13.07.07, 17:18
No to ładnie...
z gazety lokalnej dowiaduję się, że ODBYŁ się wernisaż fotografii
świdermajerów....
litości!!!
czy naprawdę nikt o tym nie wiedział, zanim on się odbył?????
skąd można czerpoać takie informacje, jeśli nie z lokalnego foruma?
ech....zła jestem....
Obserwuj wątek
    • abstrakt2003 Re: wernisaż 14.07.07, 19:51
      to forum umarło
      Admin skutecznie zniechęca potencjalnych uczestników.
      • zerwikaptur1 Re: wernisaż 14.07.07, 21:13
        bez jaj, przecież to wina Kaczyńskich, jak wszystko, takie rządy wywiały
        wszystkich na wyspy, okazało się że są wolne etaty w Tesco
        Więc to chyba nie wina admina?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka