mamiczu 14.12.05, 22:48 Po troszkę w niej wszystkiego,można zobaczyć czy warto kupić www.melissa.ru/forums/index.php?showtopic=3911&st=1030 Małgosia Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ka_thy Re: Sandra 1-2006 21.12.05, 09:14 Ale to nie jest nasza Sandra. Nasza to ichniejsza Sabrina. Odpowiedz Link