patsik
13.07.07, 17:18
No to ładnie...
z gazety lokalnej dowiaduję się, że ODBYŁ się wernisaż fotografii
świdermajerów....
litości!!!
czy naprawdę nikt o tym nie wiedział, zanim on się odbył?????
skąd można czerpoać takie informacje, jeśli nie z lokalnego foruma?
ech....zła jestem....