kawa_malinowa
06.07.06, 14:36
mam do Forumowiczów jedną wielką prośbę.
Wiem, że wśrod opowiadań Angeli Carter było jedno o Sinobrodym.
Czy ktoś z Was mógłby podesłać mi tekst albo skan?
bardzo go potrzebuję, a w miejskiej bibliotece nędza.
serdeczności,
Karolina