02, 13:49
      Chciałabym, żeby Pippi istniała naprawdę, ale dobrze, że
      istnieje chociaż w wyobraźni.
    • Gość: martka Re: Pippi obchodzi Boże Narodzenie IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.12.02, 16:21
      Jak zawsze COOL !!!
    • Gość: martka Pippi jest COOL !!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 20.12.02, 16:25
      Pippi jest COOL (*100) !!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka