majka102
30.04.05, 10:37
witam, jestem tu nowa... i chętnie dołaczyłabym się do tej forumowej
znajomości... jeśli wyrazicie zgodę, rzecz jasna:)
a tak w ogóle to jak spędzacie ten majowy weekend? ja to pewnie w książkach i
tym podobnych....
pozdrawiam
majka