Dodaj do ulubionych

witam wszystkich

30.04.05, 10:37
witam, jestem tu nowa... i chętnie dołaczyłabym się do tej forumowej
znajomości... jeśli wyrazicie zgodę, rzecz jasna:)

a tak w ogóle to jak spędzacie ten majowy weekend? ja to pewnie w książkach i
tym podobnych....

pozdrawiam
majka
Obserwuj wątek
    • michaelandro Re: witam wszystkich 30.04.05, 11:17
      Hej Maja :)

      Witam serdecznie, mam nadzieje, ze popiszesz trochę u nas :)

      Weekend majowy wcale nie taki długi bo w poniedziałek idę do pracy. Dzisiaj
      leżakuję na słoneczku, może wybiore się na rower. Ciepło tak.. przyjemnie...
    • majka102 Re: witam wszystkich 30.04.05, 11:55
      Michaelandro, widzę, że prawdziwy gospodarz z Ciebie, bardzo to miłe:)
      • michaelandro Re: witam wszystkich 30.04.05, 12:14
        Prawdziwy gospodarz,który dba o swoich gości :) może zatem dzisiaj się forumową
        grupę uda na rowery wyciągnąć?
        • sobiepanna Re: witam wszystkich 30.04.05, 15:36
          michaelandro napisał:
          > Prawdziwy gospodarz,który dba o swoich gości :)
          Majkel musisz sobie wymyśleć jakiś emotikonek oznaczający chleb i sól ;)
          Majko - witaj :)

          > może zatem dzisiaj się forumową
          > grupę uda na rowery wyciągnąć?

          Wyciągajcie się szanowni otwocczanie, wyciągajcie, wiosna już! Ja też dziś się
          roweruję :)

        • francesca12 Re: witam wszystkich 30.04.05, 18:27
          michaelandro napisał:

          > Prawdziwy gospodarz,który dba o swoich gości :) może zatem dzisiaj się
          forumową
          >
          > grupę uda na rowery wyciągnąć?
          >

          Gdybym wiedziała o tym wcześniej, niedawno wróciłam z rowerowej wycieczki...

          PS.
          Michaelandro, osttanio coraz to nowe osóbki się pojawiają na forum, a może
          czytający postanowili się ujawnić??

          Pozdrawiam
          Francesca
    • francesca12 Re: witam wszystkich 30.04.05, 18:24
      Witaj Majka,

      ja też tu od niedawna pisuję:) I jak na razie nie zamierzam rezygnować.


      f.
      • michaelandro Re: witam wszystkich 30.04.05, 20:02
        Gdzie jezdzilas? Jakaś ciekawa wyprawa?
        • francesca12 Re: witam wszystkich 30.04.05, 20:20
          michaelandro napisał:

          > Gdzie jezdzilas? Jakaś ciekawa wyprawa?

          Wyprawa nawet przyjemna, tylko troche krótka.
          Najpierw Dąbrówka, potem Celestynów, a dalej takie wioski mi dotąd nieznane,
          chciałyśmy z koleżanką dojechać do pewnej miejscowości, ale nie udało się,
          kiedyś z mapą nawet nie trafiłyśmy, pomyliłyśmy drogę czy jak :))
          Mam w tym <sezonie> plan poznawania okolicy, może znasz jakieś ciekawe trasy?
          • michaelandro Re: witam wszystkich 30.04.05, 20:30
            W sumie nie znam :) Ale chętnie poznam :) propozycje?
            • francesca12 Re: witam wszystkich 30.04.05, 20:46
              Moją ulubioną jest trasa przez Karczew, Otwock Wielki, nad Wisłę do Nadbrzeża,
              jest po prostu pięknie.

              Lubię też jeździć nad Świder: Wola Karczewska, Glinianka, jeszcze jakas
              miejscowość po drodze, gdzie jest tzw. "wodospad" - zapora na Swidrze.

              No i Torfy, ale to każdy zna.
              • michaelandro Re: witam wszystkich 30.04.05, 21:08
                To jak? Jedziem nad wisłę?
                • francesca12 Re: witam wszystkich 30.04.05, 22:20
                  Ja chętnie :)

                  A może jeszcze ktoś zaproponuje jakąś trasę ??
    • majka102 Re: witam wszystkich 01.05.05, 11:22
      o, widzę zwolenników rowwerowych wycieczek:)

      ja bardzo lubię jeździc nad Świder, w różne miejsca i w ogóle preferuję te
      miejsca gdzie trochę wody płynie lub stoi, jakoś refleksyjnie mnie nastrajają...
      ale chętnie poznałabym nowe trasy, lubię odkrywać:) i nie lubię wracać tą samą
      drogą, którą jechałam:)

      życzę odkrywczych wycieczek w ten weekend
      majka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka